Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

No i elegancko, nie mam ochoty grindować autek kilka tygodni mając do dyspozycji taką piaskownicę.

 

No to pole rzepaku mnie rozwala od środka, każde włączenie dema kończy się właśnie tam, na próbie wydriftowania pozdrowień dla pewnego użytkownika forum. Zawsze R mi nie wychodzi, jakaś klątwa rozaliusza chyba

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PlastikowySmalec napisał:

3 dni grania i każdy będzie miał super samochody w garażu

 Nikt ci nie każe kupować lepszych :potter: jezdzij focusem od poczatku i próbuj walczyć 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PlastikowySmalec napisał:

3 dni grania i każdy będzie miał super samochody w garażu

 

2018, a ludzie dalej od arkadowki wymagaja mapy 1:1, ekonomii oraz miliona samochodow. Przeciez to demo jest, czego oczekujesz? Pokazali na szybko kawalek mapy z poblokowanymi opcjami i najbardziej chujowa pora roku, a ty od razu chcesz z tego robic symulator na prawo jazdy i gielde otomoto. Mozesz juz przekreslic te gre, tak jak obiecales?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Maus napisał:

 

2018, a ludzie dalej od arkadowki wymagaja mapy 1:1, ekonomii oraz miliona samochodow. Przeciez to demo jest, czego oczekujesz? Pokazali na szybko kawalek mapy z poblokowanymi opcjami i najbardziej chujowa pora roku, a ty od razu chcesz z tego robic symulator na prawo jazdy i gielde otomoto. Mozesz juz przekreslic te gre, tak jak obiecales?

jemu chyba chodzi o to że chciaby w fullu inna ekonomię po prostu

Odnośnik do komentarza

realizm.

 

No akurat to jest ostatnie na co mam ochotę w Forzie, to jest gierka do wyszalenia się lambo po polu rzepaku, a nie ucinaniu tysięcznych sekund po setnym przejeździe zamkniętym torem, trzeba mieć smalec w głowie żeby tego się czepiać

Odnośnik do komentarza

Zarób kasę w grze, odłóż na konto oszczędnościowe i poproś mamę, żeby Ci zmieniła hasło jak nie patrzysz

 

Albo nie wiem, nie wydawaj jej

 

Albo jeszcze lepiej, nie graj w tą grę i wszyscy będą zadowoleni - Ty unikniesz "złej" ekonomii i braku realizmu, a my Twojego (pipi)olo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...