Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, devilbot napisał:

Mogę zacząć od tej części?

Pewnie, tylko najpierw przeczytaj jakieś streszczenie serii albo obejrzyj sobie filmik, np. ten

 

Gierka jest ostatnia w chronologii serii i możesz nie ogarnąć o co im wszystkim chodzi jak wjedziesz na świeżo. Możesz też przeczytać ten post i czuć się w miarę doinformowanym

 

8 godzin temu, Figaro napisał:

to kiedy to demko na ps4 co?

07.02.2019

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

https://www.microsoft.com/en-nz/p/devil-may-cry-5-demo/bq15hgtf5c1z?wa=wsignin1.0&activetab=pivot%3Aoverviewtab

 

I cyk, drugie demo. Ściągnie się, ale nie ma co się napalać - wygląda na to, że miejscówka jest ta sama co w poprzednim, ale z kilkoma tweakami:

Spoiler
Cytat

The ultimate Devil Hunter is back in style, in the game action fans have been waiting for. In this demo, control Nero and use his Devil Breaker to fight the demon hordes, gain new skills and save Red Grave City! Save data from this demo will grant you a bonus of 30,000 Red Orbs when you play the full game. Note: compared to the Devil May Cry 5 Xbox Exclusive Demo, this demo features the addition of the Punchline Devil Breaker and allows usage of the Customize option.

 

 

A szkoda, bo liczyłem na Dantego :(

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

W końcu zagrałem w demko. Mój ostatni slasher to chyba MGR:R, więc dawno. Kocham DMC, ale nigdy nie umiałem w niego grać. Tutaj Goliat mnie pokonał xd Po tylu odsłonach z Soulsami itd, ciężko tutaj omijać te ataki bossa. Jest tu jakieś parry, przypomnijcie?

 

Ogólem gra rozpie.rdala, te robienie combosów robi robotę.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, XM. napisał:

Przeszedłem demko. Kamera czasem daje doopy, ale ogólnie nadchodzi goty. Świetny ten soundtrack, gameplayowo  to jest dmc4 i bardzo dobrze. Fajnie  znowu wrócić do tego świata po tylu latach czekania :banderas:  

 

Tutaj trzeba dodać, że w opcjach jest możliwość oddalenia kamery, co mocno, ale to mocno zalecam. Od razu lepiej się gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Zostawcie sobie sejwa z demka, w pełnej grze każdy kto go posiada dostanie 30k czerwonych orbów na wejście.

 

Uhu, dobrze że gra się sama od razu nie przejdzie :) 

 

Ja raczej demo olewam. Już tylko miesiąc do premiery i chcę wejść w tę grę "na świeżo". 

Odnośnik do komentarza

To w końcu "będzie grind i trzeba będzie dużo grać" czy "gra sama się przechodzi"?

1 minutę temu, Josh napisał:

Ja raczej demo olewam. Już tylko miesiąc do premiery i chcę wejść w tę grę "na świeżo". 

Polecam zagrać raz, przyzwyczaić się do trochę innego handlingu postaci i paru pomniejszych zmian.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem, obejrzałem parę scenek rozwaliłem kilka pokraków i bossa za pierwszym podejściem :|

No nie powiem, liczyłem na trochę więcej :kaz:

Feeling postaci jest zdecydowanie bardziej "ciężki" niż chociażby w DmC i trzeba się przyzwyczaić, ale ogólnie grało mi się przyjemnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...