Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No to może zacznij grać online, bo to twoje narzekanie co post jest już męczące. Główny tryb CTR to online, tylko z jego powodu co miesiąc wychodzi nowe GP.

Chcesz iść w swoje i próbować zdobyć wszystko w singlu? Powodzenia, ale zluzuj z tymi wyzwiskami.

 

Chciałbym aby każdy tytuł był tak wspierany jak CTR.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Berion napisał:

Różnica polega na tym, że sformułowanie "wykupić wszystko", nie jest tożsame z "wykupieniem wszystkiego z GP"...

 

Na jeden GP przypada od 60000 do 80000 petroszekli, czyli co miesiąc pula wzrasta o średnio 70K. Jest/było 6 GP, więc o tyle doszło fantów do kupienia, które trzeba dodać do puli podstawowej wynoszącej ~200000. Ja na miesiąc biję ~10, czasem 20K, więc to jest gigantyczne przegięcie Fucktivision, zorientowane na mikrotransakcje i stałą obecność online by te zwroty z MTX prowokować. E-kurestwo. Oczywiście to jest prawda przy moim podejściu, bo większość ludzi nie ma parcia by zdobywać w danej grze wszystkiego co do zdobycia jest, i dlatego Ci nie zrozumieją czym jest tzw. masterowanie gier. Boli mnie to bo nie jestem w stanie właśnie skompletować wszystkiego, a markę Crasha bardzo sobie cenię, nawet CTR:NF ze wszystkimi jej wadami.


No właśnie.
6 x 70k + 200k = 620k
Jeżeli brakuje Ci do wszystkiego ~600k (tak jak napisałeś) to znaczy, że wydałeś 20k czyli prawie nic nie masz ...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Berion napisał:

masterowanie gier

Mysalem ze masterowanie gierki to podnoszenie swojego skilla (robienie triali, szkrzynki, lac leszczy w multi) a nie zdobyte teksturki. To wychodzi ze nigdy nie wymastetrowalem Titanfall 2 bo nie mam wszystkich skorek na tytany czy broni ;) strasznie Ci wspolczuje ze przez swoje chore ambicje nie mozesz sie cieszyc naprawde zayebista gierka 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Osobiście nie rozumiem parcia większości graczy na zdobywanie wszystkich skórek/kółek/kolorków, w momencie, kiedy jest ich tak dużo - nie hejtuję, po prostu sam zbieram tylko te, które mi się podobają. Bo skoro nie jeżdżę Zam'em, który mi się nie podoba, to na cholerę mi jego dodatkowy skin :D Jak ktoś sobie stawia taki challange, to spoko, ale jeśli w grze nastawionej na skilla ktoś go nie wlicza w jej masterowanie, to ja chyba masochizm uprawiam, a nie mastering :D Oba wyrazy na eM, może coś mi się pomyliło ;)

 

Cały ten zabieg jest po to, żeby było z kim grać online, bo jakby wszyscy mieli takie podejście jak Ty, @Berion, to na granie po sieci trzeba by było zgadywać się ze znajomymi. Też mnie to wkurza, też bym chciał porządnie farmić WC na moich 11 kółkach w RR, ale całkowicie rozumiem dlaczego tak zrobiono grę, żeby najwięcej hajsu wpadało za potyczki online - w innym wypadku byłoby tam za mało graczy.

 

Także może sprawdź moje podejście - zbieraj coinsy tylko na te rzeczy w sklepie, które Ci się podobają. Mniej frustracji, więcej frajdy ^^ no i btw, czemu w zasadzie nie grasz online?

Odnośnik do komentarza

I w takim układzie ja też kupuję tylko to co mi się najbardziej podoba, nie ma innej rady przy takim systemie. Dlatego, że ja gram nie tylko sam, ale i z kimś. Ja np. nie wybiorę sobie tego złomu z lodem na masce i bobasa, ale już przyjaciółka owszem. Choćby dlatego byłoby miło gdyby system monetarny był racjonalny. Ale że Fucktivision zwęszyło interes to jest jak jest i czekam aż złamią obecne fw PS4, to sobie sam w save'ie lub grze odblokuję i pies ich trącał. Do tego jest jeszcze coś takiego jak żyłka kolekcjonera. ;) Są ludzie, którzy lubią coś zbierać, kompletować, budować jakiś zbiór i tego nie zrozumieją ludzie, którzy tego nie lubią. Na tej samej zasadzie ja nie rozumiem jak można lubić grać na czas czy w ogóle online z kimkolwiek w jakiejkolwiek grze, dla mnie to strata czasu (za szczególną patologię uważam speed runy i MMORPG, ale jednocześnie rozumiem że ktoś to może lubić ;]).

