Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, prz3mus napisał:

Jest szansa na to, że udostępnia grę przez GamePass do ściągnięcia przed premiera? Tak by w dniu premiery można było odrazu cieszyć się gra? Może ktoś pamięta jak było z Sea of Theves?

 

nie będzie takiej możliwości 

 

kiedyś Ybarra napisał że myślą o wprowadzeniu pre-loadu dla subskrybentów GamePassa, ale jak na razie nie ma efektów. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, prz3mus napisał:

Ehhhh czyli jedyna opcja na szybsze pobranie gry to "przeniesienie" konta na chwile do Australii :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O ile godzin to przyspieszy?

 

Edit:

Ok już widze w pon o 16.00

 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ragus napisał:

Przecież nie dalej jak 4 tygodnie temu DF zrobiło test kabli HDMI i w takie powyżej 2m nie ma co się pakować, bo jest problem z HDR.

Tak jeszcze wrócę do tego tematu i potwierdzam, znaleźć kabel o długości np 5m w cenie do 100zł taki, na którym nie będzie problemów z HDR to chyba niemożliwe eh.

Odnośnik do komentarza

xD Wezcie Wy sie puknijcie w glowe jeden z drugim. 

Jak HDR wchodzil na rynek tez niektórzy idioci biegali wymieniac swoje kable na tzw. HDMI 2.0, bo na starych popularne serwisy pisaly "ze nie dziala!" xD

Kabel HDMI przenosi sygnal albo nie przenosi - nie wazne czy kupisz kabel za 10 zl, 50, czy 160!  jezeli spelnia wymagania, jest dobrze wykonany to nawet na 10m Ci ten HDR wyświetli!

 

Wracajac do glownego watku tez jakos nie moge sie doczekac nowej Forzy, chociaz ostatnio sporo czasu spedzalem przy 3ce konczac niktore zawody. Ciekaw jestem tej calej ekonomi, kupowania posiadlosci, biznesow, jak i samych wyscigow - w 3ce brakowalo mi moco wyscigow pokazowych - ile ich lacznie bylo - 5? Mam nadzieje, ze 4ce bedzie ich troche wiecej!

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tu raczej wchodzi w grę grubość kabla, bo on sam jako tako standardów nie ma.

Nie wiem jak w takim razie wytłumaczysz, że od siebie z kompa wyprowadzając obraz kablem hdmi 2m nie mam problemu, a na 5m pojawiają się artefakty w postaci białych kropek.

Może sprawdź coś zanim zaczniesz hurr durr.

Odnośnik do komentarza

No to masz po prostu zepsuty kabel, słabej jakości - nie czytalem nigdzie ze kazdy 5m kabel nie jest w stanie poprawnie wyświetlić HDRu.

u mnie PS4 tez leci po kablu minimum 3m - jakis noname za 25 zl High Speed 1.4.

 

EDIT:Z ciekawości chciałem zobaczyć, ale niestety nie zmierzę dokładnie swoich kabli - każdy jest w ścianie, na pewno zaś nie mam żadnego poniżej 3m i żaden nie kosztował więcej niż 30 zł. Pozdrawiam apka: 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Takie proste rzeczy tlumaczyc. Drugi Kukurykuman od kabli, a pozniej sie ludzie dziwia, ze maja artefakty na TV, bo taki izi gra na PC i ciagnie HDR dlugim kablem od sasiada i mu wszystko dziala. Porzadny kabel, tak jak napisal bielik, dopiero od 100pln. Dlugosc kabla niestety jest bardzo wazna, jestem fotografem to wiem. Podlaczysz USB na przejsciowce, to ci spada transfer polowe, jak nie wiecej. Tak samo jest z kablami HDMI oraz HDR. Czesto ludzie winia za to telewizory, a tak na prawde wina lezy po stronie kabla. Sklepikarze tak robia walki na klientach i specjalnie podlaczaja krotsze kable do TV, ktore im nie schodza z magazynow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...