Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem grę ale o platynie nie ma co marzyć... Zbyt dużo do zrobienia. Skończyłem z 54% trofeów i weź teraz szukaj tych kąpielisk , baw się każdą bronią itp.

Na pewno kilka pucharków jeszcze wpadnie bo mam trochę zadań pobocznych itp. ale póki co nie liczę na platynę a chciałbym w sumie...

Ogólnie przejście gry zajęło mi 117h i osiągnąłem 113 poziom postaci.

Wiem, że 117h to sporo jak na pierwsze przejście ale starałem się nie pominąć gorących źródeł (jednak nie wyszło) i Kodama a do tego 95% głównej gry zrobiłem sam. Muszę podejść do jednego bossa, którego zrobiłem z kimś i nie wróciłem do niego - muszę to zrobić, pewnie dziś to zrobię by nie mieć go na sumieniu

 

Co do samej gierki, to jest dużo lepsza od pierwszej części. Trudniejsza , zwłaszcza jak chce się praktycznie przejść całą grę solo...

Polecam!

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratki. Ja wszedłem do 6 świata i Jestem z kodamami i  źródłami na bieżąco. Musiałem posiłkować się poradnikami bo niektóry są za bardzo schowane. Nawet lizanie ścian nie pomagało

 

ps. Teraz jesteś koksem to przeleciałbyś wszystkie lokacje bez problemu. Nawet  nie trzeba bić bossów. Ja zerkałem w te filmiki:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, anarom_pl napisał:

Gratki. Ja wszedłem do 6 świata i Jestem z kodamami i  źródłami na bieżąco. Musiałem posiłkować się poradnikami bo niektóry są za bardzo schowane. Nawet lizanie ścian nie pomagało

 

ps. Teraz jesteś koksem to przeleciałbyś wszystkie lokacje bez problemu. Nawet  nie trzeba bić bossów. Ja zerkałem w te filmiki:

 

Jaki sens jest takich poradników? Serio nie rozumiem. Gra ma sprawiać frajdę a nie widzę tego jak grasz z filmikiem na YouTube na drugim ekranie. Co znajdę to moje bo lubię lizać ściany ale szukanie znajdziek z filmami na YouTube. Jedyne do czego YouTube się mi czasem przydaje to jak Boss wyciera mną podłogę więcej jak 15-20 razy czasem zerkam na jakieś strategie pokonania go. Szukanie znajdziek to najbardziej bez sensu wynalazek w grach. Od czasów piór w ac1 kiedy chciałem je zebrać wszystkie mam awersję. Oczywiście są wyjątki kiedy znajdzki mają fabularne tło i masz sposób ich wyszukiwania w grze (Wiesiek 3, Spiderman ) ale szukanie dla trofea 

giphy.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

Za dużo czasu na te źródła, bo nie wiem gdzie pominąłem więc musiałbym robić każda misje w celu poszukiwawczym...

 

Nie, nie, nie! Jak wybierzesz daną misję (X) to zanim ją załączysz, naciśnij R1, dzięki czemu ukaże się czy w danej misji jest źródło i czy się w nim wykąpałeś! :-) Źródeł jest 27, z czego 8 w jednej lokacji, więc zobacz, w których lokacjach pominąłeś, kąp się i zmierzaj prosto po platynę! Powodzenia ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lothronik napisał:

 

Nie, nie, nie! Jak wybierzesz daną misję (X) to zanim ją załączysz, naciśnij R1, dzięki czemu ukaże się czy w danej misji jest źródło i czy się w nim wykąpałeś! :-) Źródeł jest 27, z czego 8 w jednej lokacji, więc zobacz, w których lokacjach pominąłeś, kąp się i zmierzaj prosto po platynę! Powodzenia ;)

Ale jaja, nie wiedziałem. Serdeczne dzięki :thumbsup:.

7 godzin temu, blantman napisał:

Jaki sens jest takich poradników? Serio nie rozumiem. Gra ma sprawiać frajdę a nie widzę tego jak grasz z filmikiem na YouTube na drugim ekranie. Co znajdę to moje bo lubię lizać ściany ale szukanie znajdziek z filmami na YouTube. Jedyne do czego YouTube się mi czasem przydaje to jak Boss wyciera mną podłogę więcej jak 15-20 razy czasem zerkam na jakieś strategie pokonania go. Szukanie znajdziek to najbardziej bez sensu wynalazek w grach. Od czasów piór w ac1 kiedy chciałem je zebrać wszystkie mam awersję. Oczywiście są wyjątki kiedy znajdzki mają fabularne tło i masz sposób ich wyszukiwania w grze (Wiesiek 3, Spiderman ) ale szukanie dla trofea 

 

Dwa razy przechodzę każdą misję. Pierwsze przejście bez poradników, drugie speed  run po znajdźki. Ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze zadanie które dało mi naprawdę w kość z 

Spoiler

Bobasem

W drugiej krainie. To nawet nie był Boss ani nie było główne zadanie. Jak mnie ten bydlaka w(pipi)ił. Miałem wczoraj Rage quit a dzisiaj poszedł za 2 razem ale trochę oszukiwałem bo użyłem przemiany gdyby nie to pewnie byłbym dead. Normalnie wyczuwam kiedy ma zastosować kontrę yokai ale przy nim kompletnie mi nie szło. Zły timing. Super się bawię ale dobrze że mam animal crossing na switcha na skołatane nerwy:D

Odnośnik do komentarza

Hehe narzekałem na tego przeciwnika a w następnej misji fabularnej pojawił się jeszcze 3 razy. Okazuje się że na otwartej przestrzeni nie jest taki straszny jak w tunelu gdzie nie ma jak uciec przed jego rolką. 

 

 

Za(pipi)isty Boss 

Spoiler

Kotek

Nie był przesadnie trudny w unikaniu ciosów ale w (pipi) szybki. To była walka na przeczekanie i uniki. Czekalem na moment kiedy mogę kilka razy przy(pipi)ać zanim mi ucieknie. Podoba mi się że w jednej miski mamy człowieka w innej jakiegoś potworka. Lubię bardziej walczyć z ludźmi (mogę nowe techniki szkolić i korzystać z nich) ale to walki z potworami przypominają mi soulsy. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, aph napisał:

To znaczy, teraz jak dobiegniesz do chramu możesz wykupić eliksiry, naboje, amulety. No i pomagiera wezwać a na mapce są dużo uzyteczniejsi niż z bossami.

Nadal są strasznie głupi i wyciągają za dużo wrogów. Wolę sam eksplorować ale fakt kupno naboi i eliksirów pomaga. Ci kompani przydają się  tylko do gankowania czerwonych grobów. Jak oczyszcze lokacje to wszystkie groby często robię i wtedy niebieski ładnie łapie DMG i działa jak tankxD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...