 

A czemu konkretnie w CTR nie gram online? Po pierwsze to nie mam wykupionego PlayStation Minus, i nie mam zamiaru wykupywać bo mi się granie online należy "za darmo" jak psu buda - kupiłem już konsolę i grę - i to wystarczy. Nienawidzę wyłudzania pieniędzy. Drugi powód to czas jaki trzeba odczekać w lobby, bycie zależnym od czyjegoś widzimisię itd. Trzeci to bugi, które nie występują grając offline i semi-offline, szczególnie się naoglądałem syfu związanego z lagami. A ostatni powód jest taki, że mam tłok na wszystkich kanałach Wi-Fi, kabel akurat odpada, i bywa że zrywa mi połączenie (oszczędzam więc frustracji sobie i innym).

 

Tak, m.in po to, inaczej nie było by tylu graczy online. A drugi powód to właśnie mikrotransakcje. Na redicie co jakiś czas pojawiają się żale, że im nie dodano WC, więc jednak ktoś to kupuje...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, izon napisał:

Mam pytanie, czy podobnie jak w Mario Kart, można grać z jednego konta Online we dwójkę, czy nawet we 4  na czterech joy-conach? Jak w ogóle wypada ta gra w porównaniu do MK? Bo waham się mocno nad zakupem:)

W MK nie grałem, ale w CTRze możesz grać w 4 osoby na jednej konsoli, aczkolwiek nie online. Albo na kanapie z kimś, albo online. A szkoda, bo pociorałbym razem z kumplem z innymi ludźmi ;/

 

21 godzin temu, Berion napisał:

Na tej samej zasadzie ja nie rozumiem jak można lubić grać na czas czy w ogóle online z kimkolwiek w jakiejkolwiek grze, dla mnie to strata czasu (za szczególną patologię uważam speed runy i MMORPG, ale jednocześnie rozumiem że ktoś to może lubić ;]).

 

Granie w ścigałki na czas, to całkiem normalna sprawa :D A co do gry online z innymi - rywalizacja, walka o prymat w danej dziedzinie. My - faceci - podobno mamy to w genach ;>

 

Cytat

A czemu konkretnie w CTR nie gram online? Po pierwsze to nie mam wykupionego PlayStation Minus, i nie mam zamiaru wykupywać bo mi się granie online należy "za darmo" jak psu buda - kupiłem już konsolę i grę - i to wystarczy. Nienawidzę wyłudzania pieniędzy.

To jest jakieś 14zł miesięcznie - to nie powinno stanowić problemu dla budżetu domowego. Na gierki po ~2 stówki Cię stać, ale na mniejszy wydatek roczny już nie?:))

Dziwne masz problemy :D Żenadą są obecne trendy w bijatykach i płatne dodatkowe postaci - to dopiero jest zdzierstwo! Na początku tego roku kupiłem PS4, wcześniej na cały okres panowania PS3 do wtedy wypadłem z growego obiegu i moooocno zdziwiłem się na takie rozwiązanie. "Chcesz pograć Shang Tsung'iem, klasyczną postacią serii? Dawaj hajs!" :| Tutaj co miesiąc mamy nową planszę, nowe skiny(za które wcale nie musisz płacić), nowy tryb Ring Rally(za(pipi)ista sprawa!) i jeszcze twierdzisz, że Activision zdziera kasę xD 

 

Pracujesz, czy jeszcze uczysz się? Bo jak nie masz swoich wpływów, to by trochę tłumaczyło takie psioczenie na to.

Odnośnik do komentarza

Przecież napisałem, że z przyczyn ideologicznych, więc cena nie ma żadnego znaczenia. Zamiast opłacać P- już wolałbym bezdomnemu te pieniądze oddać. To tak jak ze starym praskim dowcipem: "kup Pan cegłę".

