Skocz do zawartości

Star Wars: The Mandalorian - 2019 - Disney Play


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

odcinki troszkę za krótkie jak na taki rozmach ale całkiem pozytywne wrażenia z oglądania
 
tylko ta scena ujarzmiania nie wiem czy miało być śmiesznie ale wyszło troszkę żałośnie
Zgadzam się jak na pierwszy odcinek za krótki , co do ujarzmiania to już gdzieś to widziałem i dla mnie było słabe . Za to reszta świetna , czekam na kolejne odcinki
Odnośnik do komentarza
Powiem tak, obejrzałem i zaraz załączyłem drugi raz od początku, nie pamiętam serialu z którym tak bym zrobił wcześniej :notbad: Jest dobrze:banderas:, oprócz tego, że jest za krótko i nie mamy wszystkich odcinków do obejrzenia od razu.
Kosztuj jak wino powoli , zwłaszcza że nowe filmy ehh nie będę pisał bo minusy będą
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2019 o 11:31, Sebas napisał:

odcinki troszkę za krótkie jak na taki rozmach ale całkiem pozytywne wrażenia z oglądania

 

tylko ta scena ujarzmiania :/ nie wiem czy miało być śmiesznie ale wyszło troszkę żałośnie

 

A ja właśnie myślę właśnie, że to jedna z lepszych scen. Pokazuje, że za hełmem Mandalorianina skryty jest ktoś trochę bardziej skomplikowany od typowego małomównego zabijaki. Koleś ma dumę i silne powiązanie z swoją społecznością, co można wykorzystać. Takie cechy (albo słobości, jak kto to widzi) tworzą ciekawe postacie. 

 

Kibicuje. 

Odnośnik do komentarza

Nadgoniłem. No takie stare wary to ja rozumiem :notbad: 

W dniu 22.11.2019 o 22:24, McDrive napisał:

Yeyebie jakie to wejście

  Pokaż ukrytą zawartość

"Noble Team"

było dobre:banderas:

 

Dla mnie to akurat najsłabszy moment w tych 3 odcinkach. Takie zbiorowe piupiupiu z blasterków bez żadnej stawki, bo wiadomo że bohaterowi nic się nie stanie. W ogóle ta odsiecz taka trochę sprzeczna z logiką dotychczas przedstawionej sytuacji. Tu niby żyją w ukryciu, wychodzą na powierzchnię tylko pokedynczo, w dodatku koledzy zdają się nie pałać sympatią do naszego Mando, a jak przychodzi co do czego, to przylatują jak na sygnał pomóc ziomeczkowi w tarapatach. Szkoda, że nie przylecieli jak się z nosorożcem napierd@lał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...