Skocz do zawartości

Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Basior napisał:

Ciekawe czy gratisy do standardowej wersji także kig dostarczy i czy będą takie same co Czezkiego.

A jakie sa?

W Ultimie dawali pierwszym nabywcom brelok pikachu, szmatke do czyszczenia ekranu i naklejki.

 

Co do samej gry... gralem tylko 40min, ale fajnie sie gra, nawet bardzo. Tylko jak na razie zbyt latwo.

No i jednak wolalbym walki z pokemonami, a nie lapanie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinkę sterując pokeballem. Grafa śliczna, pokemony mają bardzo ładne modele. Póki co w ogóle nie czuję braku turowej walki podczas łapania dzikich pokemonów, ale to pewnie zasługa pokeballa. Wciśnięcie gałki to A, drugi przycisk to B (albo X, sam nie wiem), potrząśnięcie to Y. O dziwo sterowanie postacią i wciskanie gałki nie jest aż tak problematyczne (jasne, mniej precyzyjne niż oddzielna gałka + przycisk A). W walkach nie  mogę za to podejrzeć informacji o atakach, bo nie działa potrząsanie pokeballem, podczas gdy poza walkami bez problemu ten gest jest wykrywany. Póki co oprócz tego jednego problemu pokeball jest super, bardzo solidnie wykonany, waży swoje, wydaje dźwięki i miga diodą podczas łapania poków dokładnie tak samo, jak ten animowany w grze. Wczuwa +100. Rzucanie pokeballem też przyjemne.

 

Do tego integracja pokeballa z Pokemon Go to jakieś szaleństwo - pod oknem mam dwa pokestopy i nie mogę odłożyć kulki, bo cały czas wibruje. Świetny gadżet.

Odnośnik do komentarza

No działanie słabe chwilami, gamefreak chyba nigdy sie nie nauczy :yao: ale sama gra fantastyczna, nostalgia wali w ryj i puścić nie chce. Jest łatwo, łapanie pokemonow daje mi więcej frajdy niż żmudna walka z nimi, pokeball znakomity, choć jak gromit zauważył: przez mniejsza ilość przycisków ciut trudniej się obsługuje. Niektóre elementy, a do takiego podglądu ataków w walce nie mamy dostępu. Ale z pokemon go działa fantastycznie! Poki co bardzo zadowolony jestem, dostalem dokładnie to czego oczekiwałem i już teraz trzymam kciuki za let’s go 2 z johto 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...