Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, chris85 napisał:

Gilotyna z Myszaqiem jest dalej na antenie? :dog: kiedy Perez zamknie ten wątek, wydrukuję go sobie i będę czytał wybrane posty przy wigilijnym stole xD

 

Na razie jedynie noszę się z zamiarem przeniesienia do nowego tematu, bo mi liczba postów zaburza dotychczasową średnią z tematów o kolejnych numerach. 

 

Nazwa tematu mile widziana. 

Odnośnik do komentarza

Mi chyba pasuje obecny PE, bez „klimatu”, plucia z wieży, jeżdżeniu na fotelikach.

Dobrze ze jest nowa ekipa, bo tamci starzy dzisiaj nie potrafią się odnaleźć - np @GAMERA - człowieku, nie mamy roku 2000 i czatu PE, gdzie można sobie bluzgać i grozic, trochę dystansu  do postów i siebie.

Albo  @Mr. Shiva , dobrze Cię zapamiętałem, ale trochę mam wrażenie jakbym odpalił grę z 1999 roku: niby spoko, ale jednak coś nie gra. Chwalenie się ze znasz jakiegoś tam typa, brzmi tak samo śmiesznie jak ten typ na dyskotece co podrywał babę i mówi „znam DJ-a, który zna DJ-a tutaj”. Zaimponowałbys jakbyś to ty był tym gościem. 

Albo piszesz o piratach, a nie odniosłeś się do swojego starego postu, gdzie grałeś na verbatimkach na xboxie.  Bo zacząłeś z grubej rury, pisząc o butcherze - (a wyobraź sobie ze tyle razy tu wnikałem co z shivą i nigdy nikt nie raczył odpowiedzieć), ale późniejsze posty to trochę spadek formy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Perez napisał:

 

Na razie jedynie noszę się z zamiarem przeniesienia do nowego tematu, bo mi liczba postów zaburza dotychczasową średnią z tematów o kolejnych numerach. 

 

Nazwa tematu mile widziana. 

PSX Extreme - Czy już się wypaliło? 

PSX Extreme Burning czy Nero Plus? 

Shiva prawdziwa historia, to nie mogło wypalić. 

 

 

Tylko nie wrzucaj tematu do WKP :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...