Skocz do zawartości

Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, exp share to można używać po przejściu głównego wątku żeby podlevelować pokemony po to, aby uzupełnić pokedex. Od XY exp share strasznie psuje balans i używanie go podczas głównej przygody to takie trochę jeżdżenie w forzie horizon z cofaniem czasu i zieloną linią na asfalcie.

 

Cytat

Ale nie było co tego oczekiwać po Nintendo.

 

Raczej po gamefreak, tj. mafii która od wielu lat robi co chce i jak chce. Zawsze jeden krok do przodu i dwa do tyłu. Po wspaniałym Black/White czasami nawet 3 kroki do tyłu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Ficuś napisał:

ja zaatakuje poki za rok w tej rzekomo prawilnej wersji, juz mnie bardziej jara civ6 przenosnie niz ten uproszczony z tego co widze i czytam produkt

 

17 godzin temu, Ficuś napisał:

Niny tak zakpilo ze zadnej recki polskiej w dzien miniecia emberga? 

 

15 godzin temu, Ficuś napisał:

Tu sie bedzie walczyc 1pokemon vs 1pokemon czy prawilnie druzyna np trzech?

 

14 godzin temu, Ficuś napisał:

czyli co kupowac?

 

Jeszcze ze dwa posty i kupisz :).

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

jak sie nie spodobaja poksy to sprzedam, jak civka6 bedzie slabo dzialac rowniez, gry w pudelkach trzymaja cene i bede ostatecznie stratny kilka zl, nie ma to jak pudelka, a nie cyfrowki kupowane po kryjomu bez mozliwosci odsprzedazy i placz ze sie memorka konczy

 

i konczymy offtop ;)

polecam 3ds i normalne poksy w cenie 400 zł zamiast civ 6 i tych poksów dostaniesz konsole z pokemonami. O wiele więcej funu dadzą niż pokemon go switch edition

 

Mam nadzieję że pomogłem :reggie:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Velius napisał:

Pikachu podobno mozna zlapac juz na poczatku gry wiec nie wiem jakie sa zalety tej edycji wzgledem eevee.

 

Przecież to się różni, jak zawsze, wieloma pokemonami dostępnymi w trakcie całej rozgrywki, nie tylko tytułowym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...