Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

https://filmozercy.com/wpis/hbo-max-znika-z-polski-termin-premiery-max-potwierdzony-bedzie-plan-z-reklamami

 

opis planów tak z grubsza. ciekawe ile wyjdzie premium + sport żeby już się nie bawić w playera osobno.

no nic, trzeba będzie poczekać na oficjalne cenniki ale coś czuję że czeka odczuwalna podwyżka. vod ostatnio za dużo cwaniakują :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.04.2024 o 21:35, Fanek napisał:

Tokyo Vice  dziś finał, ale to było zajebiste jako cały serial!

Pewnie to koniec historii i 3 sezonu już nie będzie?

 

Nie wiadomo, bo twórca mówił ostatnio, że ma pomysły na dalszy ciąg.

Ja osobiście wolałbym, żeby s02e10 był finałem całego serialu, bo skończyli rewelacyjnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wjechało grande finale serialu Pohamuj Entuzjazm i smuteczek się pojawił że nie będzie już więcej tych zabawnych komediowych historyjek o Larrym Davidzie łamiącym społeczne konwenanse w różnych życiowych sytuacjach. 

 

Już tu kiedys o tym pisałem ale z okazji tego ostatniego odcinka przypomnę, że bardzo polecam, bo dawno się tak nie usmialem przy żadnym serialu czy filmie. Dodatkowy plus jeśli ktoś lubi Seinfelda, bo Larry jest współtwórcą tego serialu i jest w nim sporo odniesień czy gościnnych występów. 

Odnośnik do komentarza

Tokyo Vice - 2 sezon zakończony i o jezusku, ależ to było dobre! Serial wspaniały od deski do deski, każdy odcinek wnosi coś nowego dla fabuły, nie nudzi i przede wszystkim wciąga jak bagno. Pisałem to już w przypadku pierwszego sezonu, ale muszę napisać ponownie, gdzie każda rola została obsadzona idealnie. Aktorzy odwalili kawał mega dobrej roboty, od postaci pierwszoplanowych aż po te mniej ważne. Zdecydowana topka platformy na chwilę obecną. Jestem ciekaw czy wrócimy jeszcze do brudnego Tokyo. Furtka nie została zamknięta, więc kto wie. 

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko przejrzałem i wybrałem coś takiego (ale pewnie sporo już z tego mogłeś widzieć.. ostatnio HBO jakoś się nie popisuje i wrzuca same średniaki)

Mare z Easttown / Miasto jest nasze / czarnobyl / angielka / miłość i śmierć / sukcesja / ślepnąc od świateł / euforia / miasto na wzgórzu / peacemaker / Ród smoka jak oglądałeś GoT

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Wjezdzam na HBO bo chce odswiezyc Rodzine Soprano, coś tam ciekawego wyszło w ostatnich latach? Bo zatrzymałem się jakoś na czasach Boardwalk Empire.

Z tych najnowszych to mam tylko na liscie Tokyo Vice, bo juz mi dwoch ziomkow polecało.

 

Vinyla możesz sprawdzić jeśli lubisz muzykę z lat 70-tych. Tylko jeden sezon, bo oglądalność była za niska, a produkcja droga, więc skasowali. Ale i tak warto sprawdzić, jak wytwórnie płytowe wykorzystywały naiwniaków marzących o wielkiej karierze. Pilota reżyserował sam Scorsese, a scenarzystą był Terence Winter jeden z najważniejszych scenarzystów Rodziny Soprano i twórca Zakazanego Imperium.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...