Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Już jest Season 3 i 4 Pass. Uje dodatkowo uwalili eventy D+ tylko dla posiadaczy tego S3i4 Passa, co imo jest słabe. Za 120 zł na razie brać tego nie będę. Za tydzień pojawi się Grecja więc się zastanowie ale chyba poczekam na przecenę tego całego Passa.

Odnośnik do komentarza

Dodali też plac Dirtfish i nowy tryb mistrzostw świata oraz związany z nim nowy samochód za darmo dla wszystkich którzy wezmą udział. Poprawili też kluby, a w kolejnym patchu mają dodać nową kamerę (dashboard). Dawno nie widziałem tak dobrego wsparcia popremierowego dla gry wyścigowej, chyba tylko GT Sport się może równać.

Gdyby jeszcze tylko dodali tryb foto to będę człowiekiem spełnionym. :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2019 o 22:14, marbel007 napisał:

Widziałam wczoraj ten tryb Mistrzostw ale był jeszcze nieaktywny. O co w nim chodzi i jakie autko dają?

 

Od 10 września bodajże ruszają zawody esportowe, pula nagród to 10000 $, każdy kto weźmie udział dostaje do swojego garażu BMW M2 R-GT. Teraz można ten wóz wypróbować w trybie gry swobodnej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie najważniejsze ,że będzie Grecja w której można będzie jechać w deszczu i Finlandia.

Brakuje mi jeszcze jazdy z samego rana i mgły która mogłaby się pojawić w większej ilości rajdów.

 

Z tym wszystkim będzie można ustawić mistrzostwa z płynnymi przejściami od rana do wieczora dzień po dniu np. (z rana suchutko w południe pada zaś popołudniu i w całkowitej ciemności mokra nawierzchnia) docelowo 12 oesów na kraj co 4 oesy serwis. Po serwisie kolejny dzień i walka byleby dojechać do kolejnego serwisu z jak najmniejszymi awariami.

 

Z takich mniej ważnych rzeczy szyby mogłyby być możliwe całkowicie do zbicia no i ciągle mam wrażenie ,że same rajdówki w dirt rally lepiej się brudziły po 2-3 odcinkach w różnych warunkach pogodowych niż ma to miejsce w wersji 2.0 .

 

Season pass 3 & 4 wykupiony za takie wsparcie Imho nie ma co żałować .

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Grzesiek napisał:

 

Z takich mniej ważnych rzeczy szyby mogłyby być możliwe całkowicie do zbicia no i ciągle mam wrażenie ,że same rajdówki w dirt rally lepiej się brudziły po 2-3 odcinkach w różnych warunkach pogodowych niż ma to miejsce w wersji 2.0 .

Na czym grasz? U mnie na KoXie czasem samochód tak ubłocony, że niemal nie widać koloru samochodu. Ja na razie się wstrzymam z Passem. Kupiłbym sam pierwszy sezon bo drugi mnie średnio interesuje. Do dziś nie odpaliłem nawet RallyCrossa ni to w jedynce, ni dwójce.

Odnośnik do komentarza

Gram na prosiaku przed chwilką specjalnie przejechałem 2 oesy długie w Walii białym focusem pierwszy w deszczu drugi na sucho.

 

W pierwszym dircie focus jest cały siwy na tyle że przez szyby nic nie widać z tyłu czy na bokach i do samego końca się stopniowo brudzi.

Natomiast w 2.0 przez szyby widać kierowców cały stelaż i miejscami jest biały do 3-4 pomiaru 2-giego oesu nabiera koloru z suchego szutru i do samego końca nic się nie zmienia albo same zmiany są znikome niezauważalne tak jakby bardziej rzuca się w oczy pewien schemat brudzenia rajdówki.

Nawet na starcie w deszczu krople spływające po szybie są bardziej realne w dirt rally niż w dwójce jakby sprawiają wrażenie bardziej szczegółowych.

 

Mogę wrzucić nawet filmik bo to nie problem każdy kto ma oba dirty może łatwo to sprawdzić ale jako całokształt lepiej wygląda dwójka jakby nie patrzeć to tu grafika otoczenia robi lepsze wrażenie.

 

Takie tam moje czepialstwo ale zauważyłem to praktycznie od samego początku jeszcze na PC zanim kupiłem wersję na ps4 gdzie mogę poszaleć bardziej z grafiką (gtx 1080 ti) i za specjalnych zmian nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Macie jakieś sprawdzone ustawiania sterowania dla Xboxa? W pierwszą część grałem na PS4 i po konfiguracji szło jakoś normalnie pojeździć na padzie. 

Od paliłem wczoraj na minutę i jest klimacik starych Colinów :banderas:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Colin napisał:

@chris85 tak właśnie zastanawiałem się czy jest sens pobierać jak od jedynki odbiłem się jak kauczuk od ściany :frog: jak znajdziesz coś sensownego to zarzuć na pw. teraz wrc7 męczę ale i do dirta zajrzę niebawem. 

Dlatego wspomniałem o Tobie w moim poście , bo pamiętałem  naszą rozmowę o pierwszym DR.

Są ustawienia trakcji, ABSy itd w skali od 0 do 5. Sam ma szybko ustawiłemwszystko na 3 i "złomami" na padzie,  jeździ się równie przyjemnie jak w FM7.  Do tego grafika w 4K/60 :obama:

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś jest zainteresowany platyną w tym tytule i ma problemy z trofeami "nostalgia" i "bój się delty" podaje gotowy sposób który sam przed chwilką zrobiłem.

Oba mają po tylu łatach nadal błąd i nie wskakują mimo posiadania kompletu z danej grupy o czym świadczy choćby niska ilość graczy (0,8%) które posiada te trofeum a w teorii jest banalne.

 

Po wykupieniu kompletu z danej grupy brać udział każdym z osobna tak by był zajęty w zawodach i w tym czasie kupić taki sam nowy lub używany.

Sprawdzić tak każdy z osobna w danej grupie aż wpadnie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bartiz napisał:

W końcu kupiłem :) do ludzi grających na padzie macie jakieś sprawdzone ustawienia pod pada? Na deafulcie źle się nie jeździ ale może są lepsze.

W przeciwieństwie do jedynki default w dwójce jest bardzo ok. Miłej zabawy.

PS. Kup dodatkowe rajdy. Ja się czaję na Season 3 i 4 Pass.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.12.2019 o 13:06, Colin napisał:

t2GU0df.png

 

niektórzy pewnie wbili z palcem w dupie ale ja jestem z siebie cholernie dumny :fsg: teraz kusi i chyba za dodatki też się wezmę. tak jak od D1 się odbiłem tak 2.0 wciąga. fakt, łatwiejsza, ale frajda konkretna.

 

Nie zgadzam się, że jest łatwiejsza. Samochody mają większy ciężar, przez co zachowują się bardziej realistycznie. Ale w DR1 bez problemu doszedłem do poziomu Masters. W DR2 nie mogę wyjść z Elity.

BTW, gratuluję trofki. :)

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...