 

Nie kupuję gier po 200zł bo to absurd. Wymieniam za 20-30zł, co piąta gratis, co druga gratis jeśli zdążyło się w tydzień. Tytułów wybitnych praktycznie już nie ma, są to tzw. jednostrzałowce, więc niewiele jest takich na które wydaję te w porywach 100-150zł (też czekam aż cena spadnie). W tej generacji kupiłem tylko remake Shadow of The Colossus, The Last Guardian, trylogię Crasha, z trylogii Spyro musiałem zrezygnować po tylko jedna gra jest na płycie, a CTR:NF kupiłem na spółkę z bratem (który jest tzw. "programistą 15K"). Do czego dążę: jak będziesz wyrzucać pieniądze do kanału to nigdy bogaty nie będziesz. A tym jest np. płatny online czy postacie-dlc w mordoklepach.

 

Nie ma nic za darmo. Koszta tego stałego dewelopingu (programiści, artyści, testerzy, haracz dla Sony/MS/Nintendo itd.) to gigantyczne koszta i gdyby nie wpływy z makrotransakcji, to już by dawno przestali wspierać CTR:NF. GP miały się kończyć w grudniu, a został zapowiedziany kolejny, o czymś to świadczy. Ja płacę za te skiny i trasy swoim czasem i przede wszystkim wirusowym marketingiem, choćby tutaj teraz w tym temacie.

Edytowane przez Berion
  • WTF 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie karmcie trolla już - przecież to jest chore, co ten typ wypisuje - gierka systematycznie rozwijana, dodawany nowy content, a ten psioczy na lewo i prawo, bo nie jest w stanie złapać wszystkich pokemonów, bo nie gra online - no kuźwa! Czaicie absurd? To tak jak ja bym się wk#rwiał, że nie mam pieniędzy, bo nie poszedłem do pracy - "z przyczyn ideologicznych" ma się rozumieć, bo nie będę tolerował tego, że 1/3 wypłaty zayebie mi fiskus.

@Square - proszę o wydzielenie Berionowi jakiegoś specjalnego SPECJALNEGO działu, żeby tam wszystkie jego wysrywy trzymać pod kluczem, dla potomności... ku przestrodze...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Dingodile >>

 

Cytat

A skoro już jesteśmy przy Time Trial, to podobno można wbić trofeum, a więc i wyrwać nagrodę za pokonanie kosmity na wszystkich trasach z CTR i CNK, nie pokonując go na wszystkich, tylko zamiast brakujących, pokonać go na bonusowych. Jeśli to jest prawda i np. ktoś ma spory problem na np. Dragon's Mine to może w zastępstwie przejechać inny z kategorii Bonus Tracks (np. bardzo łatwy cyrk). Ja tego nie sprawdzę bo już mam dawno zrobione, ale może się komuś przyda. Oceniam to na dość prawdopodobne ponieważ lecą pewnie licznikiem, a nie odhaczaniem listy, a po pokonaniu Oxide'a czy N. Tropy za każdym razem po nowej trasie, kiedy pokonuję ich pierwszy raz, mówią to samo co kiedyś po przejechaniu ostatniej brakującej trasy (czyli tak jakby za każdym takim razem, ten warunek był sprawdzany i odpalał się stosowny event). Korzystajcie więc póki działa (o ile działa...).

:D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Pytanie do ludzi z platyną @Square @Odin91 @Berion oraz innych.
Czy ważny był dla Was wybór profilu karta (speed, balance, drift, acceleration itd.) podczas walki z Oxidem ? Pytam, ponieważ poza ~20 trasami z Oxidem została mi jeszcze jedna z N.Tropym (Oxide Station) i nie wiem czy moja blokada spowodowana jest tym, że wszystko robię na speed kart.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

Ja robiłem wszystko na speed, bo jeździłem Pingwinem, ale właśnie na Oxide Station jechałem Crashem, bo jakoś nie mogłem pokonać czasu N.Tropyego. Czas Oxidea zrobiłem już prawilnie na speed, ale wtedy skill był już lepszy.


Czyli można założyć, że zbliżam się do Twojego poziomu sprzed paru miesięcy : ) UWAŻAJ !!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...