Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

@Faka Jest tak doszlifowany, że skrzynki zapadają się w glebie, a te które powinny stać wiszą... Wrota na trasie ze świątynią nie zamykają się/nie otwierają w multiplayerze (offline/online). I tak dalej! Bug z liczeniem kolizji na rampach usunięty dopiero niecały miesiąc temu. Istny oszlifowany diament! A prawda jest taka, że to powinno być gotowe na premierę i dalej nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie... CTR:NF jest zrobiony po taniości (nie ma nawet tak prostych animacji jak bąble z dyszy pod wodą, czy też w ogóle wpadania do wody, już nie mówiąc o jakiejś interakcji z otoczeniem kiedy pojazd wpada np. na łopaty wirnika) i Beenox to niestety amatorzy... Obiektywnie patrząc to typowy średniak na w porywach 6/10. Gdyby Crash nie był jedną z moich ulubionych marek, a CTR jedną z moich ulubionych gier to już dawno przestałbym w to grać.

 

Bluepoint znam tylko z remake'u SoTC i ten był rewelacyjny. Nie ta liga co Beenox, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

@Square Zainteresuj się lepiej jak się planuje budżety "game as service" nim pomyślisz, że Activision będzie topić miliony dolarów na widzimisię fanów, robiąc coś za darmo.

"Nie ma darmowych obiadów".

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ja tam się cieszę z dużego dlc* ze skillowymi challengami**.

Rzeczy typu bąbelki od wodą czy jakieś inne animacje kolizji - drobiazgi, szczegóły. Wiadomo, fajnie jakby były, ale nic złego się nie dzieje, jeśli ich nie ma.

A jeszcze co do opon - są lepsze niż sądziłem, myślę że nie dają aż tak po oczach efektem specjalnym, nie zasłaniają za wiele, kolorystycznie też nie jest źle. Ale i tak preferuję coś, co w ogóle nie świeci. 

 

*darmowego

**dobrowolnymi

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Berion, nie muszę się zagłębiać, bo nie obchodzi mnie ile Activision na tym wyciąga.

 

Jest wszystko do odblokowania grając po prostu w grę? Jest.

Czy potrzebny jest chory grind i inne bzdurne aktywności do tego? Nie.

Czy jest wymagane kupowanie monet aby odblokować legendarne przedmioty? Nie.

 

Jeżeli nie muszę za to płacić, to są to darmowe dodatki i chwała za to Beenox. Kilka świetnych comiesięcznych GP, do tego sporo przedmiotów po ich zakończeniu, nowe aktywności jak czasówki czy zbieranie jaj/skrzyń, a to wszystko za darmo bez potrzeby wykładania dodatkowego siana? Niech więcej gier będzie tak wspieranych.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro piszesz głupoty o 'darmowości' tych dodatków to musisz bo wyraźnie mijasz się z prawdą.

 

Nie jest. Łącząc się z siecią teoretycznie jest, a i też zaledwie tak długo jak serwery działają. Pewnego dnia zrobią pstryk i gówno odblokujesz z PitStopu.

Otóż potrzebny jest grind, mało tego, grind w chuj!

Nie, ale ten system jest tak ustawiony aby tak. Inaczej nikt z graczy semi-offline nie odblokuje tego przed wyłączaniem serwerów...

 

Już za to zapłaciłeś... Dlatego ta gra była nieskończona na premierę i jest nadal. Do dołu z wapnem śmieci z Beenox za to jak traktują graczy. Ale frajerzy się cieszą, a Kotick szeleści nad uchem banknotami. To ten sam kaliber ludzi co kupują gry na premierę i kolekcjonerki z kodami na 'e-śmietki'. Brawo. Jeszcze trochę i gry będą kosztować po 350zł na premierę, w częściach, wyłącznie streamowane, z bugami krytycznymi. Szkoda na was słów.

Edytowane przez Berion
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Berion napisał:

Pewnego dnia zrobią pstryk i gówno odblokujesz z PitStopu.

No raczej nie, bo mam wszystko odblokowane od jakichś ośmiu miesięcy.

Już pisałem to nie raz, ale wystarczy regularnie grać 3h w weekend aby być spokojnym o wykupienie przedmiotów. I poprzez grać, mam na myśli normalne ściganie się ze znajomymi online czy randomami, czyli robić to do czego ten remake został stworzony.

9 minut temu, Berion napisał:

Już za to zapłaciłeś... Dlatego ta gra była nieskończona na premierę i jest nadal.

No oczywiście że zapłaciłem, całe 169 PLN czy ile to tam kosztowało na premierę i ani złotówki więcej za całą dodaną zawartość po premierze.

