Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

No wygląd bohaterów ewidentnie im nie wyszedł. Chcieli, żeby było realistycznie, a wyszły im ryje, których lepiej nie spotkać na ulicy. Doczepiłbym się jeszcze do lokacji, za bardo to śmierdzi DmC.

 

Cała reszta KOZAK. Motyw z dynamiczną muzyką niesamowicie pasuje do takiego gameplay'u, na DMD giereczka będzie brzmieć za(pipi)iście przy wysokiej ocenie za styl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nero Hawk Pro DemonSlayer

 

Ciekawe, czy jest to akcja kontekstowa z bossem czy takie cuda będzie można wyczyniać wedle własnego widzimisię. Jeśli to drugie to ja już widzę combo videos od prosów :obama:

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Liczę na nowe taunty, bo ten jest żywcem wyjęty z DMC4.

Jedyny problem tej gry - wszystko jest wyjęte z dmc4. Taunty, ataki i ruchy. Mi to ryba, ale mam nadzieje, ze dzięki temu te 4 lata developingu poszły na masę contentu - broni, bossów trybów i gra będzie molochem.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, XM. napisał:

Jedyny problem tej gry - wszystko jest wyjęte z dmc4. Taunty, ataki i ruchy. Mi to ryba, ale mam nadzieje, ze dzięki temu te 4 lata developingu poszły na masę contentu - broni, bossów trybów i gra będzie molochem.

:rotfl:

 

No z DMC 4 narobili się tak, że zrobili polowę gry więc teraz uznali, że skoro ruchy i ataki byly okej to teraz zrobią drugą połowe gry. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Liczę na nowe taunty, bo ten jest żywcem wyjęty z DMC4.

 

Ja się cieszę, że w ogóle będą. Lamusom z Ninja Theory jakoś się o nich "zapomniało".

 

 

5 godzin temu, Bzduras napisał:

A nawet jeśli nie to nic się nie stanie, wszystko wskazuje na to, że Itsuno mówił prawdę i będzie to najlepszy Devil. Kurna, dałbym sobie uciąć sutki za demo :frog:

 

Szczerze wątpię, że będzie lepszy od trójki, ale i tak zapowiada się na kawał potężnego slashera.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Josh napisał:

Ja się cieszę, że w ogóle będą. Lamusom z Ninja Theory jakoś się o nich "zapomniało".

A tak rozmyślałem sobie jakiś czas temu grając w DmC, że czegoś mi tu brakuje, dzięki za podpowiedź.

2 minuty temu, Josh napisał:

Szczerze wątpię, że będzie lepszy od trójki, ale i tak zapowiada się na kawał potężnego slashera.

Liczę na to, że będzie lepiej. Jak nie teraz to już nigdy.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Josh napisał:

Też bym chciał, ale strasznie ciężko będzie im przebić poziom Dante's Awakening

Ciężko =/= niemożliwie ;) Poczytaj tematy o DMC3 na forach, głównie posty sprzed premiery. Do czasu dema srano na gierkę równo.

21 minut temu, Josh napisał:

Dla mnie do dzisiaj najlepszy Devil i hack'n'slash w ogóle

Z kontekstem zdania można się zgodzić, ale panie kolego królu złoty kierowniku... Udam, że tego nie napisałeś.

22 minuty temu, Josh napisał:

Na pewno bym się nie obraził, gdyby DMC5 było tak samo trudne

Chyba 99% ludu które czeka na ten tytuł liczy na to, że będzie wyżyłowany poziom trudności. Zgaduję, że Normal będzie pod jednostrzałowych każduli a od Harda w górę zacznie się prawdziwa zabawa.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Josh napisał:

 

Nie rozumiem o co chodzi. 

Już tłumaczę.

 

To jest

hack'n'slash:

20-1.jpg

 

To jest slasher:

devil_may_cry_5_gamescom_2018-4.jpg[/

 

+ gameplay z dema od gościa, który coś ogarnia - widać nowe taunty, są całkiem za(pipi)iste.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...