Skocz do zawartości

Dead or Alive 6


Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)ać te ich sezon passy i kostiumy i ogólnie Tecmo Koei.

Nyotengu np kosztuje po przeliczeniu z jap ps stora 4 euro. Więc jest ok jak ktoś nie miał kodu. Kostiumy z sezon passów można kupować osobno. 

DoA 5 miała ich za około 1000 dolarów. Nie widzę w tym nic złego.

 

Sama gra ma trochę contentu dla singleplayera.

W sumie to ma powyżej przeciętnej jak na bijatyki tej generacji.

Dużo kostiumów do odblokowania, gadżetów typu okulary, wpisów do encyklopedii, tytułów, muzyczek, pierdół. Większość robi się w DOA Quest - tryb walk gdzie oprócz wygranej są 3 challenge np zrób 3 rzuty czy combo po przechwycie. Tych walk jest 104 i każde ma 3 zadania. Jest standardowo Story i Arcade gdzie też odblokowuje się patterny do kostiumów, Time Attack, Survival.

Jest Combo Challenge dla każdej postaci nawet trudne są te końcowe combosy z wykorzystaniem dmg planszy.

Gra ma bardzo długi i dość ciężki do zaliczenia tutorial. 

Jak ktoś jest maniakiem liczenia klatek, opóźnień to DoA 6 ma najlepszy tryb practice jaki widziałem w bitkach.

Graficznie plansze wiadomo chu.jowizna, brzydkie i małe. Zawsze w doa były duże. Widać gołym okiem brak atialiasingu na postaciach. Ogólnie technicznie troszkę wieje kupą na zwykłym PS4 nie ma co ukrywać. Loadingi nie są takie złe maks 15 sekund no ale widziałem wersję PC gdzie są około 2 sekundowe :( 

Gra się spoko, a to najważniejsze. Zresztą nie ma nowej VF więc DOA 6 musi styknąć jak ktoś lubi ten styl bitek 3D.

 

 

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, rodi84 napisał:

Z tego co wiedzę, to Honoka nie jest pełnoprawna postacią, tylko zlepkiem innych fighterow. Po cholerę takie coś?

Typowa postać dla mangoz(pipi)ów "stulejarzy", których pełno w Japonii jest, zresztą nie tylko tam. Wystarczy poczytać co niektóre komentarze pod artykułami o DOA np; 
"Najważniejsze że cycki są 4K" Ci debile myślą że są zabawni...

Odnośnik do komentarza

No to dziś odpaliłem i mam za sobą 5 walk w trybie versus.

 

Gra się przyjemnie.

Graficznie na koksie jest ładnie, modele postaci bardzo ładnie wyglądają a tła to zależy od areny. Domyślnie mamy tryb wydajności. Z ciekawości przerzuciłem na grafikę i czar z płynności prysł a sama gra jakoś lepiej nie wyglądała i aż ciężko uwierzyć, że obecne konsolę nie mogą udźwignąć tego co prezentuje DoA6 w 4k.

Odnośnik do komentarza

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/doa6-przepustka-sezonowa-1/c0mn5tts0515?activetab=pivot:overviewtab

280zł....

Drożej jak deluxe.

Do tego są dwie postacie z deluxe w tym.

Coś nieprawdopodobnego.

 

Edit: a na ps4 380zł...

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4108-CUSA12117_00-SEASONPASS1SET00

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, devilbot napisał:

Jest Combo Challenge dla każdej postaci nawet trudne są te końcowe combosy z wykorzystaniem dmg planszy.

Gra ma bardzo długi i dość ciężki do zaliczenia tutorial.

Z tym się nie zgodzę. Zarówno Combo Challenges jak i Tutorial są banalne, tak jak w poprzedniej części. W porównaniu do większości bijatyk, te wyzwania to poziom Turbo Easy. Nawet jeśli ktoś nie jest wymiataczem w tego typu gry, to nie powinien mieć większego problemu z zaliczeniem wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, rodi84 napisał:

To prawda, ze odblokowywanie strojów to masakra? Dostaje się po 1 punkcie na 1000 i to losowego wdzianka?

W DOA Quest dostajesz więcej punktów, jeśli w danym queście zdobędziesz wszystkie 3 gwiazdki. Niestety nie da się wybrać dla której postaci będą te punkty. Aha, no i samo uzbieranie wystarczającej liczby punktów nie odblokowuje danego stroju - trzeba go jeszcze potem kupić w DOA Central za walutę gry.

Edytowane przez RoL
.
Odnośnik do komentarza

Świetna gra :) Dobrze wydane pieniądze. No i na SSD wszystko bardzo szybko się wczytuje (3-4s). W Tekken 7 zdecydowanie dłużej walki się wczytują (również SSD). Mam nadzieję że podobnie jak w DOA5 będą nowe areny za darmo :) Bo dodatkowe postacie i stroje w DOA to drożyzna :/

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, rodi84 napisał:

To prawda, ze odblokowywanie strojów to masakra? Dostaje się po 1 punkcie na 1000 i to losowego wdzianka?

Prawda. Teraz zrobili niby event, że w MP dostajesz więcej i wpada jakieś 20 fragmentów kostiumu. Najlepsze, że  w wersji 1.0 (przed day 1 patch) wpadało znacznie więcej fragmentów  i z meczów MP dostawałem po 200-300.  A same kostiumy wymagają różnej ilości fragmentów od chyba 200  do 1000. Wszystko wpada losowo i potem trzeba kupować za walutę wpadająca za rozgrywkę. Teraz taki trochę lipny grind jest, chyba że zaczniesz od DOA Quest. 

Odnośnik do komentarza

Pomimo, że lubię Virtue wolałbym inne DLC postacie niż te z VF. Ktoś pisał o Shenmue, ok ale bardziej realnie, że dadzą tego typa z Yakuzy bo już się taka propozycja przewijała w jakimś wywiadzie. Mogliby dać jakieś z Ninja Gaiden - Momoji, Rachel, Jo Hayabusa czy Genshin to są moje życzenia.

 

Tecmo Koei dało tweeta że przygotowywują właśnie patcha i zwiększą drop rate tych patternów na kostiumy.

Odnośnik do komentarza

To dobra wiadomość, bo w tej chwili ekonomia w grze jest po prostu zepsuta. W ogóle liczyłem na jakieś patterny za przechodzenie Story, ale niestety za ten tryb się ich nie dostaje. Ogólnie w tym trybie dostaje się tylko tytuły i wpisy do DOA Central :/

 

Co do postaci z innych serii, to myślę, że pasowałaby tutaj Kunimitsu z Tekkena albo Taki z Soul Calibura.

Odnośnik do komentarza

Japońscy gracze rozpętali (pipi)burze o ten system i dzięki nim w poniedziałek będzie maintence i patch o którym wspominałem wyzej:

 

Cytat

Translated tweet: [Operation] We will perform emergency maintenance from around 3/4 (Monday) 10:00. After maintenance, we will strengthen the content of the currently costume costume design drawing drop 10 times campaign. In addition to the rank match, we will increase the maximum amount of acquisition even more in arcade, time attack, survival than now.

 

Odnośnik do komentarza

Zwróciliście uwagę na soundrack dostępny w grze?

Jest tam chyba każdy utwór od początku istnienia serii. Są też utwory z trailerów które nigdy nie były w grach. Oczywiście trzeba wszystkie odblokować i kupić. Można też zcustomizować sobie całą grę tymi kawałkami ustalając jaki ma grać na ekranie tytułowym, a który np na chararacter select screenie. Niesamowita sprawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...