Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Świetna ścigała :wub: pierwsza od dobrych kilku lat która faktycznie mi się podoba. Żałuję ,że tak późno odpaliłem, gierka z rok się kisiła na dysku. Ta grafika i ten model jazdy miodzio. Bałem się trochę ,że gierka mocno nastawiona na symulacje ale na niższych poziomach trudności można trochę kaleczyć ale jednak mieć satysfakcję z jazdy. Trochę smutek ,że ich EA kupiło. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Świetna ścigała :wub: pierwsza od dobrych kilku lat która faktycznie mi się podoba. Żałuję ,że tak późno odpaliłem, gierka z rok się kisiła na dysku. Ta grafika i ten model jazdy miodzio. Bałem się trochę ,że gierka mocno nastawiona na symulacje ale na niższych poziomach trudności można trochę kaleczyć ale jednak mieć satysfakcję z jazdy. Trochę smutek ,że ich EA kupiło. 

Gra nie ma sobie równych w tym segmencie. Seria WRC jest dobra, ale gdzie jej tam do Dirta. 

EA to największa szmaciura w branży. Uważam, że Codies nie mogli trafić gorzej. Skończą jak Criterion. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Biorąc pod uwagę, że kupiło ich EA, to gry nastawionej bardziej w stronę sim bym się już raczej nie spodziewał. 

 

Co do DR 2.0, to po pojawieniu się teraz w GP postanowiłem sobie odświeżyć. Na PS4 miałem wersję ze wszystkimi dodatkami i teraz jestem przerażony jak biedna i wykastrowana jest podstawowa wersja. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Właśnie zakupiłem wersję Goty na Xbox One X. Muszę powiedzieć, że WRC 10 dzieli przepaść do tej gry. Na korzyść WRC przemawia jedynie zróżnicowanie odcinków specjalnych. Ale co z tego jak model jazdy jest beznadziejny, tak na padzie jak i na dobrej kierownicy. Dla Dirt 2.0 jedyny minus daję za grafikę, głównie otoczenie w porownaniu do Dirt Rallye Za to w tej ostatniej jeździ się znakomicie na kierownicy, długo by pisać o pozytywnych wrażeniach. Dźwięki to już też klasa. WRC 10 przy tym to zabawka.  

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
9 minut temu, gtfan napisał:

zapewne chodzi Ci o Dirt Rally 2.0 ;)

 

ale podpiszę się pod prośbą o ustawienia. w pierwszą część grało mi sie mega na kierownicy, drugą część odpaliłem parę razy na kierownicy ale kompletnie nie chciało mi to skręcać, odpuściłem wtedy ale chciałbym wrócić do rajdów...

Naturalnie chodzi o Dirt Rally 2.0.

Na grupie Sim Racingowej polecili mi te ustawienia:

 

 

Jeszcze nie sprawdzałem ale mile widziane są też inne :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słabe te ustawienie powyżej... Testuje inne :)

 

T300 RS:

 

Wibracje: Włączone

Wyrównanie momentu obrotowego: 85

Tarcie kierownicy : 0

Tarcie opon: 70

Zawieszenie: 105

Kolizje: 100

Miękkie blokowanie 150

Siła centrowana: Włączona

Siła centrowania: 45

 

Czułość kierownicy 100

Edytowane przez RIfuk
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Nie no, panie drogi.... 1080 stopni w samochodzie rajdowym? Przecie wiadomo, że to będzie niegrywalne, bo tam jest max 540. Jak to sztucznie rozciągniesz do 1080, to będziesz sterował jak kuńskim zaprzęgiem xD

 

Szkoda, że ogólnie nie robią tak jak w Assetto Corsa, że kąt obrotu automatycznie dostosowuje się do samochodu. Tam zawsze masz tak jak w realu i nie trzeba się bawić suwaczkami. 

Edytowane przez Michał102
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...