Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Stream jak coś można oglądać, pograli w demo z Gamescomu i TGS, skipowali przerywniki itp. Szkoda, że typos grający Danteuszem lamił z początku, ale i tak wygląda to tak, jak sobie wymarzyłem :fsg:

12 minut temu, Josh napisał:

Gra dekady wyszła 25 stycznia

Umówmy się, że takie rzeczy w tym temacie nie przechodzą, co? :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Wiem, nie od dziś się znamy ;) Generalnie poważny foruming w moim przypadku kończy się kropką, więc całą resztę możesz traktować jako mniej lub bardziej luzackie wypociny.

 

No ale na tego Devila to czekam jak Jehowi na kogoś, kto w końcu powie "tak, zapraszam, chętnie porozmawiam o Jezusie" :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten V nie pasuje jako grywalna postać. Nie ma miecza, gnatów czy „magicznej” ręki. Jakby wyciągnęli jakiegoś Emo czarodzieja  z Final Fantasy z jego wiernym towarzyszem Wroną, która robi za niego robotę. :) Oby epizod z tym panem był jak najkrótszy. 

Właśnie ściągnąłem DMC 4, aby rozgrzać sie przed „piątka”. Mam nadzieje, ze 8 dni starczy aby przejść. Nie orientujecie sie ile czasu przechodzi sie grę za pierwszym razem? Oby mniej, niż 20 godz. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, walek napisał:

Właśnie ściągnąłem DMC 4, aby rozgrzać sie przed „piątka”. Mam nadzieje, ze 8 dni starczy aby przejść. Nie orientujecie sie ile czasu przechodzi sie grę za pierwszym razem? Oby mniej, niż 20 godz. 

Pytanie jak u Ciebie ze skillem, Devil Hunter w 12 godzin powinno śmignąć przy założeniu, że złapiesz system walki na średnim poziomie i pokręcisz się trochę w poszukiwaniu znajdziek czy robieniu misji pobocznych.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Pytanie jak u Ciebie ze skillem, Devil Hunter w 12 godzin powinno śmignąć przy założeniu, że złapiesz system walki na średnim poziomie i pokręcisz się trochę w poszukiwaniu znajdziek czy robieniu misji pobocznych.

W przypadku DMC 4 trzeba liczyc połowe tego czasu na przejście :kaz:

 

Dla mnie ten V nie pasuje jako grywalna postać. Nie ma miecza, gnatów czy „magicznej” ręki. Jakby wyciągnęli jakiegoś Emo czarodzieja  z Final Fantasy z jego wiernym towarzyszem Wroną, która robi za niego robotę.

:) Oby epizod z tym panem był jak najkrótszy. 

 

Tez mi jego styl na razie nie leży i boje się ze po przejściu pojdzie w dostawke jak to było z Trish i Lady w 4SE, ale jeśli chodzi o design typa to zaje.biscie mi leży - poważny hóiek z ksiażką do tego badassowy taunt z graniem na lasce ala na skrzypcach, no kórva czujesz moc.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, XM. napisał:

W przypadku DMC 4 trzeba liczyc połowe tego czasu na przejście :kaz:

Mam nadzieję, że czegoś się nauczyli i drugi raz tak nie skiepszczą sprawy. Fajnie, że inna postać i zupełnie inny system walki, ale brak jakichś totalnie dedykowanych leveli i recykling bossów pociągnął devilowy potencjał z SSS na S i więcej nie wybaczę kitajcom takiej zagrywki.

 

Chociaż kogo ja oszukuję, od kilku dni gram prawie wyłącznie w DMC4 i nadal bawię się wybornie

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, suteq napisał:

Czemu xd przy Dante's Inferno? :( Bardzo fajna gierka przecież. 

 

wrecz zajebista, az do kosciola wyspowiadac wszystkie swoje grzechy mialem ochote isc po skonczeniu bo pierdole takie zaswiaty xd, ale jednak odstaje mocno jesli chodzi o dynamike przy takich grach jak bayo2 czy MGR stad 'xd'.

 

 

ALE TA PAŁA SZATANA BYLA NIESAMOWITA, cala ostatnia walke bylem rozproszony przez te maczuge i jaja wielkosci pilek do bejsbola xd

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Mam nadzieję, że czegoś się nauczyli i drugi raz tak nie skiepszczą sprawy. Fajnie, że inna postać i zupełnie inny system walki, ale brak jakichś totalnie dedykowanych leveli i recykling bossów pociągnął devilowy potencjał z SSS na S i więcej nie wybaczę kitajcom takiej zagrywki.

 

 

Oby w DMC5 nie było podobnego motywu, bo jeżeli dobrze kojarzę, to na którymś levelu V walczył z Goliathem dokładnie w tej samej miejscówce co Nero w demie... 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Mam nadzieję, że czegoś się nauczyli i drugi raz tak nie skiepszczą sprawy. Fajnie, że inna postać i zupełnie inny system walki, ale brak jakichś totalnie dedykowanych leveli i recykling bossów pociągnął devilowy potencjał z SSS na S i więcej nie wybaczę kitajcom takiej zagrywki.

 

Chociaż kogo ja oszukuję, od kilku dni gram prawie wyłącznie w DMC4 i nadal bawię się wybornie

 

Tworcy potwierdzili już, że nie będzie taniego recyklingu typu że każdą postacią musisz pokonać danego bossa w różnych misjach.

Odnośnik do komentarza

Jak głosi przysłowie "ufam, ale sprawdzam". Z drugiej strony patrząc na renesans Capcomu chyba warto dać im kredyt zaufania.

 

8 dni do ultramesjasza :obama: I kolejna ankieta od Capcomu, dotycząca dema: http://ark.dmc5.sgizmo.eu/s3/

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...