Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, beardo0 said:

Z Isabelle trzeba pogadać i tam jest taka opcja. Jeszcze nie używałem, ale chyba tak zrobię, bo jeden mieszkaniec chciał odejść, to co będę go trzymał.


Wlasnie gadalem z nia kilka razy z rzedu i mozna tylko zglosic zly ubior albo zle odzywanie sie. Dzieki za info panowie :D 

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że co najmniej rok (staż konta co najmniej rok).

 

Pograłem trochę wczoraj.

 

Nie chce mi się już grindować tych DIY przedmiotów i sprzedawać w sklepie, trzeba jakieś nowe sposoby na zarabianie mamony wymyśleć.

 

Zwerbowałem tego Brewstera i jutro już będzie Cafe. Pobrałem też na telefon w grze jakąś aplikacje z wytycznymi :)

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, beardo0 napisał:

Wygląda na to, że co najmniej rok (staż konta co najmniej rok).

 

Pograłem trochę wczoraj.

 

Nie chce mi się już grindować tych DIY przedmiotów i sprzedawać w sklepie, trzeba jakieś nowe sposoby na zarabianie mamony wymyśleć.

 

Zwerbowałem tego Brewstera i jutro już będzie Cafe. Pobrałem też na telefon w grze jakąś aplikacje z wytycznymi :)

 

Kupuj w niedzielę rzepę, potem wchodzisz na https://turnip.exchange/islands

Lecisz na inną wyspę i sprzedajesz z zyskiem. Czasem można zarobić sześciokrotność zainwestowanej kwoty. 

Odnośnik do komentarza

Nawet nie tykam Happy Home Paradise dodatku, w grudniu chce kupić drugiego Switch-a bo 7 letni syn strasznie zainteresował się i uwielbia grac w AC:NH i nawet dobrze mu to idzie

tak dobrze, ze....moja wyspa już nie jest taka moja wiec będę chciał żeby miał własną a ja chyba po ponad 170 godzinach zrobię reset, tak żebyśmy razem zaczęli od nowa i będę go poduczał/tłumaczył mu zadania fabularne

 

jak coś to będę w grudniu prosił o owoce :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Xehanort
W dniu 15.11.2021 o 21:25, Emileczekpl napisał:

Ma ktoś odstąpić trochę marchewki? Jedyne warzywo, którego nie mogę zdobyć. 

Jeśli wciaz potrzebujesz to właśnie znalazłem. SW-3375-4145-5811

 

Brakuje mi tylko wheat

Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort
32 minuty temu, Emileczekpl napisał:

Już zdobyłem, mam także pszenicę więc zapraszam. Wysłałem do Ciebie prośbę o dodanie. 

Ladna wyspa. Dzięki za wheat.

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem AC z ciekawości. Pograłem tydzień, zrozumiałem o co w tym chodzi i stwierdziłem, że fajna gra, rozumiem że można się w niej zakochać, ale nie jest w moim typie. I tak od 2 tygodni mam zamiar ją porzucić, ale nie mogę, gram codziennie po kilkadziesiąt minut i z ogromną ciekawością odpalam każdego dnia. Dzisiaj zacząłem most budować i jakieś 3 chaty stawiać. I mam drabinę. Mam większą radochę z drabinki niż miałem ze Screw  attack w Metroidzie albo Master sworda w Zeldzie.

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...