Skocz do zawartości

Hitman 2


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jedynka już zmasterowana wielokrotnie ;) Teraz w przerwach w odgrywaniu RDR2 robię kolejne wyzwania w dwójeczce i powiem szczerze, że mimo zarzutu, że gra ma 2 w nazwie chociaż tak naprawdę jest dalszymi odcinkami pierwszego sezonu, to gra się w nią naprawdę przyjemnie. 

Ogrom poziomów robi swoje i ich wielokrotne przechodzenie mimo wszystko nie nudzi, a to już coś ;)

 

Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Wielokrotne przechodzenie etapów w Hitmanie to jego esencja i to coś co zawsze Hitmanowi towarzyszyło. To powrót do starej szkoły.

 

Z wyjątkiem Absolution. Tam grę przechodziło się raz i nie wyobrażam sobie grać w nią raz jeszcze. Jest platyna i wsio, nara.

 

Tutaj wiem, że po wymaksowaniu jedynki te poziomy znowu wymaksuję w dwójce. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kręcicie hajp, skończe komboje to trzeba będzie kupić, w jedynce mam na liczniku prawie 70h, a na Colorado i Paryżu raptem po 12 poziomów mistrzostwa. Przeszedłem darmowy prolog 2 i niby zmian nie dużo, ale mam wrażenie, że gra się teraz bardziej naturalnie i mniej jest momentów "a tutaj to mogliby dać możliwość zrobić coś, byłoby lepiej".

Odnośnik do komentarza

tak, jeśli posiadasz jedynkę zakupioną, ale pewnie w gamepassie też się liczy.

 

Zaje.biście się będzie grało w mapy z jedynki z usprawnieniami dwójki, takie chowanie się w tłumie będzie robić robotę bo mnie to wkur.wiało w jedynce że można było uciekać przez tłum a strażnicy i tak strzelali we mnie ze stuprocentową celnością xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kanabis napisał:

Kurła skasowalem :/

 

Też ściągałem drugi raz :yao:

Cytat

Alongside the full release of HITMAN 2, we've also released the 'HITMAN 2 - Prologue'. This free download includes access to the ICA Facility location, where 47 begins his ICA training. 

This introduction to the HITMAN World of Assassination has been enhanced and remastered from the HITMAN - Season One version with new features and new mechanics. For example, you'll have the new minimap and be able to hide in foliage.

Full contents of HITMAN 2 - Prologue:
- ICA Facility Location
- Guided Training and Freeform Training
- 'The Final Test' mission

 

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, ze z poziomu prologu dwojki, majac jedynkę z game pasa można przejść cala jedynke z usprawnieniami. Wlasnie odpalilem Sapienze i dziala wszystko, uruchomione z menu dwójki :cebula: Trzeba jedynie pobrać legacy pack pare gb, za darmo również. Tak trzeba żyć 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, c0ŕ napisał:

No ale tu się wszystko rozchodzi o to że mając jednocześnie jedynkę i dwójkę ma się poziomy z jedynki zremasterowane z wieloma przydatnymi mechanikami, ale jak tam kto woli. Jedynka bez tych usprawnień i tak jest grywalna mimo wszystko.

 

2 godziny temu, Bartg napisał:

Wychodzi na to, ze z poziomu prologu dwojki, majac jedynkę z game pasa można przejść cala jedynke z usprawnieniami. Wlasnie odpalilem Sapienze i dziala wszystko, uruchomione z menu dwójki :cebula: Trzeba jedynie pobrać legacy pack pare gb, za darmo również. Tak trzeba żyć 

No niech ktoś to wyjaśni w końcu bo już glupieje. Nie trzeba mieć jedynki i dwójki równocześnie żeby korzystać z usprawnień. Wystarczy darmowy prolog dwójki + full jedynki

Odnośnik do komentarza

aj, zaje.bałem się w akcji, myslałem że to działa tylko na xboksie bo widzę że Bartg napisał o gamepassie a ty masz w sygnie psn, ale z tego co czytam na reddicie faktycznie działa ten trick na obu platformach

 

5 minut temu, suteq napisał:

A tak z ciekawości to jakie to usprawnienia? Bo w sumie to grając w ten prolog z jedynki w dwójce to nie zauważyłem znaczących zmian. 

 

ta kamera pokazująca co dzieje się w innej części mapy mega robi, plus oczywiście chowanie się w tłumie i krzakach, bardzo to pomaga

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...