Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, marbel007 napisał:

Sprawdź tu:

11:05 jest kokpit na One zwykłym i jest rozmazanie zegarów

 

 

No i wszystko jasne. Właśnie tak to wygląda na X One S, tragicznie. Na 55 cali z HDR to już w ogóle nie da się patrzeć. Dziwi mnie, że Dirt One wygląda normalnie.

Dzięki za to porównanie, pozbyłem się złudzeń. A ściągnęło mi się dobrze i zaktualizowało też. Eh

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2019 o 15:12, Tommy Dee napisał:

Na zwyklej Ps4 gra prezentuje sie momentami tragicznie wiec I na X1 musi byc podobnie. Niedawno zakupilem w promocji Baja Edge of Control, remaster gry z X360 I ta gra momentami wyglada lepiej niz DR 2.0. Nie ma co zaklinac rzeczywistosci I uwazac ze cos wyglada niezle bo tak po prostu nie jest. Powiedzialbym, ze to przekret na miare Fallouta 76 ;)

 

Czekaj bo nie wierzę. Porównujesz to (screen z remastera Baja na PS4):

maxresdefault.jpg

 

Do tego (screenshot z Dirt Rally 2.0 zrobiony przeze mnie przed chwilą z powtórki, na standardowym PS4 jakby co)

 

Di-RT-Rally-2-0-20190611200658.jpg

 

Ja rozumiem że można woleć gry typu Baja, ale nie popadajmy w absurdy. Moim zdaniem Dirt Rally 2.0 wygląda świetnie, czas zdjąć różowe okulary i porównać sobie dowolny odcinek np w Niemczech w DR1 i DR2, różnica jest kolosalna, zarówno w wyglądzie jak i fizyce pojazdów. Z blurem osobiście nie mam problemów, a gram na standardowej PS4 (na pro ponoć problem w ogóle nie występuje). Wystarczy spędzić trochę czasu na ustawieniach telewizora. To screen z dzisiaj, widoczność trasy i zegarów jak najbardziej w porządku według mnie:

Di-RT-Rally-2-0-20190611195046.jpg

 

Skąd ten hejt na tą grę tutaj to ja nie rozumiem, chociaż została uznana zarówno przez społeczność jak i przez prawdziwych kierowców rajdowych za bardziej realistyczną i w zasadzie pod każdym kątem lepszą pozycją od poprzedniczek. Dzisiaj wyszedł patch wprowadzający kluby i poprawiający deszcz w nocy, a za około miesiąc wychodzi Walia. Wtedy już naprawdę nie będzie sensu wracać do Dirt Rally moim zdaniem. Dla mnie to najlepsza rajdówka od czasów RBR.

Edytowane przez _White_
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie też to zastanawia dlaczego jest taki hejt na grafikę przecież ta gra pod każdym względem wygląda lepiej od dirt rally jedynie co może kolorystyka otoczenia tam komuś bardziej przypadła do gustu. Na prosiaku jest nieco wyższa rozdziałka nie widać przynajmniej ząbków z bliska tak jak w jedynce a i sam HDR też robi swoje.

 

Do modelu jazdy się przyzwyczaiłem ciutkę gorszy, mniej wymagający ale nie na tyle żeby skreślać ten tytuł a  za te dodatki jakie oferuje dwójka uważam całościowo ten tytuł po dłuższym czasie za lepszy od jedynki szkoda mi jedynie tych dwóch rajdów dla mnie najlepszych jakie miał dirt rally. Polska i Argentyna można powiedzieć ,że godnie je zastąpiły.

