Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, przepraszam - była taka akcja, na takim małym i zaściankowym forum PEB ktoś wrzucał skany PE do pobrania. Drapnęli gościa i krótko, usuwasz wrzutki albo do sądu.

 

Sam gdzieś mam te wrzuty na DVD pokitrane, bo zacząłem czytać szmatławca chyba od 47 numeru (z Crashem na okładce) i chciałem zapoznać się z archwialiami :kaz:

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bzduras napisał:

Aaa, przepraszam - była taka akcja, na takim małym i zaściankowym forum PEB ktoś wrzucał skany PE do pobrania. Drapnęli gościa i krótko, usuwasz wrzutki albo do sądu.

 

Sam gdzieś mam te wrzuty na DVD pokitrane, bo zacząłem czytać szmatławca chyba od 47 numeru (z Crashem na okładce) i chciałem zapoznać się z archwialiami :kaz:

 

Ano, jak była taka sytuacja to trochę siara z ich strony (ale w sumie czy do końca siara? Teoretycznie bronili tylko własnej wartości intelektualnej :D ale wiadomo w jakim kontekście)

Z drugiej strony, nigdy nie używałem PEBa (PEBów?) ale wydaje mi się, że Ci co zamieszczali linki zgarniali hajsy za pobrania, także tym bardziej nie ma co się dziwić ;p 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, łosion napisał:

Z drugiej strony, nigdy nie używałem PEBa (PEBów?) ale wydaje mi się, że Ci co zamieszczali linki zgarniali hajsy za pobrania, także tym bardziej nie ma co się dziwić ;p 

Od community dla community, bez korzyści materialnych ;) Niestety forum przeniosło się na jakiś inny serwer widzę, a baza danych została stracona, ale pamiętam akcję. OP wstawił maila którego dostał od ekipy i stwierdził, że robi prewencyjny wypad z forum (i faktycznie słuch po nim zaginął), wszystkie 89 linków zniknęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Raptor napisał:

Ale co ma Gluash to PE? Konkurencja byl :P

 

No i nic... temat ustosunkowania sie do wlasnej hipokryzji Shivy (screeny z prgk) pozostanie tajemnica :(

 

Swoja drogą, ogromny blast from the past; nikt chyba nie spodziewałby się, że posty pisane 15 lat temu będą miały jakieś znaczenie ;d 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Raptor napisał:

Ale co ma Gulash do PE? Konkurencja byl :P

 

No i nic... temat ustosunkowania sie do wlasnej hipokryzji Shivy (screeny z prgk) pozostanie tajemnica :(

Gulash przewinął się przez kilka postów, w związku z występem w jakimś filmiku,  pod którym jego żona zwyzywała go od złodzieja i gościa nie płacącego alimentów. Później ktoś jeszcze dopisał, że jego żonę podebrał Hiv, który zostawił dziecko czy tam żonę z dzieckiem.

Akcja jak w brazylijskiej telenoweli albo grze rpg, w których mnogość bohaterów przyprawia o zawrót głowy. Ktoś to powinien zebrać do kupy, bo pogubić się można przez te 40 stron.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie niezwykle ciężko o punkt zaczepienia. Jeśli któryś z dawnych bohaterów PSX EXTREME nie zdecyduje się mówić, będzie naprawdę źle.

 

Z klasyki można na upartego przytoczyć zwycięstwo w konkursie time trial w grze Tekken 3, które przypadło bratu Gamery. Prócz tego w ostatnim z którychś jubileuszy na łamach PSX Extreme,  HiV wspominał stary czasy, na koniec stwierdzając że generalnie z wszystkimi sztama prócz jednego typka, którego opisał dosyć nieprzyjemnie. Miałem podejrzenia, że może chodzić o Shivę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, milan napisał:

o jezu be, drązysz i męczysz, może pokaż kwity za Bogdana,  bandaż za 1000 zł

mogę ci pokazać screeny płatności u weterynarza  

 

emoji23.png emoji23.png emoji23.png

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, łosion napisał:

Po drodze w temacie przewinął się temat odnośnie jakieś ustawionej ankiety, ale nie było powiedziane o którą konkretnie chodzłoi. Ktoś by chciał mi wytłumaczyć? :D

Chodziło o ankietę dotyczącą wprowadzenia do pisma innych platform poza tymi od Sony. Podobno wyniki wskazywały, że czytelnicy w większości tego nie chcą. Ściera jednak przepchnął pomysł.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...