Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, blantman napisał:

Pytanko mam jak jest ze skalowaniem w tej grze? Gram mieczem i leveluje heart. Czy jest jakiś próg poza który sie nie opłaca jak w soulsach? A i w co jeszcze warto lvl w walce w zwarciu. Na razie walcze mieczem może później też włócznią (jestem noob i lubię dystans na niektórych wrogach). dałem troszkę w body i heart a także w siłę bo chce średni pancerz a w statsach siły wtedy potrzeba. 

Jeżeli chcesz grać dłużej mieczem, polecam wpakować w serce max, czyli 99 punktów. Bardzo ważne by włożyć trochę punktów w udźwig żeby osiągnąć poniżej 70%, czyli "B"

Potem co najmniej 15 punktów w magię by mieć do dyspozycji trochę talizmanów gnuśności i jakiś buff na miecz. Z czasem możesz wpakować trochę punktów w Umiejętność bo zaraz po Sercu skaluje się z mieczem. Generalnie szybkości i odnawiania staminki nie musisz podnosić bo uzyskasz to przez punkty prestiżu, drzewka skilli i niektórych właściwości armoru itp. Poza tym z Serca masz mnóstwo staminy i szybszy regen nie jest tak potrzebny. Pozdrawiam.

Jeżeli chcesz grać włócznią musisz przełożyć punkty z Serca na Body bo inaczej ucierpi ci dmg. Pozdrawiam.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, messer88 napisał:

Do mnie jedzie gierka, co tam polecacie na drugą broń przy mieczu żeby się właśnie tak samo skalowało z heart?

Mam w planach grać z nową bronią... Ta kosa w górnej postawie doda klimatu do polowań na Yokai :) wydaje się do tego dosyć uniwersalna we wszystkich postawach. Nie wiem z czym się skaluje xD

 

@anarom_pl pasuje :)

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szymek napisał:

Mam w planach grać z nową bronią... Ta kosa w górnej postawie doda klimatu do polowań na Yokai :) wydaje się do tego dosyć uniwersalna we wszystkich postawach. Nie wiem z czym się skaluje xD

 

@anarom_pl pasuje :)

Jak dla mnie switchglaive to taka typowa kosa ze slasherow, pasowalaby do DMC, tutaj jakos nie daje funu. 

Moj build na chwile obecna to 35 w constitution do walki wlocznia bo to byla moja pierwsza bron, oprocz tego daje tone zycia. Do tego mam 35 w dexterity do boostowania nunjitsu dmg, wczesniej nosilem kusarigame jako druga bron ktora tez ma dmg z niego ale teraz nosze katane tylko dlatego ze daje mi bonus z setu. Do tego mam 30 skill ktory tez daje do nunjitsu. W magie nie pakuje wcale bo jest slaba, tak sie sklada ze najlepsza magia w 2 to... nunjitsu ktore ma skille feathers dla kazdego zywiolu ktore sa mega potezne. Od siebie moge polecic noszenie jednej broni wolniejszej ale z wiekszym zasiegiem typu spear/axe i jednej szybkiej ale krotkiej typu tonfy/kusarigama/hatchets.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, badzejo napisał:

Uff jest nas więcej :D No ja z odachi cały czas od pierwszej części kiedy tylko wlazła w dodatku, z ciężkim setem jeszcze nie grałem, głównie średni 

Dlaczego średni? Przecież main staty pod odachi to Siła i Kondycja, ideał pod tanka. Zbijasz wagę wyposażenia do zielonego, odachi ma najlepszy blok w grze, nawet pasywki do regenu ki podczas blokowania,nie musisz tańczyć. Wywracasz enemy itp. To się powinno grać jak szkielet z toporem, bym powiedział.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Głównie patrzę na bonusy które dają sety, gram agresywnie i zawsze szukam takiego który daje najlepsze staty do walki w zwarciu i na chwile obecną Kingo jest dla mnie ideolo, wagę mam na zielono, za chwile w sumie wskoczy na niebiesko, siła na 99, reszta w serce i kondycję no i wiadomo trochę ninjutsu i onmyo. Jestem obecnie w 3 regionie ng+ I idzie lajtowo z takim zestawem i rozłożeniem punktów, ale niewykluczone ze pobawię się setami i założę jakiś heavy  który mi przypasuje :) 

Odnośnik do komentarza

Ja biegam jak zawsze w secie heavy "Tatenashi",  który w połączeniu z klanem Todo daje niezły power. Zwinność mam na poziomie B. W łapach sword, 100lv i jestem prawie na końcu piątego świata.

Trochę mało czasu na granie ale robię co mogę czyszcząc wszystko ;)

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Głównie patrzę na bonusy które dają sety, gram agresywnie i zawsze szukam takiego który daje najlepsze staty do walki w zwarciu i na chwile obecną Kingo jest dla mnie ideolo, wagę mam na zielono, za chwile w sumie wskoczy na niebiesko, siła na 99, reszta w serce i kondycję no i wiadomo trochę ninjutsu i onmyo. Jestem obecnie w 3 regionie ng+ I idzie lajtowo z takim zestawem i rozłożeniem punktów, ale niewykluczone ze pobawię się setami i założę jakiś heavy  który mi przypasuje  

 

Jesteś w 3 krainie i masz już siłę na 99,to który Ty masz już poziom?

Ja kończę 6 krainę i mam dopiero 107...

 

 

P.S.

 

Dobra doczytałem, że lecisz już NG+

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak,
Dziś cisnąłem trochę.
Druga misja, 6stej krainy to kosmos... Chyba z 5h mi zajęło, zebranie wszystkich Kodama i przebicie się do Bossa, który dał mi wycisk i musiałem odpocząć na 2h. Po tym czasie udało mi się go pokonać...
Ten boss jest chory

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, badzejo napisał:

Oo Tatenashi w jedynce tez był spoko, Moim drugim orężem też katana, zawsze muszę mieć katane bo inaczej nie czuję się jak Tomek Cruz w ostatnim samuraju :D 5 kraina no to zaraz koniec przygody 

Noszę 4 części Tatenashi bo tyle wystarczy. Piąta część to medium, która w połączeniu z bronią daje mi dodatkowy dwuczęściowy set. Gra się świetnie, chodź czasami nie ma wyjścia i trzeba wyciągnąć kopyta :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.04.2020 o 00:45, badzejo napisał:

Zaraz zobaczę na necie jakie bonusy daje Tatenashi może wypadnie lepiej niż Kingo   :)

4 części Tatenashi dają ci bonus "A" do dmg skalujący się z wagą wyposażenia. Do tego wybieramy klan "Todo" który ma takie same działanie plus ekstra dodatkowy health.

Do tego dorzucamy 1x medium plus broń z tego samego setu.

http://www.gamersheroes.com/game-guides/nioh-2-armor-set-bonuses-guide/

 

W dniu 3.04.2020 o 08:30, Kolos28 napisał:

Panowie a jak wykuć zbroje czy broń aby była chociaż fioletowa...
Ja dziś sprzedałem wszystkie zbroje bo miałem duży bałagan i biegam w zbroi na 60lvl emoji23.png
 

W opcjach wykucia zaznaczasz ostatnie materiały z tabeli i robisz.

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.