Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Panowie, czemu te 4 sezony + Colin są niedostępne do kupienia/pobrania? Grę mam z plusa, dopiero zacząłem ale jest tak zarąbiście, że chcę to wszystko ograć koniecznie. Czy potrzebny jest jakiś progres żeby grać w te sezony?

 

EDIT: już wszystko wiem, teraz w PS Store można kupić One Year Pass za 84zł (4 sezony + Colin), a te niedostępne to jakieś malowania, ich nazwa mnie zmyliła.

 

Gra się wspaniale, co za miód! Po zdobyciu platyny, Dirt 4 mnie znudził a tu znów powrót genialnej mechaniki!

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
Gość kufir

Po katowaniu tej gry przez kilka miesięcy muszę stwierdzić dwie rzeczy.

Gra na najlepszy model jazdy jaki widziałem ale.... Gra nie jest Grywalna niestety. Gra każe gracza na każdym kroku, wywołując efekt flustracji. Nie ma tego "jeszcze jeden rajd", ale "to już ostatni". 

 

Pogram godzinkę maks 2 i poirytowany jaki to jestem słaby wyłączam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2020 o 21:11, kufir napisał:

Po katowaniu tej gry przez kilka miesięcy muszę stwierdzić dwie rzeczy.

Gra na najlepszy model jazdy jaki widziałem ale.... Gra nie jest Grywalna niestety. Gra każe gracza na każdym kroku, wywołując efekt flustracji. Nie ma tego "jeszcze jeden rajd", ale "to już ostatni". 

 

Pogram godzinkę maks 2 i poirytowany jaki to jestem słaby wyłączam.

A ja w WRC8 miałem właśnie ten syndrom jeszcze jednego OESu.  

Odnośnik do komentarza

Dirt nie jest zjebany. Dirt po prostu jest wymagający, bardzo wymagający, i nie wybacza błędów. to jest gra do masterowania, udoskonalania swojej techniki i robienia postępów. dwójka i tak jest mocno utemperowana w porównaniu do jedynki.

WRC za to jest bardziej przystępne, do relaksacyjnego rajdowania, też wymaga ale bardzo dużo wybacza. taki pośrednik pomiędzy arkejdem a symulacją. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Colin napisał:

Dirt nie jest zjebany. Dirt po prostu jest wymagający, bardzo wymagający, i nie wybacza błędów. to jest gra do masterowania, udoskonalania swojej techniki i robienia postępów. dwójka i tak jest mocno utemperowana w porównaniu do jedynki.

WRC za to jest bardziej przystępne, do relaksacyjnego rajdowania, też wymaga ale bardzo dużo wybacza. taki pośrednik pomiędzy arkejdem a symulacją. 


Osobiscie nie zgadzam się z ta opinia, grając w jedynkę nie miałem większych problemów, grało się ciężko ale gdy człowiek dojeżdżał do mety to czuł satysfakcję.

W dwójce gra uczy pokonywać granice strachu tyle ze nie ma limitu, czym szybciej nie jedziesz, czym lepiej nie jedziesz tym gra bardziej Cię za to karze zamiast wynagradzać, co zreszta potwierdzają inni by nie grać na full tylko.

Sam model jazdy jest super, tak jak mówisz taka trochę symulacja i arcade, ale AI jest zjebane i nie przekonam się do tego rozwiązania, w WRC 9 działa to wyśmienicie, ustawiając sobie poziom trudności na 150% wiesz w którym momencie tracisz tysięczne sekundy, nie ma przypadku jak w Dirt 2

Odnośnik do komentarza

Wchodzę do tematu, żeby napisać jaką Smart Delivery robi robotę w DR 2.0 a tu znowu OFi pruje się nad wyższością WRC. Ok :reggie:

 

W każdym razie DR na Series X działa fenomenalnie. Gra ani na moment nie gubi klatek, legancko lecimy w 60 FPSach nawet na  takich odcinkach jak Czarny Las w deszczu, gdzie framerate notorycznie leciał na pysk. Mam również wrażenie, że  tekstury są ostrzejsze względem One X, całość wygląda po prostu lepiej . Wisienką na torcie są oczywiście loadingi. Dirt Rally 2.0 w przeciwieństwie do chociażby NFS Heat wykorzystuje dobrodziejstwo SSD i rajdy wczytują się od 4 do 9 sekund. 

