Skocz do zawartości

DiRT Rally 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kufir napisał:

Proponuje tym co grają na kierownicy zmienić kąt skretu  na  540 stopni (60 % przy kalibracji) mniej się trzeba nakrecic przy nawrotach i ostrych zakretach

 

A nie lepiej włączyć soft lock i mieć realistyczny kąt obrotu dla różnych samochodów? Jazda taką Lancią Stratos z kątem obrotu 540 trochę mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _White_ napisał:

 

A nie lepiej włączyć soft lock i mieć realistyczny kąt obrotu dla różnych samochodów? Jazda taką Lancią Stratos z kątem obrotu 540 trochę mija się z celem.

 

Też tak myślałem ale niektóre samochody mają chyba większy kąt skrętu w grze niż w rzeczywistości. I przy wartości ponad 1000 stopni naprawdę trzeba się na manewrować aby nawrócić. Zwłaszcza, że prawdziwe samochody mają większe kierownicę niż te do konsoli. Co też ułatwia nawracanie.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, marbel007 napisał:

Dziś wieczorem był problem. Ładowało długo nawet między kęsami czy po naprawie na strefie.

Kurcze kto mi doradził te S4? Jakoś nie umiem ;)

 

Ja, sorry. :) To może zacznij od Subarki '95 z grupy A, to auto ma mniej mocy i powinno być łatwiejsze do opanowania. Albo jakieś R5, te auta są tak napakowane elektroniką że robią dokładnie to co chcesz. Albo coś z R4/N4, Lancer się świetnie prowadzi, jeśli nie przeszkadza Ci kierownica po prawej stronie.

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie tryby kariery.

Startuje, wygrywam 2 pierwsze lokacje, następnie wszystkie kolejne lokacje kończę na 28 pozycji bo nagle konsola zaczyna jeździć niesamowicie dobrze, w moim odczuciu zupełnie ignorując fakt że pada deszcz i jest ciemno.

 

Konsola oszukuje w tej grze ?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie. Też tak miałem w klasie R5. Może nie wygrałem ale w Monte Carlo i Niemczech byłem na podium. Wiem że nieźle mi idzie na asfaltach a na szutrach gorzej - szczególnie w tej klasie. Na szutrach, np. w USA trzeba być szybkim i jeździć na krawędzi. Moim zdaniem w grze trzeba umieć wyważyć tempo na trasach. Odkrywam Finlandię - tam da radę dobre wyniki kręcić ale jedna zła hopa i się jest na drzewie lub słupie i po wyniku. U mnie nieraz jest tak że pierwsze dwa odcinki jadę słabo, asekuracyjnie a potem odrabiam stratę jadąc równo i jestem w czołówce. Mnie gra rajcuje właśnie tym - nie muszę być pierwszy, tylko coraz lepszy. Dodatek FlatOut to pokazuje fajnie, gdzie wydaje się że dobry wynik się wykręciło a się jest jednak daleko za celem. A po kilku przejazdach już się robi 30 sekund lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Ale to jeszcze do końca kilkanaście godzin? Tak? Bo chętnie się zmierzę. A poza tym jeśli event jeszcze trwa to Cię może wybić do góry jak leszczy kilku nie zaliczy (w tym ja;) ) 7:10? Hm...

Znając moje szczęście się nie załapie xD Najbardziej sobie pluje w brodę bo popełniłem 2-3 drobne proste błędy i pewnie przez to się nie załapie Trwa do jutra do 12:00 czasu PL. Ostatnio coś pozmieniali i nowe wyzwania dzienne pojawiają się o 12:00. Ciekawe co ile pojawia się wyzwanie Delta. I trochę mnie podciągnęło ale dalej brakuje do Level 1 xD

 

Jeszcze 2h wiec minimalna szansa jest

 

f085b430433313ea3b73e48e650d42f2.jpg

 

Edit2: i brakło 2 sek kurła

7:10 miałem, a do lvl1 7:08

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja to trochę odpuściłem platynę bo nie mogę wbić tego pucharka z Audi. Raz tylko byłem blisko w Hiszpanii. Najgorsze jest to że nie wiadomo dokładnie jaki jest odcinek, bo by się potrenowało. Może dawalibyśmy sobie znać kiedy znów będzie taki event jaki to OS? Ja postaram się napisać kiedy coś przejadę :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...