Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, PiPoLiNiO napisał:
Godzinę temu, creatinfreak napisał:
Po co Wam recki. Będzie kolejny godrizon i tyle. Nic tylko czekać na premierę i grać emoji3.png

Bo 3 w przeciwieństwie do 2, robiła się w sumie nudnawa po czasie.

 

Jak każdy Horizon po ok 100 godzinach, z czego 90% w singlu (przynajmniej w moim przypadku), po tym czasie włączałem trójkę tylko dla forzathonów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, oni napisał:

trzeba przyznać że po USA, Włochach i egzotycznej Australii, to jest coś niezwykle urokliwego w tych swojskich klimatach angielskiej wsi w czwóreczce 

 

No klimat jest fantastyczny, zobaczymy jak się sprawdzi nowy system forzathonów. W sumie najwięcej godzin na samej jeździe to spędziłem w jedynce, wtedy to było spełnienie marzeń kogoś, kto w Test Drive Unlimited spędził spokojnie kilka tysięcy godzin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka mnie urzekła swoją formą, dwójkę pominąłem, bo w czasie jak wyszła nie miałem jeszcze XO,  w trójce mam przejechanych dosłownie kilka godzin i jakoś mnie już do tej gry nie ciągnie. Za to moje dzieciaki ostro się wciągnęły, nawet córka jasnozielonym autkiem z pokemonami popierdziela w wyścigach.

 

Kurczę, nawet dema czwórki nie ograłem, a bardziej mi się podoba niż 3. Gamepass mam do listopada, to może chociaż liznę :)

Odnośnik do komentarza

Trójka jaka by nie była miała dla mnie najmniej funu z jazdy po mapie bez celu, w demo czwórki też nie grałem za dużo, żeby mi się ten fragment mapy nie przejadł. W demo trójki grałem jak głupi i potem w fullu wszystkie festiwale poza tym z dema miałem na 5 poziomie, a ten na 2 i nie chciało mi się nawet tam wracać.

Odnośnik do komentarza

Jakby to była wersja na PC to bym zapyerdalał już do niego. Ale nie, trzeba przez shop sprzedawać. Dzisiejszy gaming :/ 

 

btw, Dla preorderowców każdej edycji będzie preload już 28ego? 

 

Można spokojnie kupować na cd-keys i gra zadziała na polskim koncie? Kupowałem tam trójkę i było spoko. Z tym, że FH 3 ma ikonkę z polską flagą na cd keys, w przypadku czwórki już jej nie ma. W sumie tam chyba wychodzi najtaniej. 192 zł za standard.

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kosmos napisał:

btw, Dla preorderowców każdej edycji będzie preload już 28ego

Już od tygodnia jest dla każdego oprócz abonentów GP. 

5 godzin temu, Kosmos napisał:

Można spokojnie kupować na cd-keys i gra zadziała na polskim koncie? Kupowałem tam trójkę i było spoko. Z tym, że FH 3 ma ikonkę z polską flagą na cd keys, w przypadku czwórki już jej nie ma. W sumie tam chyba wychodzi najtaniej. 192 zł za standard.

Bez żadnych obawień, kupuj. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...