Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz opcje to spróbuj na innej konsoli u kogoś, jeśli będzie to samo to jest szansa, że feler. Ewentualnie w sklepie gdzie kupiłeś można sprawdzić. Też miałem kiedyś taką sytuację, gra się zainstalowała, ale nie dało się grać. Po wymianie płyty było git.

Albo spróbuj jeszcze zainstalować offline bez patchy i zobaczyć czy się wtedy odpali czy będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Nemesis napisał:

Nigdy wcześniej tego nie miałem. Pojawia się komunikat o błędzie CE-108255-1, co wynika z błędów aplikacji, nic związanego z hardware. Może bez patcha nie chce się odpalić? 

MI poszło normalnie bez patcha. Chwile pograłem i odpaliłem ponownie juz z patchem. To było wczoraj, wiec dzisiaj może będzie kolejny patch :philosoraptor: Popróbuj jak pisza z odbudowa danych i resetem konsoli.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figuś napisał:

FKurYHbWUAIwtlF?format=jpg&name=large

Czyli "odpowiedź developera, rozdział pierwszy, punkt zero: mów, że przyjrzysz się sprawie".

  

11 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jednak gdy przymknie się na to ok, to reszta jak na razie kapitalna. Na razie zero bugów i żadnych dropów. 

Z tego co widzę parkour i walka tym się gra obroni. Oraz eksploracja. 

Mam takie same odczucia, to Dying Light 2.0. Chociaż muszę pogrzebać w opcjach, czy da się wyłączyć te znaczniki na ekranie, bo po dotarciu do Villedor, gdy gra już rzuca nas w ten otwarty świat zaczynam mieć flashbacki z Ubisofciaków - od pyyyty znaczników na ekranie, w polu widzenia. Psuje to trochę immersję, ale pewnie da się przytemperować.

 

Ja chcę już do domku i w ciepłych kapcioszkach roztrzaskiwać czaszki gazrurką :frog: A właśnie, gore jest przyzwoite. Można rozdupcać poszczególne kończyny wrogów, a to zawsze daje plus oczko do funu.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

No już, już, nie gryźć się. Akurat w tej gierce 30 klatek boli, niezależnie od trybu. A przełączając się w locie na performance to wręcz powrót daje dropkicka gałkom ocznym.

No wiadomo, że boli. W każdej grze boli, jak się ją sprawdzi w 60.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie wyszedłem ze sklepu z pudełkiem, o dziwo w jednym markecie z elektrośmieciem DL2 nie było dostępne, wieczorem obadam co i jak.

Widzę że dotychczasowe opinie dość mieszane, mam tylko nadzieję że nie będę musiał odwracać głowy na cutscenkach jak to ostatnio robiłem w Tomb Raider xd. Rozgrywka wygląda ok, więc o ten element jestem spokojny.

 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dalhi napisał:

Właśnie wyszedłem ze sklepu z pudełkiem, o dziwo w jednym markecie z elektrośmieciem DL2 nie było dostępne, wieczorem obadam co i jak.

Widzę że dotychczasowe opinie dość mieszane, mam tylko nadzieję że nie będę musiał odwracać głowy na cutscenkach jak to ostatnio robiłem w Tomb Raider xd. Rozgrywka wygląda ok, więc o ten element jestem spokojny.

 

 

A co, sceny z bambi były zbyt mocne? :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...