Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten finał Detektywa :dynia: tylko upośledzona feministka mogła wymyślić coś tak debilnego jak

 

Spoiler

Szturm sprzątaczek 

 

W ogóle większość wątków to zwykła grafomania niemająca wpływu na dalsze wydarzenia. Całość można skrócić do epizodów 1 i 6. Drugi sezon wydaje się przy tym złożoną logiczną historią.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2024 o 21:34, Fanek napisał:

Tokyo Vice ale za(pipi)isty 3 odcinek!

Dialogi, akcja, muzyka, postacie, wszystko tam dobrze gra.

 

Znacie jakieś podobne produkcje w klimatach yakuza czy Japonii?

Taaa dialogi powiadasz :)


szczególnie scena z 

 

Spoiler

samanthą i oyabunem. Która wygląda tak:

- musisz zdobyć informacje od architeka, potrzebuję ich. (A sama się wjebała w tę sytuację i pokrzyżowała plany yakuzie i sprawiła, że tylko ona na ten moment może to zrobic )

- ok pod warunkiem, że zwolnicie mnie z płacenia Wam

- ok ale jeszcze będziesz placić przez 6 miesięcy

- 2 miesiące

- niech będą 3. Ale z Ciebie super strong female. Daleko zajdziesz.

 


zamiast zgasić ją i powiedzieć że jak tego nie zrobi to ją zabije. XD 

 

Dosłownie tak wyglądała ta scena. Jak dla mnie mega nudny już ten serial jest… Brakuje jakiegoś głównego wątku wyraźnie nakreślonego. Taka telenowela z kilkoma historiami, która może się ciągnąć w nieskończoność. Pierwszy sezon dużo lepszy. 

Odnośnik do komentarza

Detektyw - cały sezon mi się bardzo podobał, zimowy klimat, intryga, no ale te zakończenie................ NIE, no nie.

Dało się to dużo lepiej zrobić, no szkoda :scratch_one-s_head:

 

edit: co do Tokyo Vice, trafiłem na coś takiego  Giri/Haji 2019, produkcja BBC i netflix

 

"Pochodzący z Tokio detektyw wyrusza do Londynu na poszukiwania swojego brata, który wplątał się we współpracę z yakuzą i jest ścigany pod zarzutem morderstwa."

 

https://www.imdb.com/title/tt8001106/

https://www.rottentomatoes.com/tv/giri_haji

 

Gdyby ktoś sprawdził dajcie znać :lapka:  może będzie lepiej niż finał Detektywa.

Odnośnik do komentarza

Robiłem teraz kolacje i nie moge przestać myśleć o tym finale, co za finał, jak pięknie to zjebali.

Największy idiotyzm dla mnie to to, że kopalnia

 

Spoiler

 na polecenie stacji truła grunt i wode aby roztopić wieczną zmarźlinę, no fuck logic :laugh:

 

I cały motyw z duchami, do 5 odcinka dobrze to wyglądało

Spoiler

ludzie widzą duchy bo piją zatrutą wode, schizofrenia, mogli iść dalej tą drogą, nawet ktoś by wspomniał o tym i nie trzeba by było więcej dopowiadać. A tu kurwa duchy no

 

Dało się ten serial złożyć w całość w finale, uratować wszystko, czemu tak to zjebali.

 

Spoiler

Zamiast tych sprzątaczek aby facetów sprzątających wsadzili i jeszcze jakiś dodatkowy motyw to by się dobrze złożyło w ogólny motyw tych naukowców.

 

Ehhh qrwa było blisko.
Następny sezon pewnie za 3-4 lata :(

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Marcin_wawa napisał:

Taaa dialogi powiadasz :)


szczególnie scena z 

 

  Ukryj zawartość

samanthą i oyabunem. Która wygląda tak:

- musisz zdobyć informacje od architeka, potrzebuję ich. (A sama się wjebała w tę sytuację i pokrzyżowała plany yakuzie i sprawiła, że tylko ona na ten moment może to zrobic )

- ok pod warunkiem, że zwolnicie mnie z płacenia Wam

- ok ale jeszcze będziesz placić przez 6 miesięcy

- 2 miesiące

- niech będą 3. Ale z Ciebie super strong female. Daleko zajdziesz.

 


zamiast zgasić ją i powiedzieć że jak tego nie zrobi to ją zabije. XD 

 

Dosłownie tak wyglądała ta scena. Jak dla mnie mega nudny już ten serial jest… Brakuje jakiegoś głównego wątku wyraźnie nakreślonego. Taka telenowela z kilkoma historiami, która może się ciągnąć w nieskończoność. Pierwszy sezon dużo lepszy. 

 

No to jest oparte w dużym stopniu na faktach, a życie nie ma wyraźnie nakreślonego wątku głównego.

 

12 godzin temu, Fanek napisał:

Detektyw - cały sezon mi się bardzo podobał, zimowy klimat, intryga, no ale te zakończenie................ NIE, no nie.

Dało się to dużo lepiej zrobić, no szkoda :scratch_one-s_head:

 

edit: co do Tokyo Vice, trafiłem na coś takiego  Giri/Haji 2019, produkcja BBC i netflix

 

"Pochodzący z Tokio detektyw wyrusza do Londynu na poszukiwania swojego brata, który wplątał się we współpracę z yakuzą i jest ścigany pod zarzutem morderstwa."

 

https://www.imdb.com/title/tt8001106/

https://www.rottentomatoes.com/tv/giri_haji

 

Gdyby ktoś sprawdził dajcie znać :lapka:  może będzie lepiej niż finał Detektywa.

 

Kiedyś widziałem, z jednej strony pamiętam, że dobrze się oglądało, a z drugiej to fabularnie zbyt wiele nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Basior napisał:

Jakich?

Pomijając stare klasyki o których każdy słyszał, ja ze swojej strony polecam:

 

HBO: Ostre Przedmioty, Mare z Easttown, Długa noc, Ogrodnicy, Od Nowa, Schody, Pustkowie (czeski!)

 

Netflix: Upadek, Mindhunter

 

Apple: Czarny Ptak, W Obronie Syna

 

Każdy z tych seriali wspominam co najmniej tak samo dobrze jak pierwszy sezon Detektywa, a na pewno lepiej niż kolejne sezony Detektywa.

 

Z pierwszym sezonem Detektywa jest chyba trochę tak jak z Breaking Bad - serial jest oczywiście świetny i za swoich czasów był wybitny, ale po tych 10+ latach pojawiło się wiele innych ciekawych rzeczy na rynku i nie robi juz takiego wrażenia jak w momencie premiery, przynajmniej na mnie.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...