Skocz do zawartości

Hitman 2


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 13 listopada, gra wydawana przez Warner Bros od razu w całości bez formuły epizodycznej (a przynajmniej główna kampania bo gra ma mieć też dwa dodatki po premierze z dwiema misjami dodatkowymi)

Będzie też tryb coop na dwie osoby z wyzwaniami snajperskimi.

 

Tutaj trailer: 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Już mnie trochę irytuje tytułowanie gierek, jakby nigdy wcześniej takowa nie wyszła. Ja wiem, że tamta miała podtytuł Silent Assassin, ale jednak.
Ostatnio God of War, a teraz to. Nie wspomnę o innych debilizmach w postaci Battlefield 1czy nazywaniu trzeciej odsłony swojej konsoli mianem ONE.
Czy naprawdę tak trudno dziś wymyśleć jakąś sensowną nazwę?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

:banderas: :banderas:

 

Sezon pierwszy to stary dobry Hitman którego scalakowałem z bananem na ustach. Nawet moja dziewczyna się wciągnęła mimo, że była tylko widzem mojej gry. Jedynym minusem był tylko podział na epizody (choć średnio mnie to dotknęło, gdyż przeczekałem spokojnie na koniec sezonu). Teraz będzie tak jak pan jezus powiedział :obama:  day one na tę chwilę dla mnie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Największy mój zarzut w stosunku do tego nowego Hitmana to brak tej gęstej i czasami przytłaczającej atmosfery z poprzednich części. Misje z Rotterdamu czy St. Petersburgu do tej pory mam w pamięci( głownie ze względu na atmosferę). Soundrack z poprzedniczek to był geniusz. W tym nowym ścieżka dźwiękowa już nie robi takiego wrażenia. Po screeanach widać, że znowu pójdą tą drogą. U mnie to dość mocno wpłynęło na odbiór gry. Osobiście wolałbym bardziej mrocznego Hitmana ale narzekał nie będę, bo w sumie dobrze mi się w to grało. 

Odnośnik do komentarza

Jaram się bardzo. Jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier z tegorocznego E3. I to przy tym, że jest praktycznie DLC packiem w stosunku do części poprzedniej. Ale zacząłem ogrywać ją z tego co było udostępnione za darmo i wiem doskonale że kupuję całą resztę. 

 

Swego czasu bardzo chciałem zagrać ale brak platyny i epizodyczne wydanie mnie powstrzymało, żeby kupić jak będzie wszystko dostępne. No i nadszedł ten czas. Gra jest doskonała. Stary dobry, powiedziałbym oldschoolowy Hitman.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
W dniu 8.06.2018 o 00:48, Papaj napisał:

Największy mój zarzut w stosunku do tego nowego Hitmana to brak tej gęstej i czasami przytłaczającej atmosfery z poprzednich części. Misje z Rotterdamu czy St. Petersburgu do tej pory mam w pamięci( głownie ze względu na atmosferę). Soundrack z poprzedniczek to był geniusz. W tym nowym ścieżka dźwiękowa już nie robi takiego wrażenia. Po screeanach widać, że znowu pójdą tą drogą. U mnie to dość mocno wpłynęło na odbiór gry. Osobiście wolałbym bardziej mrocznego Hitmana ale narzekał nie będę, bo w sumie dobrze mi się w to grało. 

tez to w sumie zauwazylem, ze design taki troche stonowany jest. Absolution pod katem wygladu miejscowek byl swietny, w szczegolnosci hotel, oraz skradanie sie w kukurydzy na tle zachodzacego slonca, ale HITMAN 2016 tez ma swoje momenty, jak misja w Colorado w przebraniu

stracha na wroble.


Paryz wyszedl im doskonale, genialne otwarcie odslony. Gra generalnie idealnie oddaje ducha dnia jutrzejszego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Martwi mnie, że level w Nowej Zelandii zapowiada się na samouczek, tylko 5 leveli mastery i pojedyncze screeny które krążą w sieci każą tak sądzić. Whittleton Creek ma 15 leveli mastery, czyli tak jakby dwie mapy były mniejsze, a pozostałe 4 sandboksowe ;/. W jedynce mieliśmy osobne dwa samouczki + 6 dużych misji, każda z 20 levelem mastery. Oby nadrobili jakimiś DLC, bo pewnie będzie niedosyt.

 

No i znowu nie ma platyny, za to znowu będą trofea z jedynki. Dopiero wbiłem 100% w pierwszym sezonie, ale nie pogardzę i tym razem, z chęcią utopię kolejne dziesiątki jak nie sto godzin w tej grze :cool:

 

Odnośnik do komentarza

Kurła, kilka dni do premiery, jutro recenzje a na forumku zero hype'u na nowego Hitmana :(

 

Na dzień dobry dostaniemy

 

c2omt5bhtmv11.jpg?width=512&auto=webp&s=

 

Jeśli chodzi o nowe mechaniki w rozgrywce, twórcy potwierdzili: wtapianie się w tłum, wtapianie się w roślinność i chowanie w niej ciał, kamerka pokazująca równolegle ważne wydarzenia, walizka na broń (!), usprawnione AI wrogów (a dokładniej ich ruchy głową i pole obserwacji), usprawnione animacje, regionalne akcenty w dialogach (bo szło się wkur.wić jak w Marrakeszu albo Hokkaido wszyscy perfekt inglisz xd). A to wszystko zaimplementowane również w misjach z jedynki jeśli się je posiada, ale będzie grane znowu.

 

Jaram się w opór, najbardziej czekam oczywiście na Whittleton Creek, oby dorównało New Life z Blood Money.

Edytowane przez c0ŕ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

O kur.wa nie. Zrobiłem 100% w pierwszym sezonie, ale widzę, że twórcy w ogóle nie mieli pomysłu na trofea w drugim dając niemal takie same a w dodatku jeszcze trofea z pierwszego sezonu. 

 

Tym razem sobie pogram na luzaku i może porobię inne opcje ale nie mam ochoty się znowu spinać, żeby robić 20 level mastery na każdym poziomie. :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.