Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie nie nie... dupa mnie boli jak przy premierze CP2077. Na PS5 w trybie jakosci obrzygam chyba zaraz telewizor... jest tak niewyraznie ze szukalem jakiegos BLUR w opcjach... ale to niestety nie to... po przestawieniu na rozdzielczosc juz wyglada to sensownie. W trybie jakosc, grafika jest tak niewyrazna ze w dupie z tym RT jak i tak nic nie widac, jakbym gral w pierwszego DL. Porazka

Odnośnik do komentarza

Spoko pograłem 2 h na pc. Na minus hud się nie skaluje do ultrapanoramy ale na szczęście mogę go wyjebać (dla podglądu zostawiłem na screenie) oraz scenki są chyba w 30 fps bo tak gra mi lata w ponad 70 a w scenkach prawie się pawia puściłem. xD Gram w ustawieniach wszystko na max w rozdzielczości 3440x1440 i gra wygląda naprawdę ładnie a rt robi robotę. Gra jest w sumie stworzona pod rt i myślę że to będzie jeden z benchmarków tej technologii w najbliższych latach. Bez rt wygląda jak gra z poprzedniej generacji i to początku :)

Bez tytułu.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

Czyli rozumiem, ustawieniami w grze da się to naprawić? Też chyba kupię!

Tak, jest suwak gammy od 0-20, wystarczy się chwilę pobawić i jest git. Pytałeś wcześniej o rozdziałkę, grałem wczoraj trochę i ze wszystkim na max (RT wszystkie opcje włączone, tylko mgła na medium) w 4K z DLSS performance (a daje radę to performance plus jest suwak ostrości do DLSS) mam +60kls. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze, tylko nigdzie nie widzę opcji, żeby wyłączyć ten zjebany efekt wiatru i tych poświat od broni przy uderzaniu, w jedynce takie coś było.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Schranz1985 napisał:

Ile cali tv gracie?
Wiem że fhd to bieda ale na 48 ujdzie no ale jak ktoś gra na 65+ to xD

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

65 Oled :/ jak czytam opinie z PC to aż żal patrzeć jaka optymalizacja jest słaba na konsolach next gen. Nie do pomyślenia że nie dali by rady z powodu ograniczeń bo 1080p bez RT to potwarz a nie next gen. Techland wypuścił kaszankę którą musi poprawić 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, blantman napisał:

Spoko pograłem 2 h na pc. Na minus hud się nie skaluje do ultrapanoramy ale na szczęście mogę go wyjebać (dla podglądu zostawiłem na screenie) oraz scenki są chyba w 30 fps bo tak gra mi lata w ponad 70 a w scenkach prawie się pawia puściłem. xD Gram w ustawieniach wszystko na max w rozdzielczości 3440x1440 i gra wygląda naprawdę ładnie a rt robi robotę. Gra jest w sumie stworzona pod rt i myślę że to będzie jeden z benchmarków tej technologii w najbliższych latach. Bez rt wygląda jak gra z poprzedniej generacji i to początku :)

 

RT tez masz ustawiony na maksa?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

A pamiętam jeszcze niedawno jak pewnie osoby pisały po co 4k, lepiej 1080p z lepszą grafą, bo rozdziałki się nie widzi :dafuq:

Może jeszcze zrozumiałbym. jakby ktoś tak pisał o 1440p/skalowanym 4k, QHD - ale jak ktoś nie widzi różnic miedzy 1080p a 4K, to może najwyższa pora zmienić telewizor.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Pudełko z wersją cyfrową do pobrania xD

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Przynajmniej jak byk napisane że to wersja cyfrowa, ja na Xbox włożyłem płytę do napędu a i tak cała gierkę ciągnie z neta.

Nastawiony byłem na 10 GB aktualizacji, takie info mi przemknęło o rozmiarze patcha a tu hooy. Wypalona wersja z Kambodży i zasysaj od nowa całość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...