Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, czyli nie tylko ja miałem jakieś dziwne wrażenie podczas seansu... Zaczyna się faktycznie bardziej jak coś od Kinga albo jakaś wariacja na temat The Thing niż normalny kryminał, ale okej, w sumie pierwszy sezon też miał aurę tajemnicy. Tutaj ja na razie wyczuwam aurę kina grozy klasy B, ale mam nadzieję, że się mylę. 

 

CGI tego typu powinno być moim zdaniem zakazane, bo to kurde źle wygląda w normalnej, nieanimowanej produkcji. Jakbym Shreka oglądał... Całe szczęście to tylko parę scen z tymi zwierzakami, można przymknąć oko. 

 

Kobiece postacie, no cóż, chyba wszystko już zostało powiedziane...

 

Najbardziej mi się spodobał setting, w sensie to arktyczne miasteczko. Ciekawe miejsce, ładnie sfilmowane, można pooglądać widoki. Ale ogólnie po pierwszym odcinku jestem raczej zawiedziony, bo ten mix horrorowości, CGI i charakteru kobiecych postaci jest trochę krindżowy jak dla mnie. Co tym bardziej mnie smuci, bo HBO uwielbiam i będę uwielbiał po wsze czasy za wiele ich dotychczasowych produkcji. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

True Det pilot czwóreczki bardzo mi przypasiło, genialnie gęste w klimacik, łatwo się wsiąka w tą zakutą lodem Alaskę jak za oknem podobnie. Muzyczka z auta na początku rozwaliła system xd

 

Podoba mi się ten nowy duet Jodie + eskimoska, a Jodie to gra jakby wróciła do swojej starej roli po latach (Milczenie Owiec hehe), na razie nie ma jeszcze wielkich rozkmin ale nie pchałbym się od razu że będzie wątek 

Spoiler

paranormalny

 

bo to może być zmyłka bo mamy też motyw z problemami ze snem w miejscu gdzie noc trwa 2 miesiące, jakieś blackouty itp więc mogą przedstawiać rzeczy/sceny które takie nie są.. ale oczywiście na link do s1 bym się nie obraził 

 

jakby były następne odcinki to by były zbingowane w 1 dzień, jest ten hook i dobry cliff na koniec, mają mnie :] 

Odnośnik do komentarza

I jak tam drugi epek Detektywa?

Odcinek nudny, wystarczy w sumie pooglądać początkowe i końcowe 5 minut, nie wiem skąd to miało takie oceny w branży (tzn wiem, za lbgt i silne baby :kekyayaya:) na szczęście ludzie weryfikują crapa i pierwszy epek ma tylko 7.5 na imdb a drugi już 7.8 i spada. Jakby to wysrał Netflix to pewnie by było 6/10.

Spoiler

Do tego wyjebane w to śledztwo bo wiadomo że za tym wszystkim stoi jakiś paranormalny farmazon 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie mimo wszystko też jest okej, intryga całkiem ciekawa, ale nie bardzo rozumiem dlaczego to jest podpięte pod Detektywa. Jakby było niezależne to zupełnie inaczej bym podchodził do tematu i nie oceniał przez pryzmat poprzednich sezonów, bo zasiadając do kolejnego Detektywa nie spodziewałem się klimatów sci-fi / paranormal. :D

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po 3cim ep Detektywa, no niestety, tendencja spadkowa. Wizualnie to jest cudo, ale budowa odcinka i prowadzenie historii na minus.   Potrzebny też moment na załapanie "kto jest kim, z kim był, znał tego etc"

A co do ostatniej sceny

Spoiler

 

kurcze, ja nie chce tu żadnej magii, voodoo i czupakabra..

 

Ogólnie to się cieszę, ze mamy ten serial i z przyjemnością będę dalej oglądać, jednakże chciałem tylko ostrzec, że no tak średni ten 3ci ep :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banny napisał:

A co do ostatniej sceny

  Ukryj zawartość

 

kurcze, ja nie chce tu żadnej magii, voodoo i czupakabra..

 

 

 

Przecież 

Spoiler

jej matka miała pewnie schizofrenię albo coś podobnego, a to się może przenosić w genach, więc Navarro też może widzieć i słyszeć różne rzeczy.

Tak to interpretuję.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sukcesja :banderas:

 

Pierwszy sezon i kawałek drugiego za mną, dobrze usiąść jak za dawnych czasów do serialu produkcji HBO i dostać najwyższą jakość zarówno w temacie scenariusza, castingu jak i oprawy A/V. I brak woke gówna (powiedzmy).

W sumie niewiele o serialu wiedziałem, poza tym, że wszędzie podnieta i propsy, więc tym lepiej. Cztery sezony gotowe do obejrzenia w swoim tempie, bez czekania na premierę kolejnego, coś pięknego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...