Skocz do zawartości

PSX Extreme 248


Oceń okładkę PSX Extreme 248  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 248



Rekomendowane odpowiedzi

Shivę kiedyś (heh, z 10 lat temu) poznałem w jednym z krakowskich klubów (tak samo jak Mazziego w starym "Błędnym Kole" na Brackiej, pozdro!), po kilku głębszych zwierzał mi się, że "mało płacą" :) jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Teraz to chyba tylko Dżujo ostał się z Krakowa?

A wracając do kącików- przecież gry i filmy w dzisiejszych czasach się mega zazębiają, osobiście jestem zadowolony z kącika filmowego jak i recenzji hitowych filmów, które powinny się również spodobać graczom vide nowe Star Warsy, Thor czy Blade Runner. Publicystyka, jak w tym numerze o platformach VOD też spoko, zawsze pogłębia wiedzę.

Same konsole, jako urządzenia, też nie ograniczają się wyłącznie do gier, na których można oglądać np. Netflixa. Nie widzę powodów żeby o tym nie pisać w stricte konsolowym periodyku.

Zresztą nagłówek pod logo brzmi: JEDYNY W POLSCE MAGAZYN TYLKO O KONSOLACH, a nie jedyny w Polsce magazyn tylko o grach na konsole :cool2:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zatrudnienie ekipy z nastawionego na pieniadze NEO, ktorzy jawnie na was pluli. Albo Zooltar Pcetowiec pfujarz o zgrozo, ktory cale zycie siedzial w pctach. Same gafy panowie.Czekam na nastepne kwiatki.Blagam przestancie pisac o latach 90, wiekszosc z was z pieluch wyrastala wtedy :) Czytam to zawsze z politowaniem.Smiesne Buther oceniajacy Shive:) Buther mogly czyscic buty Shivie. Jego kacik ktory mial byc smieszny o reklamach konsol, gdzie na kazdym rysunku bylo jakies mieso i dziwactwo, byl ochydny. Zawsze wyrywalem te kartke. Po takim Lamerze jask Roger, ktory co robi z Moniką na wyjazdach wszyscy widzieli, to chlanie, mialy byc jaja a wyszlo siano(jak sie bawic z klasą pokazywal kiedys Sciera i jego chlopcy, byl toczlowiek ktory urodzil sie z dna growym)Roger ma blade pojecie az strach pomyslec kto bedzie kolejnym szefem.To wlasnie jak Buther przyszedl PSX zeszlo na psy.Jak zaczal piac z zachwytu nad tymi pfujowatymi xboxami. Gdzie Bill ze swoim MIcrosoftem nie wejdzie tam wszystko zamienia na pieniadze. Poki konsole byly Sony ta maszynka miala dusze, gry sie rozwijaly i mialy moc. NIe wolno zapominac o ripie Sentim ktory zmarl z przejedzenia. Ciekawe jak PSX Extreme uhonoruje tego kultowego growego pismaka. Byl sumienny i lubial udostepniac konsole do grania.Trafil na zlote czasy rozwoju gier. Czyli tak do 2007. Po tym roku juz tylko dno i HD trawa, telewizor gimbizor i posteunki Far Cry 5. Ale jak karmi sie ludzi wciaz tymi samymi gniotami to trudno sie dziwic ze  ludzie w to graja.i wymagania zerowe KIedys taka gra dostalaby w psx co najwyzej 6-(wiem kali ze lubisz sie dobrze zabawic i popic, ale taka ocena 8- ! ? serio dla far cry 5 to twoja kompromitacja, a tak cie szanowalem jako rezenzenta. Ostania okladka z gry online Sea to dopiero wiocha, wynaturzenie swiata gier , online. Jak bedziecie dalej popelniali takie gafy to nie wiem czy przestane was kupowac. Takie numery to z gimbazą a nie z veteranem.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • WTF 3
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, _daras_ napisał:

A wracając do kącików- przecież gry i filmy w dzisiejszych czasach się mega zazębiają, osobiście jestem zadowolony z kącika filmowego jak i recenzji hitowych filmów, które powinny się również spodobać graczom vide nowe Star Warsy, Thor czy Blade Runner. Publicystyka, jak w tym numerze o platformach VOD też spoko, zawsze pogłębia wiedzę.

Same konsole, jako urządzenia, też nie ograniczają się wyłącznie do gier, na których można oglądać np. Netflixa. Nie widzę powodów żeby o tym nie pisać w stricte konsolowym periodyku.

Zresztą nagłówek pod logo brzmi: JEDYNY W POLSCE MAGAZYN TYLKO O KONSOLACH, a nie jedyny w Polsce magazyn tylko o grach na konsole :cool2:

Na tej zasadzie, to gry na konsole, jak i same konsole mają jeszcze więcej wspólnego z blachami niż filmami. Czysto subiektywna rzecz co pasuje do pisma, a co nie. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawy tekst Sobka o Predatorze, za to plus.

Rayos pisze o lokalizacjach- mnie osobiście wkuwia, jak wydawca zmusza nas do polskich głosów, nie dając choćby kinówki do wyboru.  

 

Tak jak zaczynając czytać PSX (2010 rok) czytałem od deski do deski (chyba, zeby były interesujące mnie recki/zapowiedzi), to teraz zaczynam od publicystki, bo od dłuższego czasu trzymają one poziom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...