Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Sobies napisał:

Co robicie ze szrotem? Rozbieracie u kowala? ofiarowujecie kodamom? a może poprostu sprzedajecie?

Szrot oddaje do Hiddean Teahouse na te punkty do walki klanów. Za o dostajesz Glory do wymieniania na skórki postaci, gesty i inne bajery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, anarom_pl napisał:

 Jak możesz to wyślij mi zapkę do znajomych, będę zaszczycony;)

Jasne, wroce do domu to wyśle.

Kilka uwag odnośnie gry po sieci - jeśli chodzi o misje, to zdecydowanie łatwiej jest jak host zostawi kubek\kubki w chramie z friends only, zamiast Wypraw.

 

Wczoraj sprawdzałem i faktycznie dużo łatwiej jest, mimo braku możliwości wskrzeszania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza się, ja już nawet odpuszczam niektóre Yokai i je przebiegam. Chodź teraz tego cholerstwa jest tak dużo że ciężko znaleźć bezpieczne miejsca. No i niektóre wielkie bestie włażą za tobą po drabinie, co nie miało miejsca w jedynce. Ogólnie pozostaje tylko duży mozolny grind bo inaczej wpieldol ;). Na szczęście mam już odblokowany talizman gnuśności.

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze zadanie Zmierzchu z m in.@Kolos28 za nami i cóż, w kilka osób walka z bossami przypomina instacje w grach mmorpg. 

 

Odkryłem ponadto duży mankament maga, na mapach z niewielką ilością kapliczek czary niesamowicie szybko się zużywają i postać w najważniejszym momencie jest niezwykle mało użyteczna.

No ale nic to, prawilny set złożony i kilka must have skilli odblokowanych, walczymy dalej.

Edytowane przez aph
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dante napisał:

@aph Są itemy odnawiające czary i ninjutsu, plus jeśli dobrze widziałem to niektóre ciuchy mają %szansy na to, że nie zużyjesz czaru rzucając go

Tego nieskończonego omnyo kiedyś używałem i cóż, ani razu nie zadziałał.

O jakim itemku mówisz?

Odnośnik do komentarza

Na drugiej mapce sa fajne misje poboczne, w sensie latwe w porownaniu do pierwszej bo wiekszosc przeciwnikow to ludzie, ktorych sie zabija latwo w porownaniu do yokai. 

Przy okazji na youtube sie nadzialem na niezly spoiler z pozniejszej czesci gry, ale fabula i tak jest raczej slaba i jakos sie w nia nie wczuwam specjalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej normalna, Tokichiro dodaje sporo humoru do tej opowieści o targanej wojną Japonii. Mistrza Nekomaty brakuje.

Szkoda, że protagonista/stka to niemowa, no ale cóż. Taka cena własnego unikalnego awatara.

 

7 godzin temu, Jomng napisał:

Cześć, mam problem, kupiłem Edycję Specjalną i użyłem kodu na season pass, lecz przepustka sezonowa widnieje jako produkt niezakupiony, ktoś ma ten sam problem?

Próbowałeś odebrać w chramie ( odbierz nagrody czy jakoś tak).

Edit - dla łowców trofikow

Spoiler

Jest trofeum jeśli w dopasowaniu dusz u kowala użyjemy broni z statem Zepsucie i duszy Yokai.

 

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
 Coś tam zmodził, pochwal się
Wiesz, jeszcze jestem w trakcie zmiany. Grałem Glewią, nie używając magii. Bardzo mało DMG zadawałem i strasznie moja postać się męczyła. Obecnie zmieniam na Odachi i resetuje statystyki postaci. Już dziś zrobiłem małą próbę i było o wiele lepiej. Szkoda tylko umiejętność do broni, bo sporo wydałem punktów i mam 6 w zapasie. Druga broń to nadal będą siekierki.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...