Skocz do zawartości

PSX Extreme 248


Oceń okładkę PSX Extreme 248  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 248



Rekomendowane odpowiedzi

Akurat CDA to ostatnio wrzuciło swoją szmatę w worek, na którym były praktycznie same napisy i wyliczona cała zawartość numeru, więc i okładkę z Kingdom Come mogli dać minimalistyczną, bo i tak jej nie było widać, póki się numeru nie wypakowało. W tym miesiącu pewnie bliźniaczy patent, więc nie tak do końca "da się". 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2018 o 19:12, Twarożek napisał:

No i da sie mieć napisy w dobrym stylu? Da sie.

Dzis kupiłem nr. Killa rzeczy jest dla mnie na "nie". Np tekst o Netflixie. Czy to magazyn o kinie czy o grach?

 

O grach podkreślam GRACH na PC to nie, bo przecież to pismo o grach konsolowych i wychodzili byśmy już poza zakres tematyki, ale kącik kinomaniaka to już jak najbardziej :rotfl:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja też nie lubię, jeśli mam być szczery. Nigdy nie czytałem tych filmowych pierdół.

Nie chcę tutaj ujmować ani filmom ani ich fanom - wiem, że pełno ludzi się tym jara i jest to ważny rodzaj sztuki. Ja jestem jednak filmowym Januszem a sięgając po PE nie szukam w nim żadnych informacji na ten temat, więc dla mnie osobiście miejsce poświęcone filmom czy komiksom to miejsce stracone.

Odnośnik do komentarza

A mi pasuje i kącik filmowy jak i ten poświęcony komiksom. Pierwszy to absolutny klasyk w magazynie, choć za Sobka średnio mi pasują niektóre jego recenzje czy jak nazwać te filozoficzne przemyślenia na temat danego filmu. Z kolei jak kiedyś komiksy mnie kompletnie nie interesowały tak Muszyński swoimi wywiadami potrafi zrobić fajną zajawkę i zainteresować człowieka na te tematykę.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, raven_raven napisał:

 

O grach podkreślam GRACH na PC to nie, bo przecież to pismo o grach konsolowych i wychodzili byśmy już poza zakres tematyki, ale kącik kinomaniaka to już jak najbardziej :rotfl:

No ale to jest pismo o konsolach i gierkach na nie, w pecetowe tytuly se nie pograsz, ale filmy sobie obejrzysz na konsoli :potter:

Odnośnik do komentarza

 

Nie chciałbym kącika PC w PE, ale jeśli by się pojawił nie miałbym z tym większego problemu, pewnie bym omijał jak listy np. Ty z kolei Kruku znowu jakieś wspominki o tym PC i wielka beczunia bo logiki nie widzisz w naszych argumentach :reggie: Aż tak Ci zależy na tym piecu w magazynie? Zaproponuj może współpracę z Rogerem,

zbierz ekipke piecarzy i róbcie wkładkę  do PE. 

13 minut temu, Butt napisał:

No ale to jest pismo o konsolach i gierkach na nie, w pecetowe tytuly se nie pograsz, ale filmy sobie obejrzysz na konsoli :potter:

Komiksy też poczytasz :problem:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Butt napisał:

No ale to jest pismo o konsolach i gierkach na nie, w pecetowe tytuly se nie pograsz, ale filmy sobie obejrzysz na konsoli :potter:

 

No w sumie, tak na to nie patrzyłem :notbad: 

Filmy też oglądam na tym samym TV co gram w gierki wideo, nie na obs,ranym monitorku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...