Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kalel napisał(a):

a to poczekam na całość. Kurde, Superman & Lois to chyba jedna z lepszych interpretacji Supermana na ekranie, a na pewno najlepsza obecnie. To jest tak dokurwiona scena

 

 

Potem w 3im sezonie był dojebany odcinek, gdzie właśnie pokazali co było 20 lat wcześniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tyle dobrego, że będzie można to podzielić na 4 konta.

 

Choć w sumie to sam się zastanawiam. Czy oglądanie na 4 ekranach jednocześnie oznacza to samo co założenie 4 kont i korzystania z nich w tym samym momencie?

 

No i nadal nie wiadomo, co z aktualnymi użytkownikami. Jeżeli w tej chwili mam dostęp do 4K to w teorii taki standard powinienem zachować przy przejściu na nową platformę.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

 

8 godzin temu, ginn napisał(a):

 

No i nadal nie wiadomo, co z aktualnymi użytkownikami. Jeżeli w tej chwili mam dostęp do 4K to w teorii taki standard powinienem zachować przy przejściu na nową platformę.

No i zachowasz pod warunkiem że zapłacisz 80 procent więcej za ten rebranding :spicy:

 

Odnośnik do komentarza

Do tej pory miałem tę taryfę z "wieczną" żniżką za 19,99 złotych i nawet nie chciało mi się tego dezaktywować, mimo że czasem kilka miesięcy nie odpalałem. Ale jak mam płacić więcej to :lapka:

Te nowe stawki są zupełnie niekonkurencyjne, a produkcje TVN jako karta przetargowa to już kpina. HBO broni się obecnie tylko klasyką.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LeifErikson napisał(a):

E, trochę przesada moim zdaniem, mają masę współczesnych seriali, które warto zobaczyć i z pewnymi wyjątkami

Zaznaczę, że dla mnie "współczesne" oznacza produkcje z tego czy poprzedniego roku. Taki "Czarnobyl" to juz zrzucam do klasyki. Po prostu nie pojawia się obecnie tam zbyt wiele interesujących mnie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał(a):

Nie no oferta jest uboga, po nadrobieniu/odswiezeniu paru klasykow i kilku nowosci spadam. Nie jest to abonament który warto oplacac caly czas, raz na rok mozna wpasc na miesiac i elo, mało nowosci wrzucaja.

A który Twoim zdaniem streaming warto opłacać cały czas? :) Bo według mnie żaden. 

Odnośnik do komentarza

Netflix też chce więcej za 4K to oni też. Ja tam nie zamierzam płacić więcej niż obecnie, chyba 19,99 za miesiąc. OK doczytałem że teraz reklamy będą to niech spierdalają, wezmę sobie raz na rok lepszy abo jak się uzbiera coś do oglądania.

 

up Prime warto bo 50zł no i free wysyłka

Odnośnik do komentarza
Teraz, LeifErikson napisał(a):

A który Twoim zdaniem streaming warto opłacać cały czas? Bo według mnie żaden. 

Netflixa opłacam cały czas, ale ja oglądam wiele rzeczy, poza serialami amerykanskimi daja sporo produkcji koreanskich i japonskich, plus anime, juz prawie z torrentow nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, dee napisał(a):

Zaznaczę, że dla mnie "współczesne" oznacza produkcje z tego czy poprzedniego roku. Taki "Czarnobyl" to juz zrzucam do klasyki. Po prostu nie pojawia się obecnie tam zbyt wiele interesujących mnie rzeczy.

Okej, bo myślałem, że klasyka to Sopranos, The Wire i SFU. ;)

 

Swoją drogą, sam widzisz- kilkuletni Czarnobyl, czyli relatywnie świeży serial HBO, nie jakos szczegolnie wybitny czy hajpowany, a zaliczasz go do klasyki. :) Musi w ich serial więc być coś wyjątkowego. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Patricko napisał(a):

Zła wiadomość dla fanów Tokyo Vice, nie będzie 3 sezonu :frog:

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/tokyo-vice-skasowane-serial-zakonczony-anulowany-max-1717922615

 

Z jednej strony smutno, z drugiej świetnie podomykane wątki i nie będzie rozwlekania na ileś tam sezonów, żeby się Panom w garniturach hajs zgadzał.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.06.2024 o 19:58, dee napisał(a):

Do tej pory miałem tę taryfę z "wieczną" żniżką za 19,99 złotych i nawet nie chciało mi się tego dezaktywować, mimo że czasem kilka miesięcy nie odpalałem. Ale jak mam płacić więcej to 

Te nowe stawki są zupełnie niekonkurencyjne, a produkcje TVN jako karta przetargowa to już kpina. HBO broni się obecnie tylko klasyką.

Wiadomo już w końcu ile zapłacimy właśnie z tą zniżką, bo ja nigdzie nie mogę konkretów znaleźć. I jeśli miałoby być więcej to się zastanawiam... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...