Skocz do zawartości

Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, raven_raven napisał:

 

Przecież to się różni, jak zawsze, wieloma pokemonami dostępnymi w trakcie całej rozgrywki, nie tylko tytułowym. 

7 pokemonow to jest "wieloma" ? Z czego sobie w pokemon go mozna je zlapac jadac tramwajem pewnie i przerzucic.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Velius napisał:

7 pokemonow to jest "wieloma" ? Z czego sobie w pokemon go mozna je zlapac jadac tramwajem pewnie i przerzucic.

 

No więcej niż jeden, który wynikałby z Twojej wypowiedzi. Są tutaj ludzie, którzy nie mają pojęcia o tej serii (a to jest właśnie target tych odsłon) i ktoś to czytając mógłby odnieść błędne wrażenie. W Red/Blue różnica to było 11 pokemonów, więc nie aż tak dużo więcej.

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka bo dalej zastanawiam się nad zakupem. Czy gra ma jakiś endgame? W starych pokach zawsze można było podbijać sobie poziom ale tutaj jak wiadomo walki są tylko z trenerami czyli w pewnym momencie nie będzie już z kim walczyć i bez podłączenia konsoli do sieci nie będzie nic do roboty. Po drugie jak to wygląda z przedmiotami? Dzielą się one z pokemon GO(można między obiema grami je przenosić?)?

Odnośnik do komentarza

end game to łapanie pozostałych pokemonów (w tym mewtwo, którego można złapać tylko po skończeniu fabuły) i walki z trenerami. 

 

itemów afaik nie można przenosić, poza jednym: skrzyneczką, którą przenosimy raz na jakiś czas z let's go do poke go, by w poke go mieć szanse na łapanie meltanów, które natępnie przenosimy z powrotem do let's go :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Walki z trenerami wiem że są ale zastanawiam się czy powiedzmy w grze jest 200 trenerów przez całą fabułe i jeżeli ich pokonamy to już nie można będzie powtarzać walk. Chyba że jest jakiś tryb na zasadzie ligi pokemon gdzie trenerzy się generują losowo i można obijać do woli. Zastanawia mnie to bo zawsze w trybie sieciowym pokemony miało się w okolicach 100poziomu , tutaj widząc film z walki mewtwo gość miał 60-70lvl.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Walki z trenerami wiem że są ale zastanawiam się czy powiedzmy w grze jest 200 trenerów przez całą fabułe i jeżeli ich pokonamy to już nie można będzie powtarzać walk. Chyba że jest jakiś tryb na zasadzie ligi pokemon gdzie trenerzy się generują losowo i można obijać do woli. Zastanawia mnie to bo zawsze w trybie sieciowym pokemony miało się w okolicach 100poziomu , tutaj widząc film z walki mewtwo gość miał 60-70lvl.

 

Gdzieś przeczytałem, że wali można powtarzać :) czegoś takiego nie ma niestety o czym piszesz w tej części :( w innych poksach bywały tego typu miejsca. Zazwyczaj walki pokemonów online mają odgórnie ustalone lvl i są odpowiednio skalowane Twoje pokemoyn jeśli Ci brkauje lvl/masz za dużo. 

 

A odnośnie zamówień, Conquest ponoć pokpił sprawę i prawie wszystkie sklepy które zamawiały poksy będą je mieli dopiero na jutro :/ Ja już anulowałem zamówienie u Jaczesa [*] i biorę jutro u siebie lokalnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda , zakładam że do walk sieciowych musiałbym opłacać abonament a tego nie zrobię bo switch jest na tyle kiepski że jako jedyne urządzenie w domu nie łapie mi wifi więc jest to strata pieniędzy a po kablu jedynie ściągam aktualizacje. No nic czyli mimo że ograłbym rpg w świecie poków to poczekam pare tygodni i zobaczę jak to się rozwinie.

Odnośnik do komentarza

A czemu Civ też ma opóźnienie ? Jednym transportem Nintendo wysyła różne gry czy jak ? Eh, dzwoniłem do Perfect Blue i nie wiem czy to z Czezkim gadałem czy z kim, ale twierdził, że Media Markt jutro też nie będzie miał Poków na półce, więc się wstrzymam z anulowaniem.. jeszcze mam listem poleconym, bo paczkomaty u mnie w mieście to jakieś nieporozumienie

Edytowane przez funditto
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

juz mi raz paczka od czezkiego do paczkomatu wyslana w piatek przyszla w sobote wiec nie trac nadziei

 

funditto jak wczoraj czezky gadal, ze dzis poksy wysle i jednak beda jutro to slalo sie cos okropnego, to slowny chlopak, pewnie sam jak ogarnie burdel to sie tu odniesie do tego, nie chowa glowy w piasek i na pewno to padaka po stronie dostawcy

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Szkoda , zakładam że do walk sieciowych musiałbym opłacać abonament a tego nie zrobię bo switch jest na tyle kiepski że jako jedyne urządzenie w domu nie łapie mi wifi więc jest to strata pieniędzy a po kablu jedynie ściągam aktualizacje. No nic czyli mimo że ograłbym rpg w świecie poków to poczekam pare tygodni i zobaczę jak to się rozwinie.

Jedyne walki online w Lets Go to bedzie wyzywanie kogos z friend listy na pojedynek.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Velius napisał:

Jedyne walki online w Lets Go to bedzie wyzywanie kogos z friend listy na pojedynek.

Ło matko nawet brak jakiejś wyszukiwarki by walić się po mordach z randomami . Z każdą nową informacją o grze zdaje sobie sprawę że niepotrzebnie czekałem na tytuł , jeszcze jakby było to obijanie po sieci z jakimś systemem rang i eventami typu ligi byłoby nawet spoko .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...