 

Co takiego jest nieskończone w grze? Przypomnę tylko, że oprócz remake'u oryginalnego CTR dostaliśmy od razu trasy z Nitro Karta. O rzeczach z GP już pisałem wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.04.2020 o 12:52, Square napisał:

No oczywiście że zapłaciłem, całe 169 PLN czy ile to tam kosztowało na premierę i ani złotówki więcej za całą dodaną zawartość po premierze.

 

Co takiego jest nieskończone w grze? Przypomnę tylko, że oprócz remake'u oryginalnego CTR dostaliśmy od razu trasy z Nitro Karta. O rzeczach z GP już pisałem wielokrotnie.

 

Właśnie w tym 169 jest to co dostałeś (i jeszcze dostaniesz) rzekomo za darmo...

 

Fizyka.

Odnośnik do komentarza

Tak generalnie, to gry polegają na tym, że mają czymś przykuć uwagę gracza - w grach fabularnych to najczęściej historia + gameplay, w sportowych gameplay i ew. odwzorowanie realizmu w grze, a w takich arcade'owych wyścigach - gameplay, grind best time'ów i content do odblokowania. 

Przecież jakbyś dostał to wszystko na początku gry, nie miałbyś motywacji, żeby w niej cisnąć po coś. Dali nam Grand Prix, mnóstwo pierdół, które można odblokować, chociaż nie trzeba - osobiście mam sporo kółek, kolorków, skinów i nie czuję zbędnego parcia na odblokowanie 100% contentu. Bo powiedzmy sobie szczerze, to tylko kosmetyka i większej różnicy nie robi, czy masz niebieskie kółka, sticker Cortexa, platynową farbę czy skin Geralta z Rivii :D 

Masz ochotę, to będziesz cisnął i miał co odblokowywać. Wolę tak, niż dostać wszystko na początku i nie mieć żadnej motywacji do zajmowania wysokich miejsc :) 

 

Aczkolwiek nadal minus dla Beenox za słaby system online - tj. gra się spoko, fixują bugi więc ok, ale brak prowadzenia sensownych rankingów np. regionalnych(chciałbym wiedzieć ilu Polaków stoi wyżej ode mnie w rankingu czy w Time trials), brak możliwości customizacji rozgrywki przez hosta(mógłby np mieć możliwość wypieprzyć wszelkie dopałki, albo ustalić większa ilość okrążeń - a to wszystko tylko w opcji zapraszania znajomych ;/), chciałbym może podejrzeć ranking osób z którymi gram, bo tak to mogę sobie tylko popatrzyć na nick i skin, nie wiem czy mam do czynienia z wymiataczami, czy leszczami z podstawówki, brak jakiegoś chata w matchmakingu albo chociaż emotek... nooo ten online mógłby być jednak sporo lepszy. Nie jest zły, ale mało dopracowany.

 

No i taki leciutki zawód - liczyłęm, że skin skrzynki będzie robił cokolwiek w formie cieszynki z wygranego tracka, a tu... nic. TNT ani Nitro nie wybuchają, drewniana skrzynka mogłaby się chociaż otwierać, stalowa może podskakiwać - lenie w Beenox :D 

 

Mimo to, remake ocierający się o perfekcję, dla mnie bardzo mocne 9+/10, może nawet 10-/10 ^^ 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.11.2020 o 22:05, Hanza71 napisał:

Ominela mnie gra na poprzedniej generacji, a wyprzedaz na MS store to sobie postanowiilem nadrobic zaleglosci, gra sie swietnie tylko te loading to jakies przegiecie a gram na xsx.

Na PS5 podobnie. Niestety SSD nie pomógł. Jest minimalna poprawa. Szkoda, bo inne gry z PS4/Xbox One zdecydowanie szybciej się wczytują. Prawdopodobnie winny jest silnik gry. Mam nadzieję że patcha na PS5/XSX zrobią który znacznie skróci wczytywanie/poprawi grafikę itp.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Czy Hard w tej grze jest tak posranie trudny czy ja nie umiem grac w tego remake'a? Odpaliłem Story na hardzie bo na normalu odstawiałem wszystkich na kilometr, a teraz nie mogę nawet zaliczyć pierwszej mapy. 4 maski pod rząd i jade praktycznie na równi z resztą botów. Coś tu nei gra wyraźnie zostało coś zmienione względem oryginału, bo nawet jak teraz go odpalam na hardzie to jestem zawsze na podium.

Odnośnik do komentarza

Gra ma nie równy poziom trudności, jedne mapy są łatwiejsze inne trudniejsze.
Początek był dla mnie b trudny, później jakoś poszło.
Tak jak Square pisze na normal jedziesz wjeżdżasz na boosty i to starcza, na hard trzeba cały czas naqrwiac 3 x drift żeby mieć max speed.
A jak już myślisz że jesteś kozakiem bo robisz hard za 1 podejściem mapki to w time trial okazuje się że jeszcze trzeba 10 sec uciąć na okrążeniu :)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.