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem obie na obie gry jest miejsce na rynku, trafiają do innego odbiorcy. W obu jeździ się świetnie, ale na dłuższą metę chyba nie byłbym w stanie katować WRC tak jak mogę Dirta. Brakuje tam różnorodności. W DR2 robotę robi różnorodność, której mi brakuje w WRC.

 

Tak czy inaczej, kupuję obie, bo rajdówek dziś jest jak na lekarstwo, a bardzo lubię ten sport :)

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Chmielinski napisał:

A moim zdaniem obie na obie gry jest miejsce na rynku, trafiają do innego odbiorcy. W obu jeździ się świetnie, ale na dłuższą metę chyba nie byłbym w stanie katować WRC tak jak mogę Dirta. Brakuje tam różnorodności. W DR2 robotę robi różnorodność, której mi brakuje w WRC.

Oczywiście, że tak. Natomiast karny kutas dla Big Ben za brak patcha dla WRC8 i zmuszenie do zakupu WRC9, które takowego patcha dostało. 

Serio jeden dzień mam SeXa i już nie chcę wracać do 30 klatek i HDD. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Wooyek napisał:

Zaktualizowali Dirt Rally 2.0 do series x/s? Nie widzę oznaczenia w sklepie do tej gry. 

Dużo gier nie ma oznaczeń, a dostała patcha.  Przerzuciłem z ciekawości Dirta 2.0  z USB na SSD i teraz zasuwa jak szalony.  Jedna trasa w Szwecji wczytała mi się tak szybko, że na ekranie ładowania nie zaznaczyło wszystkich zakrętów.

Jestem zachwycony, bo DR 2.0 miał dość długie loadingi, nawet na One X. 

Może nie jest, to aż tak natychmiatowe jak w FH4, bo w zależności od odcinka trzeba poczekać te kilka sekund, ale zdecydowanie SSD współpracuje z tą grą.  No i beton 60 klateczek :banderas:specjalnie włączyłem trasę w Polsce w deszczu o zmroku w lesie i nawet na ułamek sekundy nie zwolniło. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hubert249 napisał:

Dużo gier nie ma oznaczeń, a dostała patcha.  Przerzuciłem z ciekawości Dirta 2.0  z USB na SSD i teraz zasuwa jak szalony.  Jedna trasa w Szwecji wczytała mi się tak szybko, że na ekranie ładowania nie zaznaczyło wszystkich zakrętów.

Jestem zachwycony, bo DR 2.0 miał dość długie loadingi, nawet na One X. 

Może nie jest, to aż tak natychmiatowe jak w FH4, bo w zależności od odcinka trzeba poczekać te kilka sekund, ale zdecydowanie SSD współpracuje z tą grą.  No i beton 60 klateczek :banderas:specjalnie włączyłem trasę w Polsce w deszczu o zmroku w lesie i nawet na ułamek sekundy nie zwolniło. 

 

A to nie jest tak, że gra po prostu naturalnie korzysta z usprawnień wynikających z lepszego sprzętu? W WRC jest lock na 30 FPS, więc bez patcha nic nie da się zrobić, ale DR2 już wcześniej celował chyba w 60 FPS.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 6.12.2020 o 15:36, Chmielinski napisał:

 

A to nie jest tak, że gra po prostu naturalnie korzysta z usprawnień wynikających z lepszego sprzętu? W WRC jest lock na 30 FPS, więc bez patcha nic nie da się zrobić, ale DR2 już wcześniej celował chyba w 60 FPS.

Tak właśnie jest. DR2 na XOX leci w 1800p-2160p z 60fps (i spadkami o kilka klatek w RallyCrossie), dla XSX nie było patcha, ale korzystając z dodatkowej mocy prawdopodobnie ciągle utrzymuje 2160p/60.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego trofki musza byc w tej grze zgliczowane ja sie pytam? Raz ze kupienie fur z klasy A i B mi nie weszlo, dwa ze sprzedalem 4 fury z klasy B, kupilem je z powrotem i dalej nie weszlo (co prawda 5 fury nie kupilem no bo jej nie bylo do kupienia i myslalem ze akurat moze to siądzie) to trzy pucharek za wymaksowanie w 5 furach ulepszen silnika na maxa i kupienie tego tez nie zadzialalo. Gdzies czytalem ze do tej trofki to musza byc furki ktore maja rowniez maxymalny poziom ulepszenia 6 i ten trzeba wbic ale znajac zycie pewnie i tego mi nie zaliczy gierka. Codemasters ty corvo yebana przestan mi trofiki przesladowac

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.