Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wojcieszek napisał:

 Zabawne jest to że gdyby przetłumaczyli tytuł w najbardziej oczywisty sposób-Kabel/Kable to mieliby translacje idealną,bo byc moze jeszcze bardziej opisujaca serial niż oryginał

I tak i nie, bo The Wire bardziej bym tłumaczył jako Podsłuch w tym znaczeniu jakim on występuje w tym serialu

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, sprite napisał:

No pewnie janusze tak ten serial nazywają.

A wiesz że dużo osób starszych nie zna angielskiego. Nie nazywałbym ludzi co wolą polskie tytuły pejoratywnie od Januszy. Mój ojciec zna biegle rosyjski bo tak go w szkole i na studiach uczyli ale angielski nic. Ogląda prawo ulicy, szklaną pułapkę etc i nie uważam że z tego powodu jest gorszy. 

 

Ogląda ktoś na hbo  "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem" ? Bo dobre te ostatnie odcinki:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja za to polecam Devs od twórcy Ex Machiny. Na razie są 3 epy i każdy praktycznie hipnotyzuje. Głównie za sprawą podniosłej muzyki, creepy klimatu i intrygującej tematyki. Aktorstwo też na wysokim poziomie(Nick Offerman króluje). No i oczywiście nie mogło zabraknąć pięknych efektów wizualnych  :fsg: 

 

 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.03.2020 o 19:05, YETI napisał:

Różnica polega na tym, że hbo umie w lesbijki, a nawet gejów, netflix... no wyszło im z 5 seriali przez przypadek. 

Nie przesadzaj.  HBO robi ich mniej, druga sprawa jest taka, że nie można ciągle  oglądać ultra poważnych mini seriali pokroju Czarnobyla. 

Od czasu do czasu lubię obejrzeć takie luźne produkcje jak Atypical, Sex Education czy Nie ma jak w rodzinie, a Netflix ma ich zdecydowanie więcej

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sprite napisał:

Ja za to polecam Devs od twórcy Ex Machiny. Na razie są 3 epy i każdy praktycznie hipnotyzuje. Głównie za sprawą podniosłej muzyki, creepy klimatu i intrygującej tematyki. Aktorstwo też na wysokim poziomie(Nick Offerman króluje). No i oczywiście nie mogło zabraknąć pięknych efektów wizualnych  :fsg: 

 

 

Też polecam. Mocno świeża rzecz w kwestii seriali. Jutro 4 ep!

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, schabek napisał:

a drugi sezon podobno jeszcze lepszy

Oj tak, byczku.

Aktualnie najlepszy serial hbo, który jest w emisji. Jakby na promocję przeznaczyli 10% tego co przeznaczają na marketing jakiegoś tam westworlda, to może Sukcesja nie przechodziłaby tak bez echa. 

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W środę 1 kwietnia, wcześniej niż zapowiadano, na hbo:go trafią dwa filmy "Pewnego razu... w Hollywood", oraz "Pełzająca śmierć".

W tym tygodniu był podobny przypadek. W środę 25 marca udostepniono klasyczną animację Disneya "Herkules", oraz "LEGO Przygodę 2", która pierwotnie miałaby być udostępniona w tę niedzielę.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Devs po trzech epach takie... Nie wiem, no. Chyba za bardzo nastawiłem się na drugiego Mr. Robota. A tu ani bohaterowie nawet w połowie tak charakterni, ani to też specjalnie nerdowskie (zamiast tego szpiedzy, międzynarodowe spiski, słowem - bardziej korpo-thriller)

Na plus niepokojący klimat i całkiem fajne lynchowskie smaczki wizualne

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Frantik napisał:

Devs po trzech epach takie... Nie wiem, no. Chyba za bardzo nastawiłem się na drugiego Mr. Robota. 

To twórca od Ex Machiny, więc bardziej tych klimatów mogłeś się spodziewać(nawet ta sama główna bohaterka). Ja jestem po 5 epach i jest bdb. Creepy klimat, intrygująca tematyka, piękne efekty wizualne i aktorstwo z wysokiej półki(Nick Offerman króluje :banderas:). Podniosła muzyka też idealnie się wpasowuje w setting(chociaż w trywialnych scenach mogli by z nią lekko zbastować). Tak czy inaczej, czekam na więcej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem po 5odc Devs i również polecam, z odcinka na odcinek coraz bardziej intryguje. Szkoda, że główna bohaterka jest tak słabo zagrana.

 

Jak ktoś szuka luźnego serialu komediowego to polecam „Dave”. W sumie to chyba luźno opowiedziana historia o samym sobie, czyli komediowym raperze Lil Dicky.

 

 

Zapomniałbym o najważniejszym:

 

„ZeroZeroZero” - Mega serial. Na podstawie powieści Saviano. Rynek narkotykowy pokazany z każdego szczebla. Aż jestem ciekaw czy zrobią drugi sezon. Polecam mocno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...