Skocz do zawartości

PSX Extreme 255


Oceń okładkę PSX Extreme 255  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 255 [Red Dead Redemption 2]

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 255 [SoulCalibur VI]



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gregorius napisał:

Butcher - świetna recenzja RDR2 , bez spojlerów chociaż czułem podczas czytania, że korciło momentami autora aby uchylić nieco więcej tajemnicy. Kudosy za to,że tego nie zrobił.

 

Okładka też niestety SC VI (Wrocław).

no mnie ten fragment z Bonnie zirytowal lekko

 

szkoda, bo to fajny detal, ale ogolnie ok

Odnośnik do komentarza

Heh dzisiaj w kiosku kupuje pixela i psx extreme a babka pyta się czemu 2 razy kupuję jedną gazetę xD

 

 

Tak btw mogę po przeczytaniu numeru jakemuś zboczkowi okładkowemu wysłać psx extreme z rdr 2 u mnie niestety nie było z sc okładki :(

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, blantman napisał:

u mnie niestety nie było z sc okładki :(

Kurde, numer z SC VI już mam zarezerwowany dla @Hoipolloi, więc głupio się wycofywać, ale jak chcesz to mogę Ci zgarnąć sztukę i podesłać, od groma tego w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza

Jaja se robię. Co do okładki która zrobił rockstar to widać że mają template skoro pixel identyczny. Ciekawe ile pism na świecie wyjdzie z tą samą okładką. 

 

 

Aby nie było tylko (pipi)olo o okładkach to poczytałem sobie wczoraj console wars i widać redakcja mocno nastawiona na ps4 ale i tak się zdziwiłem że są jacyś redaktorzy za xboxem. Sam artykuł taki sobie widać nie byłem targetem (nic nowego dla mnie).

 

Bardzo podobał mi się artykuł o crocu i jak zwykle pan kluska dostarczył. Obecnie zaczynam psx od końca i tam nigdy nie czuje zawodu. 

 

Reszty pisma jeszcze nie przeczytałem. 

Odnośnik do komentarza

No u mnie w całym mieście tylko z SC, jeszcze w do Auchana przy okazji zajechałem, ale też tylko SC, więc co zrobić, kupiłem z SC. Ciekawe, że jak byłem w kiosku u jednego gościa, u którego normalnie tydzień po premierze zostają tylko z 1 czy 2 numery, tak teraz było z 5 czy 6. :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Kurla czy to jest normalne, że odkąd zamówiłem prenumeratę (jakoś od roku) to za prawie każdym razem przychodzi mi po tygodniu albo później ? :/ wtorek a dalej nie mam, jeszcze jak dostanę z tym caliburem to ... piknie.

 

Nie ma to jak kupno w kiosku - DUSZA

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, grzybiarz napisał:

Kalendarz taki ścienny jak zawsze, czy na biurko?

 

Forma identyczna jak w poprzednich latach. 

 

18 minut temu, Rayos napisał:

Dejcie choć raz stojący plox 

 

ps przyszedł mi psx. Oczywiście ze zła okładka 

 

Ale jaki konkretnie? To stojące kojarzę jako takie małe wynalazki z przerzucanymi stronami - gdzie tam panie arta ładnego dać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...