Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, blantman napisał:

bawię się dobrze i samo dotarcie do bossa często stanowi wyzwanie ale nie czuje tej ciężkości starć z bossami i nawet code vein które ogrywałem kilka miesięcy temu wydaje mi się trudniejsze:) 

Ja do każdego podchodziłem co najmniej 5 razy solo i 3 - 4 z współgraczem, tamtą spokojnie z kilka h biłem. Ognisty boss, wąż, lisek to samo. 

Dla mnie boss fighty to najlepszy element gry.

Pod koniec zaś- ściana...

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, aph napisał:

Ja do każdego podchodziłem co najmniej 5 razy solo i 3 - 4 z współgraczem, tamtą spokojnie z kilka h biłem. Ognisty boss, wąż, lisek to samo. 

Dla mnie boss fighty to najlepszy element gry.

Pod koniec zaś- ściana...

Ja bez pomocnika niechcący się w(pipi)alem ale mówię wystarczyły anty ogniste talizmany i prawie god mode. Pomocnik pomógł mi przy jednym bossie a tak wolę bez i tak głupi szybko umierają. Najbardziej lubią wbiegać w płomienie i powoli się wypalać xD

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skonczylem. Koncowka taka sobie, fajne levele ale bossowie nijacy i slabi. Zwlaszcza ostatni zawiodl. Nie wiem czy mi sie chce grac w NG+, postanowilem zrobic set divine to pofarmilem revenantow na jednej mapie. Po godzinie mialem tyle zielonego zlomu i wszystkie sety ktore chcialem, ze po oddaniu do kodam wbilem z tego 8lvl. Czuje sie jakbym juz wszystko widzial i gra nie ma szans mnie jeszcze wciagnac jakos specjalnie. Patrze na trofea ale nie chce mi sie klepac tych broni do platyny. 

Odnośnik do komentarza

Ja, toporki miały być primary, a kosa do sprawdzenia, ostatecznie popindalam niemal wyłącznie z kosą na wysokiej postawie, a toporków prawie nie używam, w sumie właśnie tyle żeby czasem w kogoś nimi rzucić. Z betki pamiętam, że gdzieś tam mają jeszcze lepszy myk, rzut w trakcie uniku, ale teraz nie wypatrzyłem, wywalili, albo dopiero z czasem się odkrywa.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, YETI napisał:

Gra ktoś glewią i toporkami?

Pierwsze przejście z glewia, obowiazkowe skile to przeskok nad enemy w wysokiej postawie i unik na sredniej.

No ale kolejne to tank set i odachi;) bede musial przysiasc do tego jak bede mial czas.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Ja grałem przez prawie pół gry tylko sword ale potem dorzuciłem tonfe i się wkręciłem. Sword lepiej sprawdza się do kontroli tłumów ale jeden na jednego tonfa rządzi. Grunt aby nie blokować a unikać. Z tonfa szaleje po mapie ale na bossów raczej sword bo się boję bez bloku. Niestety tutaj nie mamy takiej "nieśmiertelności" jak w soulach przy uniku ale za to blok więcej wybacza. Dwóch ludzkich bossów do tej pory wolałem blokować i było to skuteczne a przy unikach dostawałem w(pipi). Ogólnie dużo bossów nie bije za mocno poza atakami specjalnymi i da radę ich i parować i blokować. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Gdzieś wyczytałem, że właśnie tonfy to jedna z lepszych broni do bloku. 

Może przetestuje. Nawet nie próbowałem xD jak gram tonfami to napierdalam naokoło przeciwnika :) Nie pomyślałem aby blokować bo broń wydawała mi się mniej pewna niż miecz

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, YETI napisał:

Nastawiłem się na kosę, druga broń toporki albo odachi. 

Toporki lepiej pasują bo z Umiejętności właśnie mają główny buff.

 

2 minuty temu, blantman napisał:

 jeden na jednego tonfa rządzi. Grunt aby nie blokować a unikać.

Tonfa to tę rękawicę tak? To przecież najlepszy blok w grze.

Odnośnik do komentarza

Ja bossów walę praktycznie tylko swordem high mocnym atakiem xd z mobami się bawię dualami z wyjątkami jak np ten orzeł czy co to tam jest. Wczoraj dopiero skończyłem 2gą mapkę tzn zostało parę pobocznych. Nie wiem czemu ale jakoś mi ta dwójka podeszła, nie nudzi się ani nie w(pipi)ia, może to dlatego że na bieżąco pozbywam się wszystkich śmieci z eq a może też że nie trzeba grać chińskim wiedźminem. 

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie jak mówiłem 2 dni temu że gra jest teraz za prosta. Cofam to co powiedzialem. Doszedłem do 5 krainy :pawel: tam po jednym głównym chciałem poboczne ale chyba muszę się cofnąć to kilku pobicznych w 4 krainie. Za szybko chciałem do przodu i mój lvl 85 coś nie działa wszystkie misje mam na 5 kresek poziom trudności:). Muszę też w końcu jakiś dobry miecz wydropic lub tonfe bo mam je na 73 lvl. Non stop dropia mi powyżej 80 lvl bronie ale inne niż moje. Za to dusza atak keshy to jest najlepszy atak jaki obecnie mam. Naciskam r2 i kwadrat i nawet duży yokai jest na strzała. Szkoda że wolno się ta umiejętność odnawia. A i trzeba uważać aby wycelować :)

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Il Brutto napisał:

chyba musisz miec wszystkie na raz w ekwipunku, co najmniej jeden z kazdego yokai

No to zawaliłem sprawę

 

21 godzin temu, Kolos28 napisał:

Jeszcze tylko 4 bronie zrobię i będzie platyna emoji16.png

Mi brakuje tylko jedno trofeum za wszystkie rdzenie. Będę musiał polatać żeby znaleźć wszystkie, ale to sama przyjemność^^

 

31 minut temu, blantman napisał:

Za to dusza atak keshy to jest najlepszy atak jaki obecnie mam. Naciskam r2 i kwadrat i nawet duży yokai jest na strzała. Szkoda że wolno się ta umiejętność odnawia. A i trzeba uważać aby wycelować :)

 Dużego Yokai na jednego strzała tym nie powalisz, tym bardziej że masz tylko 83 lv. Coś kręcimy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.