Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Shen napisał:

Dodałem sobie jeszcze Oz do listy, kiedyś widziałem jeden sezon i nie wiem czemu porzuciłem.

 

10 godzin temu, Figaro napisał:

Obejrzyj jeszcze drugi i starczy.

 

Tak jak @Figaro napisał, ale powiem więcej - wg mnie dobre Oz kończy się w pierwszym sezonie. Później są takie jaja że głowa boli. Ktoś na filmwebie nawet wypisał bodajże 100 błędów logicznych/głupot, które przewinęły się przez resztę sezonów. Jedyne po co ja obejrzałem drugi sezon to kilka osób z castu "The Wire", którym wtedy byłem mocno zajarany. A tak, naprawdę nie ma sensu…

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.05.2024 o 16:27, Faka napisał:

Dostałem maila, że 11 czerwca będzie zmiana na max i co dobrego, że nadal będziemy tyle samo płacić, czyli zniżka 33% na stałe dalej będzie obowiązywała. Jest git.

Wszystko fajnie tylko mają być trzy tiery, i ten co teraz jest (33% zniżki) ma być najtańszym czyli pewnie z reklamami. Gdzieś mi się jeszcze na jakiejś stronce rzuciła informacja, że Disney z HBO ma dać połączony pakiet. Ale tak nie do końca, bo płacisz raz za dwie usługi ale i tak używasz dwóch różnych apek za jedną opłatą, dodatkowo chcą do tego dodać FOXa ale nie wiadomo czy się zgodzi. Takie tam płoty.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Jak ma być combo HBO z Disney to spoko pomysł, chętnie przejdę na taki tier jak nie przesadzą z ceną, bo normalnie przestałem subskrybować. Najdrożej płacę za Netflix ale to już z przyzwyczajenia, bo stara ogląda tak czy siak, nawet najgorsze gówna.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.05.2024 o 22:33, Shen napisał:

Obejrzałem pilota Superman i Lois, kurde całkiem fajnie się zapowiada. Po tych gównach od CW podchodziłem do tego serialu ostrożnie.

Pierwszy sezon za mną, dobra mieszanka family dramy z superhero. Nawet nie wiedziałem, ze serial nalezy do arrowerse, kilka poziomów wyżej jeśli chodzi o efekty specjalnie niż taki Flash na przykład.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, HenrykIggO napisał:

Dlaczego rozpaćkanej skoro otrzymamy to w 4K i Dolby Atmos?

To że różne VOD podają że film leci w 4K w całe tak nie musi być. To tak jak z 8K na pudełku PS5 ;)

Najlepiej odpal jakiś film na płycie BR w UHD to zobaczysz jak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, YETI napisał:

To że różne VOD podają że film leci w 4K w całe tak nie musi być

HBO tylko dla wybranych produkcji daje możliwość obejrzenia w rozdzielczości 4K - jak dla Oppenheimera czy właśnie Diuny. Widać znaczącą różnice względem "zwykłych filmów".

 

9 godzin temu, YETI napisał:

Najlepiej odpal jakiś film na płycie BR w UHD to zobaczysz jak to powinno wyglądać.

Nie, nie. Minimalizm here. Od czasu pierwszych porządnych streamingów nie kupuję filmów na płytach. Z grami też jestem ostrożny, chyba że nie ma wyjścia.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Figuś napisał:

 

 

Jakoś mnie to nie jara kompletnie.

 

 

4 godziny temu, Shen napisał:

Finał trzeciego sezonu Superman i Lois :obama:  Efekty lepsze niż w kinowym Flashu:gayos:

 

Ano dobre to było, mocno czekam na czwarty sezon, który niestety już będzie ostatni i oficjalnie chyba zakończy Arrowverse.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Masorz napisał:

 

Jakoś mnie to nie jara kompletnie.

 

 

 

Ano dobre to było, mocno czekam na czwarty sezon, który niestety już będzie ostatni i oficjalnie chyba zakończy Arrowverse.

Tak, CW ma jakieś kłopoty, więc i tak cud, że dostali zielone światło. Ma być tylko 10 odcinków, wielu aktorów nie wróci, albo wróci tylko na epizody. Ojcu Lois zaproponowali 3 odcinki, odmówił, więc pewnie go uśmierca poza ekranem.

O ile Arrowverse to był pozniej poziom Power Rangers, tak tutaj dobrze się to oglądał, fabuła dobry mix superhero z family dramą i efekty kilka klas wyżej niż w innych serialach cw.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...