Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chris85 napisał:

Dużo tych dodatków,  co najlepiej kupić? 

pod kątem tylko osiągnięć trzeba by kupić:

rajd monte carlo, rajd finlandii, rajd walii, rajd grecji, tor RX Latvia i Estering, z aut to C4, BMW M1, Ford RS200 Evo RX, dowolny kit-car. są potrzebne jeszcze rallycrossowe Fordy Mk7 i Mk8 ale te o dziwo mam, chyba były jako darmowe dodatki czy coś. poczekam na święta, może będą jakieś promocje na sezony, jak nie to może pojedynczo będę coś brał bo chce się grać, szczególnie finlandia i rallycross.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o tą trudność w grze to trzeba rozróżnić dwie rzeczy czasy jakie robi AI a tym jak się prowadzi rajdówkę bo prawda jest taka ,że łatwiej się jeździ w dwójce ale czasy są tu też bardziej wyśrubowane. Na dowód zagrajcie sobie obojętnie jaką trasę z Finlandii w obu grach te najdłuższe oesy to około 20 sekund różnicy na najwyższych poziomach trudności.

 

Co do zapowiedzi liczę na kolejne sezony 5 i 6 gdzie dadzą zupełnie nowe rajdy albo dynamiczne warunki pogodowe na jednym oesie jak w wrc 8 w końcu wykupili slightly mad studios.

Odnośnik do komentarza

Kurcze też mam na oku te sezony 3 i 4. 120 zł za paczkę to trochę dużo. Ale same rajdy Finlandii i Grecji to jakies 28 zł lub 8 dolarów (korzystam z dwóch Marketplace odkąd można mieć PL). Miałem Fun gdy były ekstra eventy dla posiadaczy season Passa, a odechciało mi się grać jak zostały one tylko dla posiadaczy S3i4Passa.

Odnośnik do komentarza

I stało się!!! Dziś dojechał do mnie stojak a przed wczoraj kupiłem kierownicę. Zaznaczę że nigdy nie miałem tego typu sprzętu . Nie miałem pojęcia co to jest force feedback i jak to się zachowuję. Długa droga przed mną za nim to wszystko ogarnę, ale póki co to czarna magia, nie wiem o co chodzi i cały czas walę dzwony xD .
Pozdrawiam xD07cf089bacf418174917908d8d3d441e.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza



I stało się!!! Dziś dojechał do mnie stojak a przed wczoraj kupiłem kierownicę. Zaznaczę że nigdy nie miałem tego typu sprzętu . Nie miałem pojęcia co to jest force feedback i jak to się zachowuję. Długa droga przed mną za nim to wszystko ogarnę, ale póki co to czarna magia, nie wiem o co chodzi i cały czas walę dzwony xD .
Pozdrawiam xD07cf089bacf418174917908d8d3d441e.jpg


No bez telewizora ciężko się raczej gra
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jest dobre promo na digital deluxe w wersji na Xboxa. Gra plus dodatki z pierwszego i drugiego sezonu za 78 zeta. Same dodatki są praktycznie tyle warte. Co prawda grę mam z gamepassa i kupiłem już Monte Carlo i 2 auta ale chyba i tak wezmę. Gra będzie na stałe i dokończę sezon drugi. Zostanie tylko czekać na jakieś promocje na S3 & S4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Colin napisał:

Jest dobre promo na digital deluxe w wersji na Xboxa. Gra plus dodatki z pierwszego i drugiego sezonu za 78 zeta. Same dodatki są praktycznie tyle warte. Co prawda grę mam z gamepassa i kupiłem już Monte Carlo i 2 auta ale chyba i tak wezmę. Gra będzie na stałe i dokończę sezon drugi. Zostanie tylko czekać na jakieś promocje na S3 & S4.

Czyli z rajdowych lokacji nie dostanę tylko Finlandii i Grecji?  W sumie mogę je kupić osobno. 

Odnośnik do komentarza

@chris85 tak. Finlandia, Grecja, Yas Marina RX to już S3/4.

W tym pakiecie jest sporo rajdów i dwa tory RX. Sprawdź dokładnie zawartość ale na bogato jest.

 

Edit: rajd Niemiec, Monte Carlo, Szwecja i Walia. Do tego dwa tory RX Latvia i Estering oraz kilkanaście aut, w tym M1, C4 i RS200 Evo pod achivy.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po sprzedaży xbox, brakowało mi tej gierki.

Wczoraj zauważyłem ruch w tym temacie, po czym odpaliłem sklep Ps, patrzę a tu promocja.

Kupiłem super deluxe edition i jest na prawdę miazga...

Wahałem się nad WRC 8 ale wolałem jednak pewniaka.

 

Trochę wypadłem z tematu, wiadomo coś nad dalszym rozwojem gierki czy już wparcie się skończyło?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.