Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, easye napisał:

Nie wiem jak to musi wyglądać, że wybieracie 30 fpsow. Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem Horizon 3 na PC w 60 fpsach-parę h grałem z bananem na ryju. Teraz w dobie 4k na PC to już w ogóle można umierać, ale nie wiem jak ta gra musiałby słabo wyglądać, by decydowac się na 30 klatek, zamiast 60, zwłaszcza gdy po raz pierwszy w ogóle dostajemy tryb performance w Horizon. 

Po prostu w FH zawsze grało się BDB w 30 FPS, a w wysokiej rozdzielczości w ruchu wygląda jak render z powodu kosmicznego IQ.

Odnośnik do komentarza

Trudno oczekiwać, ze nagle zmieni sie nie wiadomo ile, maja juz tak dobry core, ze wiadomo bylo, ze nie bedzie zadnej rewolucji. Zobaczymy na ile sprawdza sie pory roku, kupowanie domow i zadania dodatkowe. W demie kaskader z chironem to dla mnie zwykly bucket list, tylko w innym opakowaniu. W demie niby 5 wyścigów i odblokowujemy jesień, mam nadzieje w fullu trochę dłużej potrwa jedna pora niz 30 minut. 

Odnośnik do komentarza

No to jest slabe bardzo, zwłaszcza patrząc na podstawowa liste aut, gdzie nowe auta od trojki to jakis smiech. Na pewno w dlc będzie mnóstwo super aut, jedyne co warto imho to albo edycja ultimate, albo game pass z jakiejs cebuli i dokupic jakis car pack jak naprawdę będzie warty ceny. Do tego kustomizacja aut niby idzie do przodu ale nadal większość czesci i felg to pamiętam z forzy motorsport 2/3. Juz nawet nie chodzi o kupno licencji na jakas marke felg czy cześci, ale dwie felgi na krzyz od Worka czy Volka, BBS to slabe jest. 

Prawda aut w podstawie jest mnóstwo, ale boli myśl, ze maja juz naszykowane kolejne 100 aut, z czego pewnie jakies 3/4 będzie wzbudzać u mnie silne chceto. Ale jak mam placic 8zl za jedno wirtualne autko, to wolę iść kupić dziecku kolejnego hot wheelsa. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, szejdj napisał:

Za czasów PS3 jak grałem tylko w Gran Turismo to strasznie zazdrościłem posiadaczom Xboksów, że mają Forze, która ma mniej samochód, ale ciekawsze modele. Sporo się zmieniło od tamtej pory. 

 

No nic się od tamtej pory nie zmieniło - teraz Forzy mają nie tylko lepszy dobór aut niż GT ale też więcej ilościowo :p Nowe GT ogranicza się już chyba tylko wyłącznie do aut sportowych, więc zaliczyli regres ilościowy i różnorodności.

42 minuty temu, Mustang napisał:

Pewnie dostępność części i nowych modeli aut nie wpływa na sprzedaż gry, więc olewają ten aspekt dopóki oceny są powyżej 9, a ludzie i tak kupują.

 

Żeby ktoś kupił DLC z autami, to muszą dać w tych DLC auta, które ludzie chcą mieć - jak będą już w podstawce to zapaleńcy płacący za paczki z autami ich nie kupią ;) Mają 10 lat doświadczenia w badaniu co ludzie kupią. A dla większości pozostałych graczy wystarczy ogromna liczba aut z podstawki, tym bardziej, że jest ich o 100 więcej niż w FH3.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Bartg napisał:

Tak przeglądam liste aut z czwórki i wychodzi, ze od trojki nie dodali żadnego bmw, audi ani Ferrari, takze wiadomo co w dlc będzie. Do tego VW sa praktycznie wziete z dwojki, najnowszy jest z 2014 :teehee:

Ostatnio dodali do FM7 Ferrari 812 Superfast, ale z jakiegoś powodu nie ma go w FH4 :/ 

Jeżeli chodzi o DLC, to przynajmniej teraz nowe auta będą się pojawiały co tydzień (po 2) a nie miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...