Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ten nowy sezon też się podoba, no klimat małej dziury na końcu świata gdzie ciągle jest noc jest MEGA.

Ludzie chyba czują zawód przez paranormal.

 

Spoiler

No już teraz wiadomo, że cała rodzina Navarro widzi duchy/ schizy rodzinne jak napisał wcześniej Luqat.

Na końcu odcinka ma krwawiące uszy, od dzwieku [?]

 

 

 

O co chodzi z tą pomarańczą?

Zostały 2 odcinki do końca

Odnośnik do komentarza

Dobry odcinek jednak, każdy oglądam w zasadzie dwa razy aby coś wyłapać jeszcze :)
Mi ten sezon bardzo się podoba dodam.

Mnie zaskoczyło to, że nie pociągnęli tego wątku Navarro na pogłębiarce w 4 odcinku, gdy leciała jej krew z uszu, w ep 5 nic o tym nie wspomnięli jakby nic się tam nie stało, dziwneeeee.

 

Czytałem wywiad z twórcami i podali wskazówkę że zabójcę, (spoko można otworzyć nie ma tam konkretnej postaci)

 

Spoiler

widzieliśmy już kilka razy na ekranie, ta postać przewija się w każdym odcinku

 

Macie jakieś typy?

 

Będzie powrót do stacji w finale

 

Jeszcze co do ostatniej sceny z 5 ep:

Spoiler

Przed tym jak ginie ojciec młodego mówi "nie zabiłem Anne K, tylko przeniosłem ciało"

 

Można tu by pomyśleć, że zrobił to na polecenie ludzi od kopalni, czyli ludzie od kopalni są odpowiedzialni za jej śmierć.
Może za tym wszystkim stoi kopalnia i być może umoczony jest "chłopak Danvers" ten wyżej postawiony?

 

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Fanek napisał:

Mnie zaskoczyło to, że nie pociągnęli tego wątku Navarro na pogłębiarce w 4 odcinku, gdy leciała jej krew z uszu, w ep 5 nic o tym nie wspomnięli jakby nic się tam nie stało, dziwneeeee.

 

Tak jak nawet sprawdziłem czy aby nie pominąłem jakiegoś odcinka xD 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, messer88 napisał:

 

Tak jak nawet sprawdziłem czy aby nie pominąłem jakiegoś odcinka xD 


Haha też tak przez chwile pomyślałem.
Nie zrozumcie mnie źle, ten sezon jest świetny, strasznie mi siadło, ale mogli pociągnąć kilka wątków znacznie dalej, jak właśnie ten.

Spokojnie weszłyby tam jeszcze ze 2 odcinki przed finałem.

 

Typujcie zabójce w spoilery yo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...