Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym mieć wybór języka na konsoli, ale to do przełknięcia.

Za mną jakieś dwie godziny, póki co gra mi się bardzo dobrze, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Świetny parkour, znośna walka choć tej za wiele nie było na razie ale liczę że jak odblokuje kolejne umiejętności to będzie jeszcze lepiej.

Graficznie wygląda ok, widać że ich główny target to konsolę poprzedniej generacji. Może to dobrze bo wywalili by się na ryj jak CDP, na moim XSX tryb 60 klatek rekompensuje pewne braki. 

Gra śmiga aż miło, raz mi dźwięk zaczął brzęczeć i musiałem zrestartować ale poza tym nic co by przeszkadzało w rozgrywce.

Jestem w gruncie rzeczy zadowolony, łapka w górę dla Techlandu ode mnie.

Tylko te 450 mb jakie mi z płyty zainstalowało to trochę sraka xd.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj i jest zajebiście. Zacząłem jakoś ok 14, a skończyło o 4 nad ranem :D Póki co to jest więcej tego samego co w pierwszej części ale jest lepiej. Trochę się zawiodłem oprawą graficzną, bo zapomniałem, że to jeszcze gra międzygeneracyjna ale sam gameplay rekompensuje mi to wszystko z nawiązką. Po tym co zaoferowało graczom Control trochę dziwnie się czuję z tym, że część przedmiotów jest przyspawana do ziemi...  Skończyłem samouczek i pierwsze etapy z nim związane ale zamiast lecieć z fabułą sprawdzam misje poboczne i inne aktywności. Zdarzały się mniejsze błędy jak np. postać, za którą miałem biec po dachach do zadania spadła na ziemię, zabity zombie stał na nogach jakby nic mu się nie stało i jeszcze parę innych drobnych rzeczy. W dobie niedorobionych gier na premierę naprawdę jest dobrze, tak jak powinno być z grami na premierę. Można brać w ciemno, a sam nie żałuję że kupiłem wersję deluxe.

 

Mam drobny problem z połączeniem konta z xboxa z tym od Techlandu G&G. Coś się popsuło, bo od M$ mam komunikat, że konto jest połączone, a jak chcę odebrać nagrodę to dostaję komunikat, że nie mogę, bo żadna platforma nie jest przypisana do konta G&G. Jak chcę ją ponownie przxypisać, to pojawia się error, że konto już jest przypisane. Napisałem do pomocy technicznej, zobaczę jaka będzie reakcja. Wracam do gry.

Odnośnik do komentarza

Gram z ziomkiem w coopie, miód malina, jak dał gre publiczną i dołączył jakiś random to na momencie wywaliło grę. Jak ustawił gre tylko dla znajomych na razie nie ma żadnych problemów.

1 minutę temu, aset napisał:

U was czasem się buguje zmysł przetrwania i przez chwilę nie działa mimo wciskania R3 (ps5)?

tak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...