Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dla tych co nie są na bieżąco:

ostatnio pojawiły się nowe samochody w klasie 2000cc: Ford Focus i Subaru Impreza. Jest też rajd Szwecji jako DLC. Poza tym grę cały czas usprawniają, dzisiaj wyszedł patch dodający m.in. opcję hardkorowych zniszczeń w trybie kariery, możliwość ustawienia wyścigu online w Rally Cross tylko z ludźmi (bez AI), do tego nowe malowania dla aut i różne inne poprawki.

 

 W następnym tygodniu zapowiedziany jest patch poprawiający FFB na który wiele osób narzeka (chociaż mi się osobiście podoba), a następnie rajd Niemiec. Dzieje się.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, oFi napisał:

Poczekam na complete edition. Nie gram w gry na raty.

 

Codemasters tak wydymało swoich fanów z contentem na premiere, że moje zaufanie nadszarpneli całkowicie.

 

 

 

Przecież contentu było na premierę tyle samo co w jedynce: liczba samochodów taka sama (jeśli nie większa), 6 rajdów i rally cross, jedyna różnica to zamiast hill climb dali więcej torów do rally cross, ale to akurat z powodu zawirowań licencyjnych.

Nie wiem gdzie to dymanie niby.

W dodatku teraz gra znacząco urosła i rośnie dalej, zaraz będziemy mieli 9 rajdów, a to dopiero pierwszy sezon, nie wiadomo co będzie w drugim. A ceny za DLC są wręcz śmieszne, a ci którzy nie chcą płacić i tak mogą jeździć po nowych trasach w trybach online. No, żeby każdy developer tak dymał swoich fanów.

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Może ktoś pomoże mi zrozumieć ten tryb kariery. Jestem w klasie Pro i nie mogę z niej wyjść, po przejechaniu bezbłędnie odcinka zajmuje globalnie miejsce około 1200  z czasem np 6:15. Lecz w karierze pokazuje mi czas 6:30 i spadam na np. 15 pozycję. Tak jest przez wszystkie odcinki, asysty wyłączone. O co tu biega? Wyprzedzam lidera grupy a i tak jestem około 10...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, melkorr napisał:

Może ktoś pomoże mi zrozumieć ten tryb kariery. Jestem w klasie Pro i nie mogę z niej wyjść, po przejechaniu bezbłędnie odcinka zajmuje globalnie miejsce około 1200  z czasem np 6:15. Lecz w karierze pokazuje mi czas 6:30 i spadam na np. 15 pozycję. Tak jest przez wszystkie odcinki, asysty wyłączone. O co tu biega? Wyprzedzam lidera grupy a i tak jestem około 10... 

 

Dziwne, nie spotkałem się z czymś takim, a regularnie śledzę temat o bugach na forum Codemasters. Możesz zrobić screeny? Jeśli chodzi o wyprzedzanie lidera to czasem jest tak że lider startuje po Tobie, a międzyczasy porównywane są do poprzedniego najlepszego kierowcy więc po dojechaniu do mety okazuje się że wcale nie byłeś najszybszy na odcinku.

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, gtfan napisał:

Sprawdź kolejność startową, podczas jazdy masz czas porównywany do obecnego lidera, ale po tobie jadą jeszcze inne samochody i one mogą jeszcze poprawić czas...

Zgadzam się, ale zwróć uwagę na taki fakt. Skoro byłem 563 globalnie, na wszystkich platformach i brakuje mi 27 s do lidera globalnego to, żeby wygrać odcinek w mistrzostwach Pro muszę zrobić czas na poziomie ok 300 miejsca globalnego. Idzie wywnioskować to po filmie, który wstawiłem. Za chwile robimy czas na poziomie miejsca 4000 globalnie i wygrywamy os. Coś tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza

Wszystko działa prawidłowo moim zdaniem, byłeś szybszy od lidera, ale tego który jechał przed Tobą w kolejności startowej, tak jak to zauważył gtfan. Jeśli chodzi o leaderboardy to bym się nimi nie przejmował, ciągle coś tam w nich zmieniają i poprawiają.

Co do AI to nie wiem jak jest w grupie A, bo np w H2 FWD AI robi kosmiczne czasy nawet na niższych poziomach trudności, ale w R5 czy 2000cc poziom trudności jest dobrze wyważony. Chociaż w niektórych rajdach łatwiej o wyższą pozycję, np. w Hiszpanii jestem zazwyczaj na podium nawet na elite, w Polsce jest sukces jeśli zmieszczę się w pierwszej 10...

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Dziękuje Panowie, trochę się jednak zakręciłem, ale jedno jest pewne, poziom trudności AI przy klasie "grupa A" jest sztucznie zawyżony. Trochę to dziwne, strasznie się zniechęciłem po 3 nieudanych próbach przejścia mistrzostw Pro. Zmieniłem na R5 i od razu walczę w pierwszej 5. Przyjemność z jazdy wróciła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, melkorr napisał:

Dziękuje Panowie, trochę się jednak zakręciłem, ale jedno jest pewne, poziom trudności AI przy klasie "grupa A" jest sztucznie zawyżony. Trochę to dziwne, strasznie się zniechęciłem po 3 nieudanych próbach przejścia mistrzostw Pro. Zmieniłem na R5 i od razu walczę w pierwszej 5. Przyjemność z jazdy wróciła.

 

Podobno w grupie A trzeba jeździć Lancią, jest szybsza od Lancera i Subaru. Może to dlatego?

 

Aha, wyszedł dzisiaj patch poprawiający FFB w kierownicach. :)

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Tommy Dee napisał:

Sezon drugi zapowiedziany I w nim tylko jedna rajdowa miejscowka - Walia. Poza tym i kilkoma nowymi samochodami nic ciekawego, niestety. 

Link?

Mam:

http://dirtrally2.com/News/51481

U mnie DR2 deluxe wpadnie w przyszłym tygodniu to będzie grane. Na razie jeżdżę jeszcze w jedynkę.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, gtfan napisał:

przedwczoraj dokupiłem dodatek Delux (tak btw to teraz jest na niego promocja za ok 60zł) i w opisie było że zawiera m.in. sezon 2 a w nim 3 rajdy i 5 samochodów. Pierwszy sezon niby też miał mieć 3 rajdy...

No i ma - Szwecja, MonteCarlo i Niemcy. Teraz dojdzie Walia i będzie razem 10 rajdów. Czy te DLC ładują się do kariery i np. w sezonie będzie później 10 rund? Byłoby mega. Moja edycja Deluxe przyjdzie pewnie we wtorek. Na Allegro na One są za 190-200 zł nówki.

@maciucha kolega pisze pewnie o PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...