Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

no ale to trochę pokazuje znak czasów, że przyszedł shiva, (pipi)nal posta i wszyscy zamarli po przeczytaniu a dopiero potem pękła dupa, dwa dni potem przyszedł siara, doje,bal shivie i teraz dupa pękła, obaj nie wytrzymali nerwowo, dobrze ze tacy ludzie bez dystansu i zmęczeni przez życie nie pisza juz do gazety, jeszcze tylko niech twarz hiva i butchera zniknie z magazynu 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ping napisał:

Szkoda, że wtedy promek polscy dziennikarze nie dostawali, może bym miał większą kolekcję niż te kilkaset sztuk na różne systemy, które wykupowałem z allegro od znajomych nazwisk.

od shivy nie kupiłeś nic bo jak wiadomo on grał i recenzował piraty, no ale jemu wolno, to ściera jest zły

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Mr. Shiva napisał:

 

Zapewniam, że to mój ostatni post na forum. 

 

 

Nie rób mi tego. Pierwszy raz od 2010 miałem motywację żeby przeczytać post na pół wysokości ekranu na tym forum.

 

Żarty żartami, ale to świadczy o talencie pisarskim.

 

54 minuty temu, Siara_iwj napisał:

Forumek ma średnią wieku z 28 lat a gość o jakichś dzieciakach xD

 

36 fix'd

 

forumkowicze już masowo łysieją, lądują w szpitalach...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, milan napisał:

bo ich oglądam, rzadko w którym programie tak szczerze kpi się z pisu i glupoty ogólnej.

http://www.superstacja.tv/prezenter/marcin-teller/

Gilotyna z Myszaqiem jest dalej na antenie? :dog: kiedy Perez zamknie ten wątek, wydrukuję go sobie i będę czytał wybrane posty przy wigilijnym stole xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...