Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Na Yokai, ciężkie bronie też są spoko, trzeba tylko grać Bloodborne'wo. Dwa, trzy strzały i odskok. Z 3 takie podejścia i po Yokai. A jak jeszcze stamina szybko wraca i mało się zużywa podczas ataku to już w ogóle jest moc.

 

Muszę potestować i dopasować bronie pod staty postaci. Ale raczej ostatecznie wybiorę Odachi plus podwójne siekiery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

@aph

 bądź gotowy na szybkie zaliczenie wszystkich misji , które do tej pory przeszedłem emoji16.pngemoji106.png

P.S.

Wspaniała gra!

Jak najbardziej;) Tym odachi pomachasz trochę i samo siądzie. Mi najlepiej gra się z kimś online kto może usadzić przeciwnika na chwilę, żeby debuffy weszły, bo coraz ciężej trafić. Więc zmiana in plus.

3 godziny temu, Dante napisał:

Sacred Brush przywraca 30% czarów

Hm, widzę u siebie coś do odnowy ninjutsu w ten sposób ( jednorazowe ), widać RNG nie dość łaskawe.

2 godziny temu, Il Brutto napisał:

Ja gram spear/odachi ale wydaje mi sie ze jednak latwiej sie w tej grze walczy szybkimi broniami i mysle nad kusarigama. 

Nie powiedziałbym,  te bronie mają najlepszy zasięg, są świetne do szybkiego usuwania mniejszych mobków, bo często przeciwnik zostawiony na ogryzku sporo krwi psuje.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do osób co kupiły/mają z edycji specjalnej season  passa - zrealizowałem kod, niby poszło że jest git, ale w żadnych opcjach nie mam że kupiłem go, na pss caly czas jest z cena i na pewno się nie sciagnal bo w dodatkach widnieje tylko że mam ta darmowa zbroję co był na nią kod. Ktos coś? Teraz juz kod nie dziala bo wyskakuje ze uzyty.

Odnośnik do komentarza

5 bossow z misji glownych pokonanych i poki co to nie wyglada to wymagajaco. W pierwszej misji sie meczylem bo wiadomo poczatek. No i troche sie z wezem tez silowalem. A teraz dwoch pod rzad za pierwszym razem. Tak jakby na jedno kopyto to wszystko bylo robione, trzymasz bossa na dystans i po jego najbardziej przewidywalnym ataku dziabiesz 3 razy i tak az do skutku.

Odnośnik do komentarza

[mention=67996]aph[/mention]

 

Dawaj na konsolę, polatamy trochę on-line, oczywiście misje które już zaliczyłem solo.

Może te zadania zmierzchu zaliczmy?

 

Co do bossów, to jak do tej pory, każdy był dla mnie prosty. Często droga do bossa bywa trudniejsza.

 

A co do nowych broni , to Odachi jest potężne ale uczę się nim grać.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jasna sprawa. Myślę, że zresetuje punkty umiejetnosci mojej broni jak forum radzi i pójdę na żywioł, hehe.

 

2 godziny temu, Kolos28 napisał:

A co do nowych broni , to Odachi jest potężne ale uczę się nim grać.

Zmiana postawy plus kilka skili i nie do ubicia 1vs1 jesteś tak naprawdę, to broń z dlc do jedynki iirc.

Edit - jestem.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Nioh2. Ta gra ma jeden bardzo niesamowity aspekt. Jest wymagająca ale pomimo kilunastu wpyerdoli z rzędu i chęci rzucenia padem o ścianę, nadal chce się wracać i dłubać te poszczególne poziomy, misje. Powtarzać je kilkadziesiąt razy aż do osiągnięcia perfekcji w rozpoznaniu strategii przeciwników, ich lokalizacji. Może inni mają inaczej ale ja tak tą grę odczuwam. Nie gram w nią nonstop bo chyba szlag by mnie trafił, dawkuję sobie emocje z nią związane...

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, mario10 napisał:

Skończysz Nioh 2 i wrócisz do Sekiro :)

Wiadomo jak to z tymi powrotami bywa. Tyle gier sie pojawia nowych, ze ciezko nadrobic to wszystko. Jednak Sekiro jest na tyle szczegolne, ze chcialbym tam odwiedzic kazda kraine i zmierzyc sie z kazdym, mozliwym bossem. Mam nadzieje, ze bede mial tyle determinacji co Ty i sie uda :d 

Odnośnik do komentarza

No ja sekiro też tylko dwa razy, ale wrócę do niej na pewno bo to dla mnie jedna z lepszych gier ostatnich lat.
Doszedłem jednak do wniosku, ze kolejny raz od razu nie chcę bo mechanika opanowana do perfekcji wiec drugi raz poszedł zdecydowanie łatwiej choć jeszcze jest wiele rzeczy do ogrania w tej grze. Przyjdzie na to czas. A tyle gier jest do przejścia, że nie ma czasu na to wszystko :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Na razie mam taką kupkę do ogrania, że sporo zaległości do ogrania :) 
Mi w sekiro zagrało wszystko, nioh też był mega choć jak w niego grałem to wydawało mi się, że mało popularna gra, a jednak z czasem się okazało, że sporo ludzie w niego grało.
W Nioh 2 na pewno zagram ale myślę, że nie prędko :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...