Skocz do zawartości

Hitman 2


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Już prawie tydzień gram i ciągle Miami i nawet sekundę się nie nudzę. Kurde, grałem w życiu 5 minut w Hitman 2, przeszedłem na Easy HBM i do połowy zmęczyłem absolution, ale ten Hitman to jest coś pięknego - siedzę na ławeczce, słucham ludzi, śledzę, kombinuje jak tu upozorowac wypadek. To jest świetnie. Wiadomo - niski budżet odcisnąl na niektórych warstwach średnie wykonanie- chociażby to irytuje że córa umiera, 2 minuty szukania co się stało i finito, A stary sobie chodzi i ma to w dup.ce xd albo nikogo nie dziwi że chowam się kelnerem za meblami bo strój jest odpowiedni do lokacji xd no, ale do strawienia bo gra się świetnie.

 

Przeczytałem temat i nie widzę opinii o NY i Malediwach - jak wam się podobały etapy, jest na co czekać? :)

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Jedynka skończona.

Paryż, Sapienza, Hotel 27 i Hokkaido ( :wub: ) z pewnością jeszcze odwiedzę. W tym ostatnim eleganckie stealth kille weszły,

Yamazaki zamknięta w saunie, a typkowi robiłem trochę za mocną resyscytacje :problem:, mega mi się design tego levelu podobał

 

W dwójeczce Hawke's Bay to jakiś żart, chyba z 20min mi zajęła ta misja xd Chloroform do wentylacji, cyk na dół i skręcony kark

Miami absolutnie świetne, ale myślałem, że będzie trudniej, bo tego typeczka w 30min miałem zabite przy prezentacji strzelających androidów. Babeczka nie wpadła na stealtha bo nie miałem pomysłu jak to zrobić już po wyścigu więc w motorhomie przebrany za jednego z jej ochroniarzy dostała śmiertelny zastrzyk i do szafy. Na pewno jeszcze tam wrócę, żeby zrobić jakiś wypadek przy wyścigu, bo pewnie się da :) 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, maciucha napisał:

Jedynka skończona.

Paryż, Sapienza, Hotel 27 i Hokkaido ( :wub: ) z pewnością jeszcze odwiedzę. W tym ostatnim eleganckie stealth kille weszły,

  Ukryj zawartość

Yamazaki zamknięta w saunie, a typkowi robiłem trochę za mocną resyscytacje :problem:, mega mi się design tego levelu podobał

 

W dwójeczce Hawke's Bay to jakiś żart, chyba z 20min mi zajęła ta misja xd Chloroform do wentylacji, cyk na dół i skręcony kark

Miami absolutnie świetne, ale myślałem, że będzie trudniej, bo tego typeczka w 30min miałem zabite przy prezentacji strzelających androidów. Babeczka nie wpadła na stealtha bo nie miałem pomysłu jak to zrobić już po wyścigu więc w motorhomie przebrany za jednego z jej ochroniarzy dostała śmiertelny zastrzyk i do szafy. Na pewno jeszcze tam wrócę, żeby zrobić jakiś wypadek przy wyścigu, bo pewnie się da :) 

Oczywiście, że się da i jest kilka wariacji tego wypadku :P 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...