Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.03.2020 o 16:03, chris85 napisał:

Jeśli chcecie wsiąknąć w Dirta, i  nie znienawidzić go na dzień dobry, to sugeruję, żeby nie zaczynać od trybu kariery.

Na początek polecam wam Grę Swobodną - Rajdy Historyczne a potem Mistrzostwa FIA Rallycross ( jest za to sporo osiągnięć/ trofeów) za sterami jakiejś bestii WRX, uwierzcie mi, że dopiero wtedy Rallycross robi się fajny i naprawdę ciężko się oderwać.  Do tego w ustawieniach gry włączcie  sobie wspomagacze typu kontrola trakcji i stabilności i można rajdówkować :cool:

Tryb kariery jest za(pipi)isty i wciąga jak bagno, ale jest przy tym bardzo wymagający i potrafi zirytować. Oczywiście pierwszy sezon za kółkiem Mini czy innego rzęcha, to tylko rozgrzewka, później robi się ciężko.  Nawet nie chodzi o trasę samą w sobie, bo te są do ogarnięcia, ale o kasę i naprawy ( za kasę). Nie raz skończyłem np Rajd Hiszpanii i nie wystarczyło mi kredytów, żeby ogarnąć furę przed następnym. Wtedy musiałem "farmić" siano w innych trybach, albo dziennych wyzwaniach społeczności :rayos:

 

A te ustawianie wspomagaczy stabilności i trakcji to ustawić na max do 5?

 

Powiem, że bez tych wspomagaczy strasznie trudno się prowadzi autko, ciągle tylko wypadałem z drogi albo skręcanie na pizde.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem należy wyłączyć wszystkie wspomagacze i po prostu jechać wolniej jeśli ktoś wypada z trasy. Bo jak się ktoś przyzwyczai do wspomagaczy to może sobie wyrobić złe nawyki.

Lepiej niż polegać na wspomagaczach nauczyć się podstawowych technik jazdy rajdowej: powerslide, scandinavian flick, left foot braking, heel and toe. Dużo tutoriali jest na youtube.

Odnośnik do komentarza

Tak i nie zapomnijmy o założeniu kasku oraz rękawiczek xD 

Ja tam się chce dobrze bawić a nie uczyć rajdowego abc. 

Kontrolę trakcji mam wyłączona, reszta jest chyba na maks. 

Ważny jest dobór klasy auta. Zapomnij o wszystkich potworach grupy B czy autach na tylny napęd, bo znienawidzisz tę grę. 

Polecam Ci te starsze Subarki ( zwłaszcza te z najnowszego DLC) , Skodę R5, albo  ten stary Volkswagen jwst mega dobry na początek. 

 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przejechalem 1 zawody (4 kwalifikacje, polfinaly i finaly) w crossrally (poziom clubman) w karierze, wyszedlem z zawodow (nie rezygnowalem!) i pojezdzilem w innych zawodach. Wyszedlem z trybu kariera, cos tam pogrzebalem w innych trybach, wrocilem do trybu kariera ponownie i pojawil mi sie komunikat o zresetowaniu moich zawodow bo niezgodnosc jakas z serwerem. Okazalo sie ze wlasnie zresetowalo mi te zawody z crossrally i zrobilo juz tak 2 razy. Ktos sie spotkal z czyms takim? 

Odnośnik do komentarza
Może trochę offtop ale czy ktoś też ma ten problem. Mam fizyczna wersję gry i teraz w plusie dodałem sobie cyfrę. Mimo wszystko gra nie chce ruszyć bez płyty. Chyba nie powinno tak byc?

Musisz usunąć instalkę z płyty i ściągnąć na nowo wersje cyfrowa, wtedy ruszy bez płyty. Jeśli masz zakupione season pasy tez musisz je na nowo pobrać ze sklepu, jak z sejwami to juz Ci nie powiem w przypadku Dirta czy te z fizycznej kopii zadziałają z ta cyfrowa. Powinny jak pudełko masz z tego samego regionu co cyfrę. ale gwarancji nie daje.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...