 

Kluby fajna sprawa tylko zaś przez stronę która nie do końca dobrze chodzi ta odpowiedzialna za dirt rally z rok temu miała problemy jak ktoś chciał więcej rajdów zrobić nie wiem jak teraz. Jak ktoś utworzy taką ligę jestem jak najbardziej chętny przynajmniej zobaczę jak wysoko w stawce jestem w stanie pojechać grając na padzie jak za czasów psx i colina 2.0

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mi ostatnio chodzi po glowie kupno kiery, nawet budzetowej. Ale zawsze przerazala mnie w tym wszystkim niewygoda zwiazana z tym ze musialbym to rozkladac i ustawiac przy kazdej sesji bo nie mam miejsca na rozstawienie takiego sprzetu na stale. Ma ktos podobnie? Moze to nie jest 15 min grzebania kablami i kalibracji, moze tylko mam jakis dziwny poglad na ta sprawe?

Odnośnik do komentarza

No chyba tak, ja też korzystałem raczej z budżetowych kierownic + Wheel Stand Pro, składanie i rozkładanie trwało maks 2 minuty, fan z gry na pewno znacznie lepszy niż na padzie.

Niestety obecnie coraz trudniej znaleźć czas na dłuższe sesje, backlog z grami coraz większy, więc pad wystarcza.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja nie miałbym się gdzie z tym rozłożyć :( A kiedyś za łebka (liceum i studia) kierownice były...

Ale i tak ta gra to jest złoto :banderas:

Gram tylko na padzie (Elite) ale wrażenia z gry są niesamowite. W jedynkę grałem z kokpitu ale dwójkę już z maski i jest mega. Skoda Fabia rulz! :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za info kupione. Ja w dirta jedynkę przegrałem ponad 100 godzin. Również bardzo mi siadla. Myślę, że 2 jest jak najbardziej ok. Samochody są bardziej ciężkie i lepiej przewidywalne to na plus, grafika też ponoć lepsza choć nieznacznie. Myślę że w takiej promocji można jak najbardziej brać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bartiz napisał:

To jak jedynka mi bardzo siadła (platyna wbitą) to spokojnie można atakować dwójkę? W games4you gra jest teraz za 99zl.

A mam ochotę właśnie na jakiegoś racera.

Dziwię się że jeszcze nie masz tej gry skoro 1 wyplatynowałeś. Imo wersja deluxe lub Dirt Pass konieczny - 5 dodatkowych rajdów z jedynki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2019 o 08:09, marbel007 napisał:

Dziwię się że jeszcze nie masz tej gry skoro 1 wyplatynowałeś. Imo wersja deluxe lub Dirt Pass konieczny - 5 dodatkowych rajdów z jedynki.

A te rajdy są jakoś wplecione w karierę czy tylko do ogrania w szybkich wyścigach? Bo cena wyższa o prawie stówkę za edycję deluxe. Aż tak warto? Jak z contentem z podstawki.

Odnośnik do komentarza

Są wplecione. W karierze w każdym sezonie masz 6 rajdów i losowo dobierane z puli tych które masz. Dla mnie bomba te dlc mimo że w jedynkę grałem sporo. Odcinki są odpicowane a nie kopiuj wklej. Szczególnie mega jest zrobione MonteCarlo. Ja to na tych odcinkach mam rajdowy orgazm, bo oddanie zmienności stref przyczepności jest arcydziełem sztuki growej.

W dodatku sporo jest wyzwań onlineowych. Gdzie jest do wyboru i koloru. Zmieniają się co dzień/tydzień/miesiąc. Jest i Rallycross ale to nie moja bajka.

Ewentualnie poluj na sam Season Pass. Gram na KoXie i były już nieraz niezłe promocje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Będzie sezon 3 i 4, a w nim m.in. brakujące rajdy Grecji i Finlandii. Niestety jeśli dobrze zrozumiałem to season pass już tego nie obejmuje i trzeba będzie dodatkowo zapłacić

https://www.gtplanet.net/dirt-rally-2-0-seasons-3-and-4-dlc-announced-more-cars-rallies-and-rallycross/?fbclid=IwAR1QjPm9O2xVxkU_ysbn8g24Tw-FeV80K-Ol18_8c67gBIbkhOIiMfowq4I

Edytowane przez Kalten80
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.