Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, giger_andrus napisał:

Po pierwsze są już trasy z tak wyżyłowanym czasem, że nie ma już bardzo z czego ciąć.

To akurat nieprawda, bo najlepsze czasy są dużo lepsze od tych Oxide'a https://crashteamranking.com/nfrecords/, bo o kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund, a na niektórych trasach o ponad minutę, ale też nie spodziewałbym się czegoś takiego właśnie z uwagi na małą grupę docelową, ale kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza

@giger_andrus Ale mów za siebie. ;p Ja mam jeszcze zapas po kilka sekund (poza kilkoma wyjątkami).

 

Patrząc po trofeach to 1.3%.

 

Wcześniej były plotki o trybie Ring Rally, potem pojawił się screenshot z prototypowania, więc kto wie. Ja osobiście też wątpię. Wolałbym za to wyższą SI żeby używała skrótów i niebieskiego płomyku (plus oczywiście jakaś nagroda za to z Adventure i benefity WC).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Berion napisał:

@giger_andrus Ale mów za siebie. ;p Ja mam jeszcze zapas po kilka sekund (poza kilkoma wyjątkami).

 

Patrząc po trofeach to 1.3%.

 

Wcześniej były plotki o trybie Ring Rally, potem pojawił się screenshot z prototypowania, więc kto wie. Ja osobiście też wątpię. Wolałbym za to wyższą SI żeby używała skrótów i niebieskiego płomyku (plus oczywiście jakaś nagroda za to z Adventure i benefity WC).


No mam na mysli wlasnie te wyjatki. 
Jak sobie wyobrazacie jeszcze mniejszy margines na Dragon Mines?

@Square ja wiem, ze jest walka o World Record ale po prostu sobie tego ruchu tworcow nie wyobrazam. 

Odnośnik do komentarza

Dragon Mines i Crash Cove są przegięte, ale skoro próg na tych trasach między rozsądnym czasem, a wymaganym jest niewielki, a proporcja między tymi trasami a innymi jest spora, to na tej samej zasadzie można to przeskalować do "developer's time", czyli w kopalni zbić tę granicę nie o sekundy, a np. mniej niż jedną. Ale - ja myślę, że jeśli faktycznie to dodadzą, to niepotrzebne będą wszystkie trasy do pokonania tylko jakaś pula, więc wtedy te najtrudniejsze można by zignorować. Ja w każdym razie wolałbym już nie ryzykować uszkodzenia wcale taniego joypada. :D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Mając już gotowy system zapisu czasów gracza i przejazdów duchów to raczej niewielka. Pytanie tylko ile jeszcze osób z Beenox w ogóle pracuje nad CTR:NF z ekipy, która brała czynny udział w wersji premierowej. Takie zespoły się po premierze redukuje bo nie są już potrzebne, a dodawanie funkcjonalności to spore koszta. Pytanie też kim/czym te duchy miałyby być? Bo może wcale nie muszą być, wystarczy sam wpis: czas wymagany i porównywanie go z osiągniętym.

 

W każdym razie. Dobrze, że w najbliższym GP dorzucą Emperor Velo i jego pojazd. ;)) obstawiam jeszcze Walrusa i Evil Twins lub Evil Crasha.

Odnośnik do komentarza

Jadę na czitach, więc całkiem sporo jak na offline. :P Mam wszystkie wraki (poza Cove Cruiser, tak samo jak cała reszta tego cuksowego ustrojstwa), oklejki na nie, wszystkie postaci, wszystkie stroje (za wyjątkiem tych z Oxide Edition i 5 z cyrku bo nie ma ich aktualnie w PitStopie), kilka kółek, kilka naklejek i większość farb (brakuje mi 28).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ciężko dokładnie stwierdzić, na drugim okrążeniu może przez to, że po pierwszej hopce z płomieniami za późno zrobiłeś boosta. Na trzecim już lepiej weszło, ale zrobiłeś 5x Good pod rząd, przez co po rozwidleniu za szybko wychodzisz z boosta i przez to straciłeś po skoku.

Ogólnie nie widzę nic co miałoby cię powstrzymać przed zrobieniem tego.

Odnośnik do komentarza

Miałeś rację Square. Good to za mało żeby utrzymać USF przez całe okrążenie. 
W poniższym filmie skupiłem się na tym, aby trafiać Perfect. Skupiłem się tak bardzo, że zyebałem początek no ale udało się później dogonić. 
To była ostatnia walka z Oxidem potrzebna do platyny, trochę smutno. Moje przemyślenia na temat calaka jutro w odpowiednim temacie. 
 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...