Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no na razie mi każda misja się podoba. Robię poboczne też. Chociaż wolę te poboczne gdzie jest zadanie wybicia jakieś hordy. Można się spocić :D .  I większość pobocznych da radę w 30 min skończyć albo i krócej za to misje główne to często 2h i wiecej plus czas na rozpracowanie bossa.  Jeszcze misji zmierzchu nie ruszałem. 

Odnośnik do komentarza

5ta i 6sta kraina , to był dla mnie hardcore kiedy walczyłem z każdym Yokai, szukałem każdego Kodama i biegałem w poszukiwaniu każdego gorącego źródła. Bossowie, zwłaszcza w 6krainie też do łatwych nie należeli. A finałowy Boss, to coś pięknego...

 

Ogólnie w całej grze tylko kilku bossów (jak pamięć mnie nie myli to 5ciu bądź 6ciu) dało mi nieźle w kość (bardziej niż reszta). Największy problem stanowiły misje poboczne gdzie walczyć musialem etapowo z hordami przeciwników - dosyć szybko robiłem to z pomocnikiem npc bądź żywym.

 

Ogólnie sama gra poziomem trudności jest o oczko wyżej nie jedynka, biorąc pod uwagę grę solo. Ułatwieniem jest to, że całą grę można przejść nawet w trio.

Na koniec napiszę, że Nioh Dwa , dużo bardziej mi się podobał niż Nioh Jeden.

Dużo bardziej przypadły mi lokacje, ogólny wyższy poziom trudności na plus a główni Bossowie byki na prawdę fajni i pomysłowi.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi tez sie podoba bardziej od jedynki. Poziom trudnosci jak dla mnie ma podobna przypadlosc co poprzedniczka, mozna po prostu zrobic OP build i nic nie sprawia problemu. Bossowie byli dla mnie trudni do Tatarimokke a pozniej juz byl luz. Podobnie jak poprzednio gdzie na poczatku bylem przytloczony bossami typu wampirzyca albo Nue, ale pozniej juz byl luz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Mi tez sie podoba bardziej od jedynki. Poziom trudnosci jak dla mnie ma podobna przypadlosc co poprzedniczka, mozna po prostu zrobic OP build i nic nie sprawia problemu. Bossowie byli dla mnie trudni do Tatarimokke a pozniej juz byl luz. Podobnie jak poprzednio gdzie na poczatku bylem przytloczony bossami typu wampirzyca albo Nue, ale pozniej juz byl luz.

Ja tam, nie potrafię zrobić OP build i nawet grając Odatchi miałem ciężej do samego końca gry.
Skończyłem wczoraj pierwszą mapkę tzn. zostały mi ze dwa poboczne w tych samych lokacjach, można je skipnąć czy będę miał za niski lvl pod drugi obszar?

Lepiej jak wezwiesz pomocnika i zrobisz je szybko.

Zawsze podniesiesz sobie lvl.

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

@anarom_pl
Teraz dopiero zacznie się fajna gra...
Ja po przejściu gry, świetnie się bawię pomagając innym. Levele lecą jak szalone, a o NG+ na razie nie myślę emoji16.png

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Spiąłem poślady i skończyłem. Do NG+ wszedłem tylko na godzinkę by wyfarmić materiały na Boski set.

Mam pytanie odnośnie drzewka Ninja, które zawsze ignorowałem. Jakie 3 skille uważacie za najlepsze?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

Skończyłem wczoraj pierwszą mapkę tzn. zostały mi ze dwa poboczne w tych samych lokacjach, można je skipnąć czy będę miał za niski lvl pod drugi obszar?

W ninja najlepiej inwestowac w kunai + storm kunai i wszystko co podnosi ich dmg, 12 shurikenow, 10 kunai, 6 storm kunai wystarczy zeby zabic bossa przy dobrym buildzie i itemach.

Druga rzecz warta pakowania to feathers, masz 3 typy od zywiolow water, fire i lightning. Robia solidny dmg, ki dmg a jak przeciwnik ma 0 ki to juz w ogole mega pier.dolniecie. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja miałem kłopot z tym yokai latającym. Non stop walka z nim była długa bo mu nie potrafiłem zejść ki i odkryłem wczoraj sól. O ja cie (pipi)ie od razu wykupiłem ile mogłem xD Z solą żaden yokai nie jest straszny.  Taka mała rzecz a dopiero po tygodniu skumałem. Wniosek trzeba czytać itemy częściej ale tyle ich wpadało że w pewnym momencie podnosisz i nawet już nie czytasz. TO BŁĄD :)

 

Lepiej w magie czy ninja? Zakładam że przy swordzie lepiej w ninja bo skill skaluje się ze sword?

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Spiąłem poślady i skończyłem. Do NG+ wszedłem tylko na godzinkę by wyfarmić materiały na Boski set. Mam pytanie odnośnie drzewka Ninja, które zawsze ignorowałem. Jakie 3 skille uważacie za najlepsze?

 

 

Co to za materiały? Ja za bardzo w Nioh nie jestem biegły w tych setach

To te zielone jak boski umbracyt, boski fragment itp. ?

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, blantman napisał:

Ja miałem kłopot z tym yokai latającym. Non stop walka z nim była długa bo mu nie potrafiłem zejść ki i odkryłem wczoraj sól. O ja cie (pipi)ie od razu wykupiłem ile mogłem xD Z solą żaden yokai nie jest straszny.  Taka mała rzecz a dopiero po tygodniu skumałem. Wniosek trzeba czytać itemy częściej ale tyle ich wpadało że w pewnym momencie podnosisz i nawet już nie czytasz. TO BŁĄD :)

 

Lepiej w magie czy ninja? Zakładam że przy swordzie lepiej w ninja bo skill skaluje się ze sword?

Ja sie musze zebrac i poczytac w inventory bo praktycznie nie uzywam zadnych tego typu itemow oprocz elixirow i shinobi boxow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...