Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

też mam takie zdanie

 

wydaję mi że w tej części jeszcze większy nacisk pozostanie położony na GaaS, tak aby potrafiła bawić graczy jak najdłużej. Wszystkie ficzery jak pory roku, zmieniające się trasy, dostęp do miejscówek w połączeniu z Forzathonami i pewnie innymi czasowymi eventami, będą motywacją aby do gry nieustannie wracać i zobaczyć coś nowego. 

 

i jeśli spojrzy się na to jak ogromną popularnością cieszy się wciąż Forza Horizon 3 to można się przestraszyć co się będzie działo przy okazji następnej części. 

 

 

a i Bluber gdzieś mi mignęło że będzie można wyłączyć prawdziwych graczy i jeździć po świecie z driveavatarami tak jak w poprzednich częściach ;) 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Daddy napisał:

Donowi chodzi o układ tras w zależności od poru roku na tej samej mapie, zamarznięte jezioro, rzeka w której już nie ma wody, itd. a nie o model jazdy ;d

A to przepraszam 

9 minut temu, oni napisał:

a i Bluber gdzieś mi mignęło że będzie można wyłączyć prawdziwych graczy i jeździć po świecie z driveavatarami tak jak w poprzednich częściach

A jest mi to zbędne, najlepiej jakby te driveatary wylaczyć w (pipi)et bo mnie wkur,wiały przy robienie niektórych zadań jak np drifty 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Daddy napisał:

Donowi chodzi o układ tras w zależności od poru roku na tej samej mapie, zamarznięte jezioro, rzeka w której już nie ma wody, itd. a nie o model jazdy ;d

 

Zgadza się. Nie ma rady na dzbany ;)

13 minut temu, oni napisał:

wydaję mi że w tej części jeszcze większy nacisk pozostanie położony na GaaS, tak aby potrafiła bawić graczy jak najdłużej. Wszystkie ficzery jak pory roku, zmieniające się trasy, dostęp do miejscówek w połączeniu z Forzathonami i pewnie innymi czasowymi eventami, będą motywacją aby do gry nieustannie wracać i zobaczyć coś nowego. 

 

O to właśnie chodzi, by maksymalnie przedłużyć żywotność gry. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Pacquiao napisał:

Ale jeśli faktycznie będzie na sztywno zmiana pory roku co tydzień, to będzie spora wada gry IMHO. Mam nadzieję, że w trybie offline bedzie można samemu zmieniać, a tylko full online będzie zsynchronizowane globalnie.

Ręczna zmiana pory roku na razie została potwierdzona w wyścigach, przy ich tworzeniu mamy do tego odpowiednie opcje (blueprint).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wróciłem do Blizzard Mountain no i w 4K z HDR jest kosmos :obama:. Te zmienne pory dnia podczas wyścigów robią jak cholera, coś pięknego jak zachodzące słońce zaczyna się odbijać na oblodzonej